ШУКАЄТЕ ПЕДІАТРА МРІЇ? #1

ШУКАЄТЕ ПЕДІАТРА МРІЇ?

Час, коли дітки хворіють рідше, - найкращий для вибору лікаря. Адже у спокійній та дружній атмосфері лікар огляне малюка та збере анамнез. А ви отримаєте консультацію з питань, що хвилюють вас, або є актуальними саме зараз.

Педіатр у Медікавер:

  • Говорить з дитиною, а не тільки з батьками
  • Навчає дорослих, як правильно організувати середовище, в якому зростає дитина
  • Сповідує доказову медицину
  • Призначає ліки тільки з доведеною ефективністю
  • Не призначає антибіотики для профілактики
  • Постійно навчається.

Час знайомитись! Спеціальні літні умови в поліклініці Медікавер у Львові на вул. Стрийська 204. Консультація лікаря-педіатра для дитини від народження до 3-х років – тільки 229 грн (замість 390 грн). Тривалість прийому 45 хвилин, що цілком достатньо, аби зрозуміти чи лікар саме той, кого ви шукали для свого малюка.

Спеціальна ціна діятиме з 15 червня до 31 серпня 2019 року.

Коли малюк здоровий, час звернутись до лікаря, щоб:

  • Проговорити страхи та задати питання
  • Пройти профілактичний огляд
  • Пройти планову вакцинацію або скласти індивідуальний графік щеплення
  • Отримати довідку в дошкільний навчальний заклад.

Якщо дитина захворіла, лікар огляне малюка та збере анамнез, призначить додаткові обстеження, які зручно зробити на місці, в поліклініці Медікавер, навчить батьків, як правильно організувати догляд за дитиною, складе схему лікування та складе список профілактичних рекомендацій.

Сподобався лікар? Тоді запрошуємо Вас підписати електронну декларацію від імені вашого малюка, та отримувати безкоштовну медичну допомогу в Медікавер, гарантовану державою.

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ

«Педіатр мрії»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ та ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Організатор акції «Педіатр мрії» (надалі – Акція): Приватне підприємство «Медичний центр «Інтерсоно». Адреса місцезнаходження – м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр).

1.2. Акційна послуга «Педіатр мрії» включає в себе консультацію педіатра для дитини, віком до 3-х років за акційною ціною 229 грн. (замість 390 грн).

1.3. Офіційні правила акції «Педіатр мрії» (далі -Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є просування педіатрії у філії по вул. Стрийська (м. Львів) та підписання декларацій з лікарем педіатром.

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Період дії Акції: 15.06.2019 по 31.08.2019 року (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться у наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

- Лікувально-консультативне відділення №2 Приватного підприємства «Медичний центр «Інтерсоно» за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 204.

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1. Учасниками акції можуть бути діти – громадяни України, віком до 3-х років, за наявності згоди законних представників (батьків, опікунів, піклувальників).

3.2. Ці Офіційні правила акції — основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання Медичному центру своїх персональних даних (власником бази яких є Медичний центр), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Медичному центру право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

4. УМОВИ АКЦІЇ

4.1. У Період дії Акції (з 15 червня по 31 серпня 2019) Учасники Акції можуть скористатись вказаною послугою за акційною ціною 299грн. (замість 390грн);

4.2. Для участі в Акції потрібно:

1) в період дії Акції здійснити попередній запис на прийом у відповідний підрозділ Медичного центру, передбачений в п.2.2, вказавши про участь в Акції «Педіатр мрії», за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) або на сайті medicover.ua;

2) у визначені дату та час з’явитись у відповідний підрозділ Медичного центру на прийом та підписати необхідні документи (договір, згода тощо);

3) оплатити отримані послуги за встановленою акційною ціною.

4.3. Оплата послуги може бути здійснена готівкою в касу одного із підрозділів Медичного центру, вказаних в п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом за наступними банківським реквізитами: п/р № 26002207876, в АТ «Райффайзен банк Аваль», код банку 380805.

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів Медичного центру, зазначених у п. 2.2. даним Офіційних правил акції та на сайті Медичного центру: www.medicover.ua.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру Медичного центру: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 19:00 год. та у суботу з 09:00 до 19:00 год.

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати, кожен Учасник акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Схожі Акції