Стоп, діабет

Цукровий діабет займає 7-е місце у світі за смертністю та важкими ускладненнями для організму.

Саме тому, до Всесвітнього Дня боротьби з діабетом ми запускаємо пакет «Діабетичний», який включає консультацію ендокринолога та перелік аналізів, що виявляють порушення вуглеводного обміну зі знижкою 50%.

Завдяки аналізам, які входять до пакету, ви можете вчасно помітити зміни рівня цукру в крові та попередити розвиток діабету.

 

Пакетна пропозиція включає:

1. Консультацію ендокринолога.

2. Пакет аналізів №134 (порушення вуглеводного обміну):

  • Глікований гемоглобін – біохімічний показник, що відображає середній вміст глюкози за останніх три місяці. Це дозволяє поставити діагноз предіабету, діабету або контролювати ступінь компенсації діабету;
  • Індекс НОМА – співвідношення рівня глюкози та інсуліну, що визначає знижену чутливість до інсуліну;
  • С-пептид – показник, що застосовується   для диференційної діагностики різних  типів діабету та попередження розвитку діабету 1 типу.

Акційна пропозиція дійсна з 14 по 30 листопада 2022 року.

  

Записатися на консультацію

  

Діабет - це захворювання, яке виникає, коли рівень глюкози в крові, який також називають цукром крові, занадто високий. Рівень глюкози в крові є основним джерелом енергії, який ви отримуєте з їжі.

Інсулін, гормон, який виробляє підшлункова залоза, допомагає глюкозі з їжі потрапляти у ваші клітини, щоб використовувати її для отримання енергії. Часом стається збій і ваш організм не виробляє достатньо інсуліну, не виробляє його зовсім або погано використовує інсулін. Потім глюкоза залишається у вашій крові і не досягає ваших клітин.

З часом надлишок глюкози в крові може спричинити проблеми зі здоров’ям. Хоча діабет не лікується, ви можете вжити заходів, щоб контролювати цю патологію і залишатися здоровим.

  

Які існують типи діабету?

Найбільш поширеними типами діабету є І тип, ІІ тип і гестаційний діабет.

  

Цукровий діабет І типу

Якщо у вас діабет І типу, ваш організм не виробляє інсулін. Ваша імунна система атакує та руйнує клітини підшлункової залози, які виробляють інсулін. Цукровий діабет І типу зазвичай діагностується у дітей і молодих людей, хоча він може виникнути в будь-якому віці. Людям з діабетом І типу потрібно щодня приймати інсулін для функціонування організму.

 

Цукровий діабет ІІ типу

Якщо у вас діабет ІІ типу – ваш організм втрачає «чутливість» до інсуліну. Діабет ІІ типу може розвинутися в будь-якому віці, навіть у дитинстві. Однак цей тип діабету найчастіше зустрічається у людей середнього та старшого віку. ІІ тип – найпоширеніший тип діабету.

 

Гестаційний діабет

Гестаційний діабет розвивається у деяких жінок під час вагітності. У більшості випадків цей тип діабету зникає після народження дитини. Однак, якщо у вас був гестаційний діабет, у вас більше шансів захворіти на діабет ІІ типу пізніше в житті. Іноді діабет, діагностований під час вагітності, насправді є діабетом ІІ типу.

 

У кого частіше розвивається діабет ІІ типу?

Ймовірність розвитку діабету ІІ типу є більшою, якщо вам 45 років або старше, у вас є сімейний анамнез діабету або надмірна вага. Відсутність фізичної активності й певні проблеми зі здоров’ям, такі як високий кров’яний тиск, також впливають на ймовірність розвитку діабету ІІ типу. 

У вас також більша ймовірність розвитку діабету ІІ типу, якщо у вас є переддіабетний стан або був гестаційний діабет під час вагітності. 

 

Що ж таке предіабет?

Предіабет – це ранній попереджувальний знак, який проявляється через помірно підвищений рівень цукру в крові, який іноді називають “порушенням толерантності до глюкози”. Предіабет майже завжди передує діагностиці діабету 2 типу. Люди з предіабетом зазвичай не мають жодних симптомів, тому стан виявляється, лише якщо лікарі перевіряють рівень глюкози в крові. Предіабет діагностується, якщо показник рівня глюкози в крові знаходиться в межах 5,5 до 7,1 ммоль/л.

  

Якщо у вас діагностовано предіабет, важливо проконсультуватися зі своїм лікарем, якщо у вас виникли:

підвищена спрага

посилене сечовипускання, особливо вночі

втома

нечіткий зір

виразки або порізи, які не загоюються

 

Які проблеми зі здоров'ям можуть виникнути у людей з діабетом?

З часом високий рівень глюкози в крові призводить до таких проблем, як

хвороба серця

інсульт

хвороба печінки

проблеми з очима

захворювання зубів

пошкодження нервів

проблеми з ногами

Ви можете вжити заходів, щоб знизити ймовірність розвитку цих проблем зі здоров’ям, пов’язаних із діабетом.

 

Які симптоми діабету?

підвищена спрага і сечовипускання

підвищений голод

втома

затуманений зір

оніміння або поколювання в ногах або руках

виразки, які не загоюються

незрозуміла втрата ваги

Симптоми діабету І типу можуть з’явитися швидко, протягом декількох тижнів. Симптоми діабету ІІ типу часто розвиваються повільно — протягом кількох років — і можуть бути настільки слабкими, що ви можете їх навіть не помітити. Багато людей з діабетом ІІ типу не мають симптомів. Деякі люди не дізнаються, що вони хворі, доки у них не виникнуть проблеми зі здоров’ям, пов’язані з діабетом, такі як затуманення зору або проблеми з серцем.

 

Що викликає діабет І типу?

Діабет І типу виникає, коли ваша імунна система, система організму для боротьби з інфекцією, атакує та руйнує бета-клітини підшлункової залози, що виробляють інсулін. Вчені вважають, що діабет І типу спричинений генами та факторами навколишнього середовища, такими як віруси, які можуть спровокувати захворювання. 

 

Що викликає діабет ІІ типу?

Діабет ІІ типу — найпоширеніша форма діабету — спричиняється декількома факторами, зокрема факторами способу життя та генами.

Надмірна вага, ожиріння та відсутність фізичної активності.

У вас більша ймовірність розвитку діабету ІІ типу, якщо ви не фізично активні, маєте надмірну вагу або ожиріння. Надлишкова вага іноді викликає резистентність до інсуліну і часто зустрічається у людей з діабетом ІІ типу. Розташування жиру також має значення. Зайвий жир на животі пов’язаний із резистентністю до інсуліну, діабетом ІІ типу та захворюваннями серця та кровоносних судин.

 

Що викликає гестаційний діабет?

Вчені вважають, що гестаційний діабет, тип діабету, який розвивається під час вагітності, спричинений гормональними змінами під час вагітності, а також генетичними факторами та факторами способу життя.

  

Гормональні захворювання

Деякі гормональні захворювання змушують організм виробляти занадто багато певних гормонів, що іноді викликає резистентність до інсуліну та діабет.

 

Діабетична фетопатія - порушення нормального розвитку плоду через тривалий вплив на ембріон материнської крові із підвищеним рівнем глюкози. 

Діти з діабетичною фетопатією народжуються з надлишковою вагою тіла, проте, зменшеними мозком. Більшість малюків із діабетичною фетопатією мають серцеву недостатність.

Одразу після народження цим малюкам потрібно перевірити рівень цукру у крові та контролювати його протягом певного часу, адже є загроза розвитку важкої гіпоглікемії. 

Після пологів у матері та дитини може виникнути діабет ІІ типу. 

Нагадуємо, що вживати будь-які пероральні препарати, що знижують цукор у період вагітності категорично заборонено!

  

Ускладнення 

До хронічних ускладнень відносять мікроангіопатію та макроангіопатію - це ураження судин та нервових волокон.

Проявом мікроангіопатії є ураження нирок, очей та нижніх кінцівок. А проявом макроангіопатії є ураження серця та мозку.

 

“Якщо у вас діагностували цукровий діабет, то життя не закінчилось, воно лише набуло деяких корективів. Регулярно здавайте аналізи, дотримуйтесь рекомендацій і слідкуйте за собою. І тоді ви будете відчувати себе здорово”.

Для запису на огляд можна за телефоном 0 800 305 911, або заповнити форму онлайн.

  

Записатися на консультацію

  

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

АКЦІЇ «ПАКЕТ ДІАБЕТИЧНИЙ»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Пакет Діабетичний» (надалі – Акція): ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. В. Антоновича 102 (надалі – Медичний центр);

1.2. Акція «Пакет Діабетичний», включає в себе консультацію ендокринолога або провідного ендокринолога (вартість згідно діючого прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна») та пакета аналізів №134 «Порушення вуглеводного обміну» (зі знижку 50% від базової вартості згідно діючого прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна»), послуга надається всім клієнтам ТОВ «Медікавер Україна». 

1.3. Офіційні правила Акції (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості клієнтів ТОВ «Медікавер Україна», а також соціальна активність.

 

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: 14.11.2022 - 30.11.2022 (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в наступних підрозділах Медичного центру, а саме:

  • ЛДВ № 1 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Антоновича 102;
  • ЛДВ № 2 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Стрийська 204;
  • ЛДВ № 3 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Проф. Ковалика 1а;
  • Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача 17.

  

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції.

3.2. Офіційні правила Акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між ТОВ «Медікавер Україна» та Учасником Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, місце реєстрації проживання, сімейний стан, фотографія, серія та номер паспорта громадянина України, дата й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

  

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі в акції Учасник Акції протягом періоду дії Акції повинен здійснити наступні дії:

Здійснити запис на акційну пропозицію «Пакет Діабетичний», що включає в себе консультацію ендокринолога або провідного ендокринолога (вартість згідно діючого прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна») та пакета аналізів №134 «Порушення вуглеводного обміну» (зі знижку 50% від базової вартості згідно діючого прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна»), послуга надається всім клієнтам ТОВ «Медікавер Україна» за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) або зробити реєстрацію на офіційному сайті medicover.ua;

У визначений день та час скористатись акцією «Пакет Діабетичний», який включає в себе консультацію ендокринолога або провідного ендокринолога (вартість згідно діючого прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна») та пакет аналізів №134 «Порушення вуглеводного обміну» (зі знижку 50% від базової вартості згідно діючого прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна» в одному із структурних підрозділів ТОВ «Медікавер Україна», вказано в пункті 2.2. згідно Офіційних правил акції;

Оплатити послугу «Пакет Діабетичний» за акційним тарифом згідно діючого прайс-листа в касі ТОВ «Медікавер Україна». 

4.2. Учасник Акції має можливість скористатись пропозицією у період з 14.11.2022 по 30.11.2022 року, включно.

4.3. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касі підрозділу ТОВ «Медікавер Україна», згідно п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

 

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів підрозділів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у п.2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна»: www.medicover.ua, а також на офіційних сторінках в соціальних мережах.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 20:00 год. та у суботу з 09:00 до 18:00 год.

 

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в п.1.2. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі Акції