Теплі знижки в Медікавер Рясне!

 

А ви вже чули? Теплі знижки в клініці Медікавер на Рясне! 

Таке комбо потрібне кожному. Подбайте про своє здоров`я та зекономте одночасно. 

Даруємо 20% на консультації лікарів впродовж всієї осені. 

  

Період дії Акції: 20.09.2022 – 30.11.2022 р.

  

Підготуйте свій організм до холодної зими - пройдіть чекап організму та переконайтесь, що ваше здоров'я у відмінному стані. 

Більшість з захворювань легко виліковні на початкових етапах, проте спочатку вони не виявляють практично ніяких симптомів. А сучасний спосіб життя людини не сприяє збереженню здоров’я до старості.  

Завітайте до наших лікарів та забезпечте собі спокій про свій організм. 

Обстежений - захищений від усіх захворювань. 

 

Спеціальна пропозиція буде діяти впродовж всієї осені в клініці Медікавер за адресою вул. Професора Ковалика, 1а. 

Звертайтесь до наших лікарів щоп`ятниці та щосуботи та отримуйте гарантовану знижку на візит!

Для запису дзвоніть за телефоном 0 800 305 911.

 

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

АКЦІЇ «ТЕПЛІ ЗНИЖКИ НА РЯСНЕ»

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Теплі знижки на Рясне» (надалі – Акція): компанія ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр);

1.2. Акція «Теплі знижки на Рясне», включає: знижку 20% від базової вартості згідно прейскуранту на первинний візит (консультацію) до будь-якого лікаря щоп’ятниці та щосуботи в ТОВ «Медікавер Україна» за адресою: м. Львів, вулиця Професора Ковалика, 1а. Послуга надається всім пацієнтам ТОВ «Медікавер Україна».

1.3. Офіційні правила Акції (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості первинних пацієнтів, а також соціальна активність.

  

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: 20.09.2022 – 30.11.2022 (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

ЛДВ № 3 ТОВ «Медікавер Україна» м. Львів, вул. Професора Ковалика, 1а.

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції;

3.2. Ці Офіційні правила Акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України;

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

 

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі в акції Учасник Акції протягом періоду дії Акції повинен здійснити наступні дії:

Здійснити запис на первинний візит (консультацію) до будь-якого лікаря ЛДВ № 3 ТОВ «Медікавер Україна» м. Львів, вул. Професора Ковалика, 1 а за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) або на сайті medicover.ua;

У визначений день та час пройти візит (консультацію) в ЛДВ № 3 ТОВ «Медікавер Україна» м. Львів, вул. Професора Ковалика, 1а;

Оплатити візит (консультацію) лікаря в касі Медичного центру, зі знижкою -20% на послугу від загального прайсу, але за умови запису на первинну консультацію в п’ятницю або суботу та виключно в ЛДВ № 3 ТОВ «Медікавер Україна» м. Львів, вул. Професора Ковалика, 1а.

4.2. Учасник Акції має можливість скористатись пропозицією у період з 20.09.2022 по 30.11.2022 року;

4.3. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касу підрозділу Медичного центру, вказаного в п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

 

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у п. 2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна»: www.medicover.ua, а також на офіційних сторінках в соціальних мережах;

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 20:00 год. та у суботу з 09:00 до 18:00 год.

 

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам;

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в п.1.3. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі Акції