З Медікавер щасливе Різдво втрьох можливе

Мрієте про материнство в 2021? 

Для пацієнтів, які мріють стати щасливими батьками, даруємо особливий подарунок  – до 15 000 грн знижки на процедуру запліднення ін-вітро.

Пропозиція діє з 07.12.2020 –19.01.2021

Скористатись знижкою можна до 31.04.2021

Як отримати знижку?

Зробіть запис на прийом до репродуктолога та отримайте можливість методом лотереї виграти знижку до 15 000 грн. 

Пацієнт отримує можливість зменшення вартості наступних маніпуляцій, що включаються в програму запліднення in vitro, зокрема:

  • індукція суперовуляції та моніторнгу індукованого циклу;
  • пункцію фолікулів та аспірацію ооцитів;
  • інтрацитоплазматичне введення одного сперматозоїда ICSI 1-10 яйцеклітин;
  • культивування яйцеклітин та ембріонів людини;

За деталями звертайтесь за тел.: (067) 61 57 062 або в особисті повідомлення

Щоб прийняти участь в акції залиште свої контакти тут: https://bit.ly/3r1gMAm

Зробіть свій крок до материнства разом з Медікавер!

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ 

«ЩАСЛИВЕ РІЗДВО ВТРЬОХ»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Організатор акції «Щасливе Різдво втрьох» (надалі – Акція): Приватне підприємство «Медичний центр «Інтерсоно». Адреса місцезнаходження  – м. Львів, вул. Антоновича, 102  (надалі – Медичний центр).

1.2. Допоміжні репродуктивні технології (далі - ДРТ) - методики лікування безпліддя, за яких маніпуляції з репродуктивними клітинами, окремі або всі етапи підготовки репродуктивних клітин, процеси запліднення і розвитку ембріонів до перенесення їх у матку пацієнтки здійснюються в умовах in vitro;

1.3. in vitro - техніка виконання експерименту чи інших маніпуляцій у спеціальному лабораторному посуді або у контрольованому середовищі поза живим організмом.

1.4. Офіційні правила акції «Щасливе Різдво втрьох» (далі -Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акціїї метою якої є збільшення зацікавленності пацієнтів Медичного центру в програмі in vitro.

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Період дії Акції: 07.12.2020 – 31.04.2021. (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

- ПП «Медичний центр «Інтерсоно» за адресою: м. Львів, вул. Антоновича, 102

- Філія ПП «Медичний центр «Інтерсоно» - «Жіноча консультація № 1 м. Ужгород» за адресою: м. Ужгород, вул. Ковача Вілмоша,17

- Філія ПП «Медичний центр «Інтерсоно» - « Жіноча консультація № 2 м. Дніпро» за адресою: м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 9.

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1. Учасником акції можуть бути: повнолітні громадяни України: пара (жінка та чоловік) чи одинока жінка, яким лікар Медичного центру призначив лікування з метою застосування методів ДРТ шляхом запліднення in vitro (надалі – Учасники акції).

3.2. Учасник Акції може взяти участь в Акції тільки один раз за Період дії акції.

3.3. Учасником Акції може бути лише первинний пацієнт. Під первинним пацієнтом мається на увазі пацієнт, що вперше планує скористатись програмою допоміжних репродуктивних технологій.  

3.4. Акція не поширюється на програми сурогатного материнства та донаційні програми.

3.5. Ці Офіційні правила акції — основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.6. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання Медичному центру своїх персональних даних (власником бази яких є Медичний центр), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Медичному центру право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими. 

4. УМОВИ АКЦІЇ

4.1. У Період дії Акції Учасники Акції можуть отримати знижку від 2500 до 15 тис. грн на програму запліднення ін вітро. 

Умовами участі в акції є:

- звернення Учасника Акції до Медичного центру за консультацією до репродуктолога щодо участі в програмі запліднення in vitro. 

- підписання необхідних для участі у програмі документів (договір, згоду тощо);

- Учасник гарантовано отримує сертифікат на знижку розміром від 2500 до 15 000 грн шляхом лотереї (Учасник після прийому разом з координатором відділення допоміжних репродуктивних технологій витягує лотерейний купон із сумою знижки).

-- проведення всіх обстеження, рекомендовані лікарем, для участі у програмі in vitro - виключно в закладах Медичного центру, зазначених у п. 2.2. даним Офіційних правил акції.

4.2. Учасник Акції отримує можливість скористатись знижкою вказаною на сертифікаті на пакет наступних послуг, що включаються в програму запліднення in vitro при одномоментній їх оплаті, зокрема:

  • індукція суперовуляції та моніторнгу індукованого циклу;
  • пункцію фолікулів та аспірацію ооцитів;
  • інтрацитоплазматичне введення одного сперматозоїда ICSI 1-10 яйцеклітин;
  • культивування яйцеклітин та ембріонів людини;
  • перенос ембріонів в порожнину матки.

4.3 Повна вартість пакету послуг, що включаються в програму запліднення in vitro становить 37 770 грн.

4.4 Знижка надається в момент повної оплати пакету послуг вартістю 37 770 грн. Оплата здійснюється не пізніше першого дня початку програми запліднення in vitro.

4.5 Термін дії знижки до 31.04.2021 

4.6 4.6. Оплата вказана в п.4.3. даним Офіційних правил акції, може бути здійснені готівкою в касу одного із підрозділів Медичного центру, вказаних в п.2.2. даним Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом за наступними банківським реквізитами: п/р № 26002207876, в АТ «Райффайзен банк Аваль», код банку 380805.

4.7. Усі обстеження, рекомендовані лікарем, для участі у програмі in vitro Учасники Акції проходять виключно в закладах Медичного центру, зазначених у п. 2.2. даним Офіційних правил акції.

4.8. Якщо під час Акції лікар призначає додаткові обстеження, які не входять у перелік послуг, зазначених у п. 4.2. даним Офіційних правил акції, Учасник акції оплачує додатково. За медикаменти, які лікар призначає у Період акції Учасник Акції оплачує додатково.

4.9.Пара чи жінка може прийняти участь у акції лише один раз протягом дії акції.

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів Медичного центру, зазначених у п. 2.2. даним Офіційних правил акції та на сайтах Медичного центру: www.medicover.ua

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру Медичного центру: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 19:00 год. та у суботу з 09:00 до 19:00 год.

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати,  кожен Учасник акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Схожі Акції