УЗД за святковими цінами! #1

УЗД за святковими цінами!

Новорічні та різдвяні свята приносять людям багато радості, але гучні застілля – це завжди стрес для організму.

Медікавер пропонує подбати про себе, пройшовши профілактичне ультразвукове дослідження. В період з 01 по 31 січня 2020 року ви маєте можливість замовити послугу УЗД за вигідними цінами:

  • в Ужгороді – за ціною 200 грн.;
  • у Дніпрі – зі знижкою 20%.

Спеціальна пропозиція охоплює визначені види УЗД. Детальний перелік обстежень наведено в Офіційних правилах акції, що розміщені на сторінці нижче.

Переваги послуг УЗД у клініці Медікавер:

  • проведення досліджень на сучасному обладнанні нового покоління;
  • гарантовано висока точність результатів;
  • безпечність процедури;
  • ефективність діагностики.

Медікавер бажає приємно провести свята та не забувати, що найцінніший скарб у житті – це здоров’я!

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ

«АКЦІЙНА УЗ-ДІАГНОСТИКА»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Організатор акції «Акційна УЗ-діагностика» (надалі – Акція): Приватне підприємство «Медичний центр «Інтерсоно». Адреса місцезнаходження – м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр).

1.2. Акційна пропозиція «Акційна УЗ-діагностика» передбачає можливість придбання окремих видів УЗД обстежень за спеціальною ціною.

1.3. Офіційні правила акції «Акційна УЗ-діагностика» (далі -Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості первинних пацієнтів та підвищення соціальної активності.

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Період дії Акції: з 01.01.2020 по 31.01.2020 року (надалі – Період акції). 2.2. Акція проводиться в наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

- Філії Приватного підприємства «Медичний центр «Інтерсоно» «Жіноча консультація №2 м. Дніпро» за адресою: м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 9.

- Філії ПП «Медичний центр «Інтерсоно» в м. Ужгород за адресою: м. Ужгород, вул. Ковача Вілмоша,17

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1. Учасниками акції можуть бути повнолітні громадяни України, а також малолітні та неповнолітні громадяни України за наявності згоди законних представників (батьків, опікунів, піклувальників).

3.2. Ці Офіційні правила акції — основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання Медичному центру своїх персональних даних (власником бази яких є Медичний центр), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Медичному центру право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

4. УМОВИ АКЦІЇ

4.1. У Період дії Акції (з 01 січня по 31 січня 2020 року) Учасники Акції можуть придбати та скористатись наступною акційною пропозицією:

- спеціальна ціна (200 грн.) на наступні види УЗД обстежень: нейросонографія; обстеження кульшових суглобів у дітей до року; УЗД органів черевної порожнини; УЗД калитки; УЗД судин дуги аорти; УЗД сечового міхура, простати та калитки; УЗД внутрішніх органів до 16 років; УЗД грудних залоз; УЗД щитовидної залози; УЗД одного суглобу; УЗД нирок і сечового міхура; УЗД сечового міхура та простати; УЗД матки та придатків у філії ПП «Медичний центр «Інтерсоно» в м. Ужгород.

- знижка 20% (від прайсу, діючого протягом періоду дії акції) на наступні види УЗД обстежень: УЗД щитовидної залози; УЗД грудних залоз; УЗД плоду в першому триместрі до 10 тижнів включно; УЗД матки та придатків; цервікометрія; УЗД матки та придатків в 3D-режимі; УЗД органів черевної порожнини; УЗД калитки; УЗД сечового міхура, простати, калитки; УЗД нирок, сечового міхура, простати, калитки; УЗД сечового міхура та простати; УЗД нирок і сечового міхура у філії ПП «Медичний центр «Інтерсоно» в м. Дніпро.

4.2. Для участі в акції потрібно:

1) в період дії Акції здійснити попередній запис на прийом у відповідний підрозділ Медичного центру, передбачений у п.2.2 даних Офіційних правил акції, вказавши про участь в Акції «Акційна УЗ-діагностика», за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) або на сайті medicover.ua;

2) у визначені дату та час з’явитись у відповідний підрозділ Медичного центру на прийом для отримання послуг та підписати необхідні документи (договір, згода тощо).

3) оплатити отримані послуги за встановленою акційною ціною.

4.3. Оплата акційної послуги може бути здійснена готівкою в касу одного із підрозділів Медичного центру, вказаних в п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом за наступними банківським реквізитами: п/р № UA853808050000000026002207876, в АТ «Райффайзен банк Аваль», код банку 380805.

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів Медичного центру, зазначених у п. 2.2. даним Офіційних правил акції та на сайті Медичного центру: www.medicover.ua.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру Медичного центру: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 19:00 год. та у суботу з 09:00 до 19:00 год.

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати, кожен Учасник акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Схожі Акції