З турботою про мам і малюків #1

З турботою про мам і малюків

Стартує акція для майбутніх матусь, які мешкають у місті Ужгород! Для жінок, які стануть на облік по веденню вагітності у період з 1 листопада по 31 грудня 2019 року, Медікавер приготував корисний подарунок – два безкоштовні візити сімейного лікаря додому в перші дні після пологів.

Післяпологовий період – дуже важливий етап в житті жінки, коли особливо потрібна підтримка та професійна допомога досвідченого спеціаліста. Якщо ви скористаєтесь нашою акційною пропозицією, сімейний лікар двічі безкоштовно відвідає вас вдома та проведе патронаж новонародженого:

  • огляне дитину, оцінить параметри фізичного розвитку, перевірить рефлекси малюка;
  • проведе скринінгове дослідження зору, слуху, суглобів, стегнових артерій;
  • проконсультує з питань грудного вигодовування, навчить правильно прикладати немовля до грудей, допоможе подолати труднощі.

Спеціаліст надасть вичерпні відповіді на питання батьків: як доглядати за пупковою ранкою та проводити гігієнічні процедури, коли починати прогулянки та загартовування малюка, як налагодити емоційний контакт з новонародженим.

Запрошуємо до клініки Медікавер та бажаємо вам, щоб післяпологовий період у вас був легким та насиченим щасливими моментами!

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ

«З турботою про матусь та малюків»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ та ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Організатор акції «З турботою про матусь та малюків» (надалі – Акція): Приватне підприємство «Медичний центр «Інтерсоно». Адреса місцезнаходження – м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр).

1.2. Акційний пакет послуг в рамках акції «З турботою про матусь та малюків» включає в себе наступні послуги: два виїзди спеціаліста на дім (патронаж новонародженого педіатром).

1.3. Для використання акційних послуг в рамках акції «З турботою про матусь та малюків» надаються 2 акційні купони: один купон на одну послугу.

1.4. Офіційні правила акції «З турботою про матусь та малюків» (далі -Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції.

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Період дії Акції: з 01.11.2019 по 31.12.2019 року (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

- Філія ПП «Медичний центр «Інтерсоно» в м. Ужгород за адресою: м. Ужгород, вул. Ковача Вілмоша,17.

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1. Учасниками акції можуть бути повнолітні жінки, а також неповнолітні жінки за наявності згоди законних представників (батьків, опікунів, піклувальників), які стали на облік по веденню вагітності у структурному підрозділі Медичного центру, вказаному в п.2.2. Офіційних правил акції.

3.2. Ці Офіційні правила акції — основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання Медичному центру своїх персональних даних (власником бази яких є Медичний центр), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Медичному центру право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

4. УМОВИ АКЦІЇ

4.1. У Період дії Акції Учасники Акції можуть отримати два акційні купони за ціною 1 гривня на виїзд спеціаліста на дім (патронаж новонародженого педіатром) за умови постановлення на облік по веденню вагітності, а саме: оплати послуги «Первинний прийом при постановці на облік по вагітності» відповідно до діючого прайсу.

4.2. Для участі у Акції Учасник повинен:

1) у період акції (з 01.11.2019 по 31.12.2019 року) стати на облік у структурному підрозділі Медичного центру, вказаному в п.2.2. Офіційних правил акції, та оплатити відповідну послугу «Первинний прийом при постановці на облік по вагітності» відповідно до діючого прайсу;

2) у період акції (з 01.11.2019 по 31.12.2019 року), за умови оплати послуги «Первинний прийом при постановці на облік по вагітності», придбати у касі відповідного структурного підрозділу Медичного центру 2 (два) акційні купони на виїзд спеціаліста на дім (патронаж новонародженого педіатром) за 1 грн.

4.3. Оплата може бути здійснена готівкою в касу одного із підрозділів Медичного центру, вказаних в п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом за наступними банківським реквізитами: UA853808050000000026002207876, в АТ «Райффайзен банк Аваль».

4.4. Учасник Акції має можливість скористатись акційними купонами у період з 01.01.2020 по 31.12.2020 року.

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів Медичного центру, зазначених у п. 2.2. даним Офіційних правил акції або на сайті Медичного центру: www.medicover.ua.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру Медичного центру: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 19:00 год. та у суботу з 09:00 до 19:00 год.

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати, кожен Учасник акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Схожі Акції