Здійснюємо мрії разом!

У цей магічний передноворічний час Медичний центр Медікавер підготував для вас подарунок. 

Мрієте про материнство у 2022 році? 

Стати батьками може кожна пара, яка стикнулась із діагнозом безпліддя. Сучасні допоміжні репродуктивні технології не стоять на місці і народити здорового малюка можливо.

 

Для сімейних пар, які прагнуть отримати бажану вагітність діють спеціальні пропозиції до свят.

Звертайтесь на первинну консультацію до лікарів-репродуктологів Медікавер і гарантовано отримуйте в подарунок:

- УЗ-огляд органів малого тазу;

- План обстеження для пацієнта/пацієнтів;

- Повторну безкоштовну консультацію лікаря репродуктолога за результатами обстежень.

  

Взяти участь в акції

 

Подаруйте собі щасливі миті разом із Медікавер.

Окрім того, при повторній консультації впродовж місяця кожен гарантовано стає учасником розіграшу  сертифікату на одну з послуг програм лікування безпліддя.

Пропозиція дійсна від 08.12.2021 до 30.01.2022 р.

За деталями звертайтесь за телефоном 0 800 305 911

  

Ваш подарунок під ялинку вже чекає на вас!

Для запису на консультацію  до лікаря-репродуктолога звертайтесь за телефоном 0 800 305 911

Ми здійснимо вашу найзаповітнішу мрію!

  

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ 

«ЗДІЙСНЮЄМО МРІЇ РАЗОМ»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Організатор акції «ЗДІЙСНЮЄМО МРІЇ РАЗОМ» (надалі – Акція): Приватне підприємство «Медичний центр «Інтерсоно». Адреса місцезнаходження  – м. Львів, вул. Антоновича, 102  (надалі – Медичний центр).

1.2. Допоміжні репродуктивні технології (далі - ДРТ) - методики лікування безпліддя, за яких маніпуляції з репродуктивними клітинами, окремі або всі етапи підготовки репродуктивних клітин, процеси запліднення і розвитку ембріонів до перенесення їх у матку пацієнтки здійснюються в умовах in vitro;

1.3. in vitro - техніка виконання експерименту чи інших маніпуляцій у спеціальному лабораторному посуді або у контрольованому середовищі поза живим організмом.

1.4. Офіційні правила акції «ЗДІЙСНЮЄМО МРІЇ РАЗОМ» (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення зацікавленості пацієнтів Медичного центру в програмі in vitro.

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Період дії Акції: 08.12.2021 – 30.01.2022. (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в наступних підрозділах Медичного центру, а саме:

- Медичний центр ПП «Медичний центр «Інтерсоно» за адресою: м. Львів, вул. Антоновича, 102

- Філія ПП «Медичний центр «Інтерсоно» - «Жіноча консультація № 1 м. Ужгород» за адресою: м. Ужгород, вул. Ковача Вілмоша,17

- Філія ПП «Медичний центр «Інтерсоно» - «Жіноча консультація № 2 м. Дніпро» за адресою: м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 9.

3. УЧАСНИК АКЦІЇ

3.1. Учасником акції можуть бути: повнолітні громадяни України: пара (жінка та чоловік) чи одинока жінка, які звернулись за консультацією  лікаря репродуктолога Медичного центру (надалі – Учасники акції).

3.2. Учасником Акції може бути лише первинний пацієнт. Під первинним пацієнтом мається на увазі пацієнт, що вперше планує скористатись послугами Медичного центру.  

3.3. Учасник Акції може взяти участь в Акції тільки один раз за Період дії акції.

3.4. Ці Офіційні правила акції — правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.5. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання Медичному центру своїх персональних даних (власником бази яких є Медичний центр), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Медичному центру право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими. 

4. УМОВИ АКЦІЇ

4.1. Умовами участі в акції є:

Первинне звернення Пацієнта до Медичного центру за консультацією до лікаря репродуктолога щодо визначення причини неплідності та обрання подальшої тактики. 

Учасник гарантовано отримує в подарунок:

- УЗ-огляд органів малого тазу;

- План обстеження для пацієнта/пацієнтів;

- Повторну безкоштовну консультацію лікаря репродуктолога за результатами обстежень.

При повторній консультації (впродовж двох місяців від дати первинної консультації) Учасник Акції гарантовано приймає участь у розіграші та отримує безкоштовно одну із медичних послуг, а саме:

   1. Програма лікування безпліддя з використанням допоміжних репродуктивних технологій в Медичному центрі згідно рекомендацій лікаря репродуктолога без урахування медикаментозної частини лікування (кількість – 1):

        - 1.3.15. Пункція фолікулів та аспірація

        - 1.3.21. Культивування яйцеклітин та ембріонів людини

        - 1.3.17. Інтрацитоплазматичне введення одного сперматозоїда ICSI більше 3-х яйцеклітин

   2. Безкоштовна  1.3.15. Пункція фолікулів та аспірація (кількість – 1).

   3. Безкоштовна  1.3.21. Культивування яйцеклітин та ембріонів людини (кількість – 1).

   4. Безкоштовна  1.3.17. Інтрацитоплазматичне введення одного сперматозоїда ICSI більше 3-х яйцеклітин (кількість – 1 ).

   5. Безкоштовна  1.3.23. Перенос ембріонів в порожнину матки (кількість – 1):

   6. Безкоштовний 5.1.6.99. Швидкий тест AMP Rapid Test SARS-Cov-2 антиген (кількість – 10).

   7. Безкоштовних  пакетів експрес тестів на критичні інфекції (кількість – 10):

    - 5.1.6.1. - Реакція Васермана експпрес-метод

    - 5.1.6.2. – наявність антитіл до ВІЛ експрес-метод

    - 5.1.6.6. – Визначення HBsAg експрес-метод

    - 5.1.6.19. – Анти-HCV експрес-метод

4.2. Дата проведення розіграшу 31.01.2022р.

4.3. Розіграш проводиться за допомогою сервісу www.random.org методом випадкового відбору Учасників з переліку згідно протоколу із зазначенням порядкового номеру кожного Учасника акції.

4.4. Результати розіграшу будуть опубліковані  на офіційних ресурсах (сайт/SMM).

4.5. Координатор здійснює дзвінок Учаснику акції із повідомленням про  результат його виграшу. 

4.6. Пацієнту для отримання безкоштовної медичної послуги згідно п. 4.1. необхідно розпочати програму лікування in vitro протягом 3 (трьох) місяців з дати розіграшу. 

4.7. Якщо під час Акції лікар призначає додаткові послуги, які не входять у перелік послуг, зазначених у п. 4.1., Учасник акції оплачує їх додатково. За медикаменти, які лікар призначає в період акції, Учасник акції оплачує їх додатково.

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів Медичного центру, зазначених у п. 2.2. даним Офіційних правил акції та на сайтах Медичного центру: www.medicoverfertility.com.ua та в соціальних мережах.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру Медичного центру: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 19:00 год. та у суботу з 09:00 до 19:00 год.

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати,  кожен Учасник акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі Акції