Запліднення ICSI

Інтрацитоплазматичне введення сперматозоїда (ICSI) – це етап програми запліднення in vitro, під час якого один попередньо відібраний сперматозоїд вводиться безпосередньо всередину яйцеклітини. ICSI є одним із сучасних методів лікування безпліддя, викликаного чоловічим фактором. За допомогою даної процедури можна подолати численні перешкоди на шляху до запліднення та дозволити парам із надзвичайно низькими шансами на батьківство отримати позитивний результат.

  

ICSI: методи, показання до застосування

Процедура ICSI проводиться під мікроскопом в умовах стерильності ембріологічної лабораторії Medicover Fertility в день забору яйцеклітин за допомогою мікроманіпулятивних пристроїв, які дозволяють здійснювати мікрорухи надзвичайно точно. Проводить ICSI за сучасними методологіями лише висококваліфікований та сертифікований ембріолог із відпрацьованими професійними навичками.

Показом для проведення ICSI є чоловіче безпліддя – при зниженій кількості чи рухливості сперматозоїдів. Оскільки для запліднення яйцеклітини методом ICSI потрібен лише один сперматозоїд, то використання цього методу дає унікальний шанс стати батьками чоловікам із критично малою кількістю сперматозоїдів в еякуляті.

Також ICSI застосовують, коли з жіночого боку є лише вітрифіковані ооцити. Або у випадках низького рівня запліднення яйцеклітин при попередніх спробах запліднення in vitro.

Мета ICSI – отримати вищий процент запліднених яйцеклітин у порівнянні із самостійним заплідненням.

   

Ефективність процедури ICSI

Рівень запліднення за методом ICSI в ембріологічній лабораторії Medicover Fertility є надзвичайно високим – сягає 85-90%. Тобто при заплідненні 10 яйцеклітин утвориться щонайменше 8 ембріонів. Ці ембріони нічим не відрізняються від тих, які формуються під час природного злиття яйцеклітин та сперматозоїдів. Процедура ICSI не викликає жодних генетичних змін у розвитку плода.

Необхідність проведення процедури ICSI визначає лікар-репродуктолог після ретельного обстеження пари. Також цей метод може бути застосований за побажанням пацієнтів для підвищення шансів на вагітність навіть за відсутності до цього чітких медичних показань.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі послуги