Акция «Небайдужа» #1

Акция «Небайдужа»

Акция «Небайдужа»

Медикавер запускает акцию «Небайдужа», приуроченную ко Всемирному дню борьбы с раком шейки матки. Во многих странах мира, в том числе в Украине, это заболевание является одним из самых распространенных видов рака.

Цель #Небайдужа - привлечь внимание к проблеме всемирного масштаба, и мы предлагаем действенную возможность проверить собственное здоровье. Как и любое онкологическое заболевание, рак шейки матки легче лечится на ранних стадиях, поэтому мы напоминаем о необходимости регулярных профилактических обследований.

Приглашаем наших уважаемых пациенток воспользоваться акционным предложением Медикавер в период с 4 по 15 февраля 2020 года. Запишитесь на консультацию к гинекологу и получите ценный подарок – возможность сдать анализы на цитологию всего за 1 гривну. Акция действует в трех городах – Львове, Ужгороде, Днепре.

Записаться на прием к гинекологу и заказать акционную услугу можно по телефону 0 800 305 911 (бесплатно в Украине), на нашем сайте или в отделениях клиники в указанных городах.

Воспользовавшись нашим акционным предложением, вы получаете самое ценное – уверенность в здоровом будущем!

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ

«Не будь байдужа. Попередь рак.»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Організатор акції «Не будь байдужа. Попередь рак.» (надалі – Акція): Приватне підприємство «Медичний центр «Інтерсоно». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр).

1.2. Акційний купон «Не будь байдужа. Попередь рак.» (надалі – акційний купон) включає: аналіз на цитологію, вартістю 1 гривня.

1.3. Акційний купон можна придбати за умови оплати консультації гінеколога у підрозділі Медичного центру, вказаному в п.2.2. даних Офіційних правил акції.

1.4. Офіційні правила акції «Не будь байдужа. Попередь рак.» (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості первинних пацієнтів та підвищення соціальної активності.

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Період дії Акції: 04.02 – 15.02.2020 року (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться у наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

- Лікувально-консультативне відділення №1 Приватного підприємства «Медичний центр «Інтерсоно» за адресою: м. Львів, вул. Антоновича, 102;

- Лікувально-консультативне відділення №2 Приватного підприємства «Медичний центр «Інтерсоно» за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 204;

- Лікувально-консультативне відділення №3 Приватного підприємства «Медичний центр «Інтерсоно» за адресою: м. Львів, вул. проф. Ковалика, 1а;

- Філія Жіноча консультація №2, Приватного підприємства «Медичний центр «Інтерсоно» за адресою: м. Дніпро, вул. В. Великого, 9.

- Філія Приватного підприємства «Медичний центр «Інтерсоно» за адресою: м. Ужгород, вул. Ковача Вілмоша,17.

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції.

3.2. Ці Офіційні правила Акції — основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання Медичному центру своїх персональних даних (власником бази яких є Медичний центр), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Медичному центру право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

4. УМОВИ АКЦІЇ

4.1. Для участі у Акції Учасники Акції повинні: - в період дії Акції отримати та оплатити послугу, зазначену в п.1.3. в структурному підрозділі Медичного центру, вказаному в п.2.2. даних Офіційних правил акції;

- в період дії Акції отримати акційний купон «Не будь байдужа. Попередь рак.» за акційною ціною 1 грн. у лікаря, що надаватиме послугу, зазначену в п.1.3;

- скористатись акційною послугою згідно акційного купону можна безпосередньо під час отримання основної послуги, зазначеної в п. 1.3. даних Офіційних правил, бо здійснити попередній запис на акційну послугу «Аналіз на цитологію» для використання акційного купону за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні), на сайті medicover.ua або на рецепції відповідного відділення, вказавши про участь в Акції «Не будь байдужа. Попередь рак.»;

- у визначений день та час прийти на прийом в структурний підрозділ Медичного центру, вказаний в п.2.2. даних Офіційних правил акції, для отримання акційної послуги.

4.2. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касу одного із підрозділів Медичного центру, вказаних в п.2.2. та п.2.3. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

4.3. Учасник Акції має можливість скористатись акційним купоном на акційну послугу у період з 04.02.2020 року по 15.02.2020 року.

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів Медичного центру, зазначених у п.2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті Медичного центру: www.medicover.ua.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру Медичного центру: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 19:00 год. та у суботу з 09:00 до 19:00 год.

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в п.1.3. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Похожие Акции