20% знижки на всі УЗД

Обстежтесь у Медікавер за спеціальною ціною!

Ультразвукова діагностика являється високоточним скринінговим методом в діагностиці онкологічних процесів. 

Саме вчасно зроблене УЗД дозволяє виявити приховані новоутворення на ранніх стадіях розвитку, що дасть можливість своєчасно почати лікування.

  

Знижка - 20% на всі види ультразвукової діагностики в Медікавер*.

Акція діє для всіх пацієнтів, які вперше звертаються на візит в клініку.

*Скористатись акційною пропозицією можливо одноразово за весь період дії акції (кількість УЗД в один день необмежена, знижка -20% надається на всі УЗД зроблені в той день).

  

Спеціальна пропозиція дійсна з 5 квітня по 4 травня 2024 року. 

 

Вчасне обстеження може врятувати ваше життя.

Знайдіть час, щоб забезпечити собі спокій за власне здоров`я.

 

Спеціальна пропозиція дійсна в клініках за адресами:

  • м. Львів, вул.Антоновича, 102
  • м. Львів, вул. Стрийська, 204
  • м. Львів, вул. Мазепи, 25-Б
  • м. Ужгород, вул. В.Ковача, 17
  • м. Дніпро, вул. Князя В. Великого, 9

  

Записатися на консультацію

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

АКЦІЇ «ЗНИЖКА -20% НА УЗД ДЛЯ ПЕРВИННИХ ПАЦІЄНТІВ»

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Знижка -20% на УЗД для первинних пацієнтів» (надалі – Акція): компанія ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. В. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр);

1.2. Акція «Знижка -20% на УЗД для первинних пацієнтів» включає в себе: надання знижки в розмірі -20% від діючого прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна». Послуга УЗД -20% надається всім первинним пацієнтам ТОВ «Медікавер Україна», що вперше відвідують клініку з можливістю одноразово скористатись пропозицією під час одного візиту впродовж акційного періоду.

1.3. Офіційні правила Акції (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості первинних клієнтів та послуг ТОВ «Медікавер Україна».

  

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції:  05.04.2024 до 04.05.2024, включно (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

1. ЛДВ №1 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Антоновича 102.

2. ЛДВ №2 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Стрийська 204.

3. ЛДВ №4 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Мазепи 25Б.

4. Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Ужгород, вул. Вільмоша Ковача 17. 

5. Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Дніпро, вул. Князя В. Великого, 9.

  

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції.

3.2. Офіційні правила Акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром ТОВ «Медікавер Україна» та Учасником Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, місце реєстрації проживання, сімейний стан, фотографія, серія та номер паспорта громадянина України, дата й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

  

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі в акції Учасник Акції протягом періоду дії Акції повинен здійснити наступні дії:

  • Здійснити запис на акційну пропозицію «Знижка -20% на УЗД для первинних пацієнтів» за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні), реєстратурі або зробити реєстрацію на офіційному сайті medicover.ua. Послуга УЗД -20% надається всім первинним пацієнтам ТОВ «Медікавер Україна», що вперше відвідують клініку з можливістю одноразово скористатись пропозицією під час одного візиту впродовж акційного періоду.
  • У визначений день та час пройти акційну послугу в одному із структурних підрозділів ТОВ «Медікавер Україна», вказано в пункті 2.2. згідно Офіційних правил акції.
  • Оплатити послугу в касі ТОВ «Медікавер Україна» зі знижкою -20% на послугу від діючого прайс-листа, але за умови, що клієнт являється первинним пацієнтом ТОВ «Медікавер Україна».

4.2. Учасник Акції має можливість скористатись пропозицією у період з 05.04.2024 до 04.05.2024, включно.

4.3. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касі підрозділу компанії ТОВ «Медікавер Україна», згідно п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

 

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у п.2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна»: www.medicover.ua, а також на офіційних сторінках в соціальних мережах.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 20:00 год. та у суботу з 09:00 до 18:00 год.

 

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в п.1.2. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі Акції