-25% на візит до лікаря-гастроентеролога

Даруємо 25% на первинний візит до лікаря-гастроентеролога у Медичних центрах «Медікавер»

  

Пропозиція дійсна з 20 липня по 20 серпня 2023 року у всіх філіях МЦ «Медікавер» у місті Львів та Ужгород.

 

Вартість консультації зі знижкою 25%:

Гастроентеролог - 398 грн (Ужгород), 443 грн (Львів).

Провідний гастроентеролог - 488 грн (Ужгород) та 540 грн (Львів).

 

Ми співпрацюємо з усіма страховими та асистуючими компаніями.

 

Для запису телефонуйте 0 800 305 911.

 

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

АКЦІЇ «ПЕРВИННА КОНСУЛЬТАЦІЯ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА АБО

ПРОВІДНОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА ЗІ ЗНИЖКОЮ 25%»

   

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Первинна консультація гастроентеролога або провідного гастроентеролога зі знижкою 25%» (надалі – Акція): компанія ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. В. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр);

1.2. Акція «Первинна консультація гастроентеролога або провідного гастроентеролога зі знижкою 25%», включає: консультацію гастроентеролога або провідного гастроентеролога зі знижкою 25% від діючого прайс-листа для первинних клієнтів, або для пацієнтів, які вперше відвідують лікаря-гастроентеролога / провідного гастроентеролога в компанії ТОВ «Медікавер Україна».

1.3. Офіційні правила Акції (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості первинних клієнтів ТОВ «Медікавер Україна», а також соціальна активність.

 

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: 20.07.2023 - 20.08.2023 (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

Медичний центр ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Антоновича В., 102;

Медичний центр ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Стрийська 204;

Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача, 17.

 

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції.

3.2. Офіційні правила Акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром ТОВ «Медікавер Україна» та Учасником Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, місце реєстрації проживання, сімейний стан, фотографія, серія та номер паспорта громадянина України, дата й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

 

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі в акції Учасник Акції протягом періоду дії Акції повинен здійснити наступні дії:

Здійснити запис на первинну консультацію до гастроентеролога або провідного гастроентеролога за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) або зробити реєстрацію на офіційному сайті medicover.ua.

У визначений день та час пройти консультацію лікаря в одному із структурних підрозділів ТОВ «Медікавер Україна», вказано в пункті 2.2. згідно Офіційних правил акції.

Оплатити візит до лікаря в касі ТОВ «Медікавер Україна», зі знижкою -25% на послугу від діючого прайс-листа, але за умови запису на консультацію до гастроентеролога або провідного гастроентеролога вперше. 

4.2. Учасник Акції має можливість скористатись пропозицією у період з 20.07.2023 - 20.08.2023 року, включно.

4.3. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касі підрозділу компанії ТОВ «Медікавер Україна», згідно п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

 

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у п.2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна»: www.medicover.ua, а також на офіційних сторінках в соціальних мережах.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 20:00 год. та у суботу з 09:00 до 18:00 год.

  

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в п.1.2. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі Акції