-50% на візит до репродуктолога

 

Мрієте про вагітність, а всі спроби не приносять омріяний результат? 

Саме час звернутись на візит до лікаря-репродуктолога за акційною ціною. 

Спеціальна пропозиція від нас! 

Знижка - 50% на візит до репродуктолога в Медікавер.

 

Акція дійсна з 15 травня по 15 червня 2024 року.

  

Омріяні дві смужки на тесті, перші рухи малюка в животику - це ті незабутні моменти, про які мріє кожна жінка.

На консультації лікар проводить також фолікулометрію, підбирає оптимальний план обстеження індивідуально. 

  

Вартість консультації - 360 грн (зі знижкою 50%).

   

Пропозиція дійсна в Медичних центрах "Медікавер": 

  • м. Львів, вул. Антоновича, 102;
  • м. Дніпро, вул. Князя В. Великого, 9;
  • м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача, 17.

З нами вам вдасться завагітніти! 

  

Для запису - телефонуйте 0 800 305 911 або залишайте заявку в формі.

  

Записатися на консультацію

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

«ЗНИЖКА 50% НА ПЕРВИННУ КОНСУЛЬТАЦІЮ РЕПРОДУКТОЛОГА»

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Знижка 50% на первинну консультацію репродуктолога» (надалі – Акція): ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. В. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр).

1.2. Акція «Знижка 50% на первинну консультацію репродуктолога», включає: консультацію репродуктолога зі знижкою 50% від діючого прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна». Послуга надається первинним пацієнтам ТОВ «Медікавер Україна», які вперше відвідують Медичний центр або лікаря-репродуктолога в період з 15.05.2024 до 15.06.2024, включно.

1.3. Офіційні правила Акції (далі - Офіційні правила акції) - правила Акції, що визначають умови, строк іта порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості первинних клієнтів ТОВ «Медікавер Україна», а також соціальна активність.

 

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: 15.05.2024 до 15.06.2024, включно (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме

1. ЛДВ №1 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Антоновича 102.

2. Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача 17. 

3. Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Дніпро, вул. Князя В. Великого, 9.

 

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції).

3.2. Офіційні правила Акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між ТОВ «Медікавер Україна» та Учасником Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, місце реєстрації проживання, сімейний стан, фотографія, серія та номер паспорта громадянина України, дата й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

 

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі в акції Учасник Акції протягом періоду дії Акції повинен здійснити наступні дії:

Здійснити запис на акційну послугу «Знижка 50% на первинну консультацію репродуктолога» за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні), реєстратурі або зробити реєстрацію на офіційному сайті medicover.ua. Послуга надається первинним пацієнтам ТОВ «Медікавер Україна», а також тим, які вперше відвідують лікаря-репродуктолога в Медичному центрі.

У визначений день та час пройти консультацію лікаря в одному із структурних підрозділів ТОВ «Медікавер Україна», вказано в пункті 2.2. згідно Офіційних правил акції.

Оплатити послугу в касі ТОВ «Медікавер Україна» згідно прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна».

4.2. Учасник Акції має можливість скористатись пропозицією у період з 15.05.2024 до 15.06.2024, включно.

4.3. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касі підрозділу ТОВ «Медікавер Україна», згідно п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

  

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у п.2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна»: www.medicover.ua, а також на офіційних сторінках в соціальних мережах.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 20:00 год. та у суботу з 09:00 до 18:00 год.

   

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в п.1.2. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі Акції