50% ЗНИЖКИ НА ГІНЕКОЛОГА В ДНІПРІ

Регулярні обстеження в лікарів - це обов’язок кожного свідомого громадянина.

Захворювання статевої системи не лише завдають дискомфорт для життя, але й можуть призвести до таких серйозних наслідків, як безпліддя.

 

Даруємо знижку -50% на консультацію у лікаря-гінеколога для первинних пацієнтів у місті Дніпро.

Ціна консультації в лікаря-гінеколога зі знижкою 50% становить 335 грн, а у провідного спеціаліста - 425 грн.

Завітайте до наших спеціалістів та подаруйте собі спокій за своє здоров’я. 

   

Під час первинної консультації лікар-гінеколог:

  • збирає анамнез (формує історію хвороби пацієнтки);
  • аналізує скарги та симптоми, що турбують жінку;
  • проводить огляд на гінекологічному кріслі.

Акція дійсна з 16 жовтня до 31 грудня 2023 року.

 

Скористатись пропозицією можна в Медичному центрі “Медікавер” у Дніпрі за адресою вул. Князя Володимира Великого,9.

 

Для запису звертайтесь за телефоном 0 800 305 911.

 

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

АКЦІЇ «ПЕРВИННА КОНСУЛЬТАЦІЯ ГІНЕКОЛОГА (ЗІ ЗНИЖКОЮ 50%)» та «ПЕРВИННА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПРОВІДНОГО ГІНЕКОЛОГА (ЗІ ЗНИЖКОЮ 50%)»

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Первинна консультація гінеколога (зі знижкою 50%)» та «Первинна консультація провідного гінеколога (зі знижкою 50%)»  (надалі – Акція): компанія ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. В. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр);

1.2. Акція «Первинна консультація гінеколога (зі знижкою 50%)» та «Первинна консультація провідного гінеколога (зі знижкою 50%)» включає в себе: консультацію гінеколога або провідного гінеколога зі знижкою 50% від діючого прайс-листа. Послуга надається первинним пацієнтам ТОВ «Медікавер Україна», а також тим, які вперше відвідують гінеколога або провідного гінеколога в клініці.

1.3. Офіційні правила Акції (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості первинних клієнтів та послуг ТОВ «Медікавер Україна».

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: 16.10.2023 - 31.12.2023 (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

       - Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Дніпро, вул. В. Великого 9.

 

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції.

3.2. Офіційні правила Акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром ТОВ «Медікавер Україна» та Учасником Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, місце реєстрації проживання, сімейний стан, фотографія, серія та номер паспорта громадянина України, дата й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

  

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі в акції Учасник Акції протягом періоду дії Акції повинен здійснити наступні дії:

  • Здійснити запис на первинну консультацію до гінеколога або провідного гінеколога за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні), реєстратурі або зробити реєстрацію на офіційному сайті medicover.ua. Послуга надається первинним пацієнтам ТОВ «Медікавер Україна», а також тим, які вперше відвідують гінеколога або провідного гінеколога в клініці.
  • У визначений день та час пройти консультацію лікаря в одному із структурних підрозділів ТОВ «Медікавер Україна», вказано в пункті 2.2. згідно Офіційних правил акції.
  • Оплатити візит до лікаря в касі ТОВ «Медікавер Україна», зі знижкою -50% на послугу від діючого прайс-листа, але за умови запису на консультацію до гінеколога або провідного гінеколога вперше.

4.2. Учасник Акції має можливість скористатись пропозицією у період з 16.10.2023 - 31.12.2023 року, включно.

4.3. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касі підрозділу компанії ТОВ «Медікавер Україна», згідно п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

 

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у п.2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна»: www.medicover.ua, а також на офіційних сторінках в соціальних мережах.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 20:00 год. та у суботу з 09:00 до 18:00 год.

 

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в п.1.2. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі Акції