-50% знижки на візит в клініці на Мазепи

Саме час взятись за здоров`я!

Вчасне обстеження може врятувати ваше життя.

Спеціальна пропозиція тільки для вас!

-50% знижки на візит в клініці за адресою вул. Мазепи, 25-Б.

Акція діє на всі первинні консультації до лікарів.

Пропозиція дійсна з 15 травня по 15 червня 2024 року.

 

Скористатись акційним візитом можна в клініці «Медікавер» у Львові за адресою вул. Мазепи, 25-Б.

Ваше міцне здоровʼя - це ключовий пріоритет. 

 

Для запису - телефонуйте 0 800 305 911  або залишайте заявку.

  

Записатися на консультацію

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

АКЦІЇ «КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА ЗІ ЗНИЖКОЮ 50%» 

   

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Консультація спеціаліста зі знижкою 50%» (надалі – Акція): компанія ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. В. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр);

1.2. Акція «Консультація спеціаліста зі знижкою 50%», включає: консультацію спеціаліста, які приймають в ЛДВ №4 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Гетьмана Мазепи, 25-Б зі знижкою 50% від діючого прайс-листа для первинних клієнтів компанії ТОВ «Медікавер Україна», які вперше записались на візит до спеціаліста будь-якого напрямку надання послуг).

1.3. Офіційні правила Акції (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості первинних клієнтів ТОВ «Медікавер Україна», а також соціальна активність.

  

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції:  15.05.2024 до 15.06.2024 (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

● ЛДВ №4 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Гетьмана Мазепи, 25-Б.

   

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції.

3.2. Офіційні правила Акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром ТОВ «Медікавер Україна» та Учасником Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, місце реєстрації проживання, сімейний стан, фотографія, серія та номер паспорта громадянина України, дата й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

   

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі в акції Учасник Акції протягом періоду дії Акції повинен здійснити наступні дії:

● Здійснити запис на первинну консультацію до спеціаліста або провідного спеціаліста, які приймають на ЛДВ №4 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Гетьмана Мазепи, 25-Б за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) або зробити реєстрацію на офіційному сайті medicover.ua.

● У визначений день та час пройти консультацію лікаря в одному із структурних підрозділів ТОВ «Медікавер Україна», вказано в пункті 2.2. згідно Офіційних правил акції.

● Оплатити візит до лікаря в касі ТОВ «Медікавер Україна», зі знижкою -50% на послугу від діючого прайс-листа, але за умови запису на консультацію до спеціаліста компанії ТОВ «Медікавер Україна» вперше.

4.2. Учасник Акції має можливість скористатись пропозицією у період з 15.05.2024 до 15.06.2024 року, включно.

4.3. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касі підрозділу компанії ТОВ «Медікавер Україна», згідно п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

    

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у п.2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна»: www.medicover.ua, а також на офіційних сторінках в соціальних мережах.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону відділу по роботі зі зверненнями клієнтів ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по суботу з 08:00 до 20:00 год та в неділю з 09:00 до 18:00.

    

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в п.1.2. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Схожі Акції