Безкоштовна дерматоскопія в Медікавер

 

Родимки - це доброякісні новоутворення шкіри, що можуть змінюватися протягом життя.

Разом із брендом La Roche-Posay мережа Медичних центрів «Медікавер» проводить акцію «Перевір родимку - захисти себе», де БЕЗКОШТОВНО проводить скінчекер всім бажаючим за попереднім записом.

Період акції - з 13 по 26 травня 2024.

 

Скринінг родимок - це процедура огляду шкіри дерматоскопом з метою не пропустити найбільшу проблему - меланому, тому що злоякісний процес ззовні дуже схожий на родимку і не залежить від розмірів та форм.

Огляд проводитиметься в філіях за адресами:

    • м. Львів, вул. Антоновича, 102;
    • м. Львів, вул. Стрийська, 204;
    • м. Львів, вул. Мазепи, 25-Б;
    • м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача, 17.

Для запису - звертайтесь за телефоном або залишайте заявку на сайті

  

Записатися на консультацію

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ 

МЕХАНІКА АКЦІЇ «БЕЗКОШТОВНА ДЕРМАТОСКОПІЯ» 

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ: 

1.1. Організатор акції «Безкоштовна дерматоскопія» за підтримки бренду «La Roche-Posay» (надалі Акція): компанія ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі - Медичний центр, МЦ «Медікавер»); 

1.2. Спеціальна пропозиція для пацієнтів ТОВ «Медікавер Україна» безкоштовна дерматоскопія (під безкоштовною послугою, розуміється оплата послуги пацієнтом за 1 (одну) гривню).  

1.3. Офіційні правила акції «Безкоштовна дерматоскопія» за підтримки бренду «La Roche-Posay» (далі - Офіційні правила акції) правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення Акції, метою якої є збільшення обсягу наданих послуг поліклінічного напрямку ТОВ «Медікавер Україна». 

 

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ: 

2.1. Період дії Акції: з 13.05.2024 до 26.05.2024 (надалі - Період акції). 

2.2. Акція проводиться наступних структурних підрозділах Товариства, а саме: 

1. ЛДВ No1 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Антоновича 102.

2. ЛДВ No2 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Стрийська 204.

3. ЛДВ No4 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Мазепи 25Б. 

4. Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача 17. 

 

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ: 

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції: 

3.2. Ці Офіційні правила акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України; 

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвища, ім'я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими. 

 

4. УМОВИ АКЦІЇ: 

4.1. Для участі у Акції Учасники Акції повинні: 

Здійснити попередній запис на Акцію «Безкоштовна дерматоскопія» за підтримки бренду «La Roche-Posay» відповідного підрозділу, вказаного в пункті 2.2. даних Офіційних правил акції, на безкоштовну послугу «дерматоскопію» для всіх пацієнтів ТОВ «Медікавер Україна» (під безкоштовною послугою, розуміється оплата послуги пацієнтом за 1 (одну) гривню) за телефоном 0 800 305911 (безкоштовно в Україні), на офіційному сайті medicover.ua; 

У визначений день та час прийти на прийом, отримати та оплатити відповідну послугу в підрозділі ТОВ «Медікавер Україна», вказаному в пункті 2.2. згідно Офіційних правил акції. 

 

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ: 

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у пункті 2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна» www.medicover.ua; 

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону відділу по роботі зі зверненнями клієнтів ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по суботу з 08:00 до 20:00 год та в неділю з 09:00 до 18:00. 

  

6. ІНШІ УМОВИ: 

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам; 

6.2. Своєю участю в Акції, зазначеній в пункті 1.3. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов'язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних. 

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі Акції