Безкоштовна консультація в офтальмолога

Даруємо безкоштовну консультацію в офтальмолога перед блефаропластикою.

Акція дійсна лише з 15 квітня по 15 травня 2024 року.

  

Скористатись безкоштовним візитом можливо лише в клініці «Медікавер» у Львові за адресою вул. Антоновича, 102.

Періорбітальна зона очей має найтоншу шкіру, тому потребує найбільшого догляду.

Пластика очей (блефаропластика) -  це безболісна естетична процедура, яка передбачає часткове видалення внутрішньоорбітальної жирової маси або її перерозподілу, а також пластику очного м`язу, ліфтингу брів тощо.

  

Покази до блефаропластики:

  • Асиметрія очей
  • Птоз (опущення) верхньої повіки
  • Надлишок шкіри верхніх або нижніх повік
  • Набряклості, які спровоковані надлишком жирових відкладень
  • Втрата пружності або еластичності шкіри
  • Провисання нижніх повік
  • Зморшки навколо очей

  

Крім естетичних показань, виділяють ще й медичні. Блефаропластика потрібна, якщо верхні повіки розташовані занадто низько. Операція необхідна при проблемах із периферійним зором, якщо вони виникли через нависання складок шкіри, а також при завороті повік і вивороті назовні.

  

Почувайтесь на декілька років молодше разом із оперативними втручаннями в Медікавер.

  

Для запису - звертайтесь за телефоном 0 800 305 911 або залишайте заявку на сайті.

  

Записатися на консультацію

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ

 «Безкоштовна консультація офтальмолога перед блефаропластикою».

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Безкоштовна консультація офтальмолога перед блефаропластикою» (надалі – Акція): ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. В. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр).

1.2. Акція «Безкоштовна консультація офтальмолога перед блефаропластикою» включає: безкоштовну консультацію офтальмолога (під безкоштовною послугою, розуміється оплата послуги пацієнтом за 1 (одну) гривню згідно прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна»). Послуга надається всім пацієнтам ТОВ «Медікавер Україна», які  відвідують лікаря-офтальмолога в період з 15.04.2024 до 15.05.2024, включно. 

1.3. Офіційні правила Акції (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості клієнтів та наданих послуг ТОВ «Медікавер Україна».

   

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: 15.04.2024 до 15.05.2024, включно (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

   1. ЛДВ №1 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Антоновича 102.

  

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції.

3.2. Офіційні правила Акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром ТОВ «Медікавер Україна» та Учасником Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, місце реєстрації проживання, сімейний стан, фотографія, серія та номер паспорта громадянина України, дата й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

  

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі в акції Учасник Акції протягом періоду дії Акції повинен здійснити наступні дії:

  • Здійснити попередній запис на безкоштовну консультацію до офтальмолога (під безкоштовною послугою, розуміється оплата послуги пацієнтом за 1 (одну) гривню згідно прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна») в Медичний центр ТОВ «Медікавер Україна» за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) або зробити реєстрацію на офіційному сайті medicover.ua або соціальних мережах.
  • У визначений день та час пройти акційну послугу в підрозділі ТОВ «Медікавер Україна», вказаного в пункті 2.2. згідно Офіційних правил акції.
  • Оплатити акційну послугу «Безкоштовна консультація офтальмолога перед блефаропластикою» в касі ТОВ «Медікавер Україна».

4.2. Учасник Акції має можливість скористатись пропозицією у період з 15.04.2024 до 15.05.2024, включно.

4.3. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касі підрозділу компанії ТОВ «Медікавер Україна», згідно п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

  

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у п.2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна»: www.medicover.ua, а також на офіційних сторінках в соціальних мережах.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по суботу з 09:00 до 20:00 год. та у неділю з 09:00 до 18:00 год.

  

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в п.1.2. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі Акції