Безкоштовна кріоконсервація ооцитів для військовослужбовців

Заплануйте материнство завчасно!

Сучасні допоміжні репродуктивні технології дозволяють кожній жінці відкласти радість материнства на потім.

Завдяки кріоконсервації власного біологічного матеріалу,  можливо запланувати бажану вагітність у той час, коли ви будете готові.

Особливо це стосується жінок, які захищають наш спокій у ці важкі часи. Ми хочемо аби кожна жінка-військовослужбовець змогла мала можливість народити здорового малюка.

Саме тому даруємо безкоштовну кріоконсервацію ооцитів та зберігання біоматеріалу до 6 місяців для військовослужбовців.

 

Акція триває з 20 липня до кінця воєнного стану.

 

Ваше відкладене майбутнє разом із Медікавер.

Для запису телефонуйте 0 800 305 911, або пишіть нам у соціальних медіа чи на сайт.

  

  

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ 

«БЕЗКОШТОВНА КРІОКОНСЕРВАЦІЯ ООЦИТІВ ТА ЗБЕРІГАННЯ БІОМАТЕРІАЛУ

ДО 6 МІСЯЦІВ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ» 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Безкоштовна кріоконсервація ооцитів та зберігання біоматеріалу до 6 місяців для військовослужбовців» (надалі – Акція): компанія ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». 

Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр, МЦ «Медікавер»);

1.2. Спеціальна пропозиція для військовослужбовців формування ЗСУ на безкоштовну кріоконсервацію ооцитів та зберігання біоматеріалу до 6 місяців в МЦ «Медікавер» для існуючих, а також первинних клієнтів компанії ТОВ «Медікавер Україна», що проходять наступні види військової служби: строкова військова служба, військова служба за призовом під час мобілізації (на особливий період), військова служба за контрактом, які мають підтверджуючі документ (під безкоштовною послугою, розуміється оплата послуги за 1 (одну) гривню).

1.3. Офіційні правила акції «Безкоштовна кріоконсервація ооцитів та зберігання біоматеріалу до 6 місяців для військовослужбовців» (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення Акції, метою якої є збільшення обсягу послуг напрямку ДРТ для існуючих та первинних клієнтів МЦ Медікавер.

 

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: з 17.07.2023 до закінчення воєнного стану в Україні (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться наступних структурних підрозділах Товариства, а саме:

Медичний центр  ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Антоновича, 102;

Філія ТОВ «Медікавер Україна» м. Ужгород, вул. Ковача Вілмоша,17;

Філія ТОВ «Медікавер Україна» м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 9.

 

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції, що проходять наступні види військової служби: строкова військова служба, військова служба за призовом під час мобілізації (на особливий період), військова служба за контрактом, які мають підтверджуючі документ (перед проходженням послуги пацієнт має показати відповідні документи на реєстратурі);

3.2. Ці Офіційні правила акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактичноберучи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України;

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

 

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі у Акції Учасники Акції повинні: 

Здійснити попередній запис на Акцію «Безкоштовна кріоконсервація ооцитів та зберігання біоматеріалу до 6 місяців для військовослужбовців» на реєстратурі відповідного підрозділу, вказаного в пункті 2.2. даних Офіційних правил акції, на безкоштовну кріоконсервацію ооцитів та зберігання біоматеріалу до 6 місяців для військовослужбовців формування ЗСУ за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні), на офіційному сайті medicover.ua, вказавши про участь в Акції «Безкоштовна кріоконсервація ооцитів та зберігання біоматеріалу до 6 місяців для військовослужбовців» (під безкоштовною послугою, розуміється оплата послуги за 1 (одну) гривню);

У визначений день та час прийти на прийом, перед візитом на реєстратурі показати підтверджуючі документи про проходження військової служби, отримати та оплатити відповідну послугу в підрозділі ТОВ «Медікавер Україна», вказаному в пункті 2.2. згідно Офіційних правил акції.

 

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у пункті 2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна» www.medicover.ua;

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по суботу з 08:00 до 20:00 год. 

 

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам;

6.2. Своєю участю в Акції, зазначеній в пункті 1.3. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі Акції