Чекап «Репродуктивне здоров`я пари»

Кожна сімейна пара мріє про народження здорових малюків.

Потурбуйтесь, щоб репродуктивне здоров`я обох партнерів в парі було на висоті.

Даруємо 20% знижки на пакет обстежень для обох!

  

Акційна пакетна пропозиція, включає наступні послуги (зі знижкою 20%):

  • Консультація репродуктолога (консультація, УЗД органів малого тазу, вибір плану обстеження);
  • Спермограма;
  • АМГ (антимюлерів гормон);
  • Консультація репродуктолога (після отримання результатів вибір протоколу лікування).

 

Будьте впевнені у своєму здоров`ї на шляху до бажаної вагітності.

Пропозиція дійсна з 15 серпня по 15 вересня.

Ціна пакетної пропозиції - 2 700 грн (стара ціна), вартість зі знижкою 20% - 2 160 грн.

 

Акція діє в Медичних центрах «Медікавер» за такими адресами:

м. Львів, вул. Антоновича, 102

м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача, 17

м. Дніпро, вул. Володимира Великого, 9

 

Подаруйте собі радісні миті батьківства разом із репродуктологами Медікавер.

Для запису на візит телефонуйте 0 800 305 911.

   

   

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ 

«РЕПРОДУКТИВНЕ ЗДОРОВ'Я ПАРИ ЗІ ЗНИЖКОЮ 20%» 

  

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Репродуктивне здоров`я пари зі знижкою 20%» (надалі – Акція): компанія ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр, МЦ «Медікавер»);

1.2. Акція передбачає знижку 20% на пакетну пропозицію «Репродуктивне здоров`я пари», а саме консультацію репродуктолога (консультація, фолікулометрія, вибір протоколу обстеження та план лікування), спермограму, АМГ (антимюлерів гормон) та консультацію репродуктолога (після отримання результатів).

1.3. Офіційні правила акції «Репродуктивне здоров'я пари зі знижкою 20%» (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення Акції, метою якої є збільшення обсягу послуг напрямку ДРТ для первинним клієнтам компанії ТОВ «Медікавер Україна», а також для пацієнтів, які вперше відвідують репродуктолога в ТОВ «Медікавер Україна».

 

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: з 15.08.2023 до 15.09.2023 року (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться наступних структурних підрозділах Товариства, а саме:

Медичний центр ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Антоновича 102;

Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача 17.

Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Дніпро, вул. Володимира Великого, 9

 

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції, яким виповнилось 18 років;

3.2. Ці Офіційні правила акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України;

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

 

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі у Акції Учасники Акції повинні: 

Здійснити попередній запис на акційну пакетну пропозицію «Репродуктивне здоров'я пари зі знижкою 20%» вказаного в пункті 2.2. даних Офіційних правил акції, за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні), на офіційному сайті medicover.ua або соціальних мережах.

У визначений день та час прийти на прийом, отримати та оплатити відповідну послугу в підрозділі ТОВ «Медікавер Україна», вказаному в пункті 2.2. згідно Офіційних правил акції.

 

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у пункті 2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна» www.medicover.ua;

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону відділу по роботі зі зверненнями клієнтів ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по суботу з 08:00 до 20:00 год. 

 

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам;

6.2. Своєю участю в Акції, зазначеній в пункті 1.3. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі Акції