Спеціальні пропозиції для військовослужбовців

Кожен наш воїн щодня ризикує своїм життям та проходить безліч випробувань на своєму шляху.

У кожного з нас свій фронт, і саме тому ми продовжуємо працювати задля однієї мети - забезпечення здоров’я для кожного з наших захисників. 

 

Акційні пропозиції для військових:

  • 10% знижки на всі види консультацій та лабораторних досліджень 
  • Безкоштовна кріоконсервація сперми та зберігання біоматеріалу військових
  • Безкоштовна кріоконсервація ооцитів та зберігання біоматеріалу для військових
  • Безкоштовна консультація у репродуктолога для військовослужбовців

  

Пропозиції дійсні до кінця воєнного стану. 

З умовами акційних пропозицій можете ознайомитись нижче в «Офіційних правилах».

  

Ваше щасливе майбутнє разом із Медікавер.

Для запису - звертайтесь за телефоном або залишайте заявку на сайті

  

Записатися на консультацію

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА СПЕЦІАЛЬНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

«ЗНИЖКА -10% ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ» 

    

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор спеціальної пропозиції «Знижка 10% для військовослужбовців» (надалі – спеціально пропозиція): компанія ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр, МЦ «Медікавер»);

1.2. Спеціальна пропозиція для військовослужбовців формування ЗСУ на лабораторну діагностику та консультації спеціалістів (в т.ч. провідних) ТОВ «Медікавер Україна» для існуючих, а також первинних клієнтів.

1.3. Офіційні правила спеціальної пропозиції «Знижка 10% для військовослужбовців» (далі - Офіційні правила) – правила, що визначають умови, строк та порядок проведення спеціальної пропозиції, метою якої є турбота та виявлення лояльності до військовослужбовців формувань ЗСУ в період воєнного стану, посилення авторитетності та впізнаваності до бренду серед існуючих та первинних клієнтів ТОВ «Медікавер Україна».

    

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ:

2.1. Період дії  Спеціальної пропозиції: з 01.04.2024 до закінчення воєнного стану в Україні (надалі – Період спеціальної пропозиції).

2.2. Спеціальна пропозиція проводиться наступних структурних підрозділах Товариства, а саме:

ЛДВ № 1 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Антоновича, 102;

ЛДВ № 2 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Стрийська, 204;

ЛДВ № 4 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Мазепи, 25-Б;

Філія ТОВ «Медікавер Україна» м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 9;

Філія ТОВ «Медікавер Україна» м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача, 17.

   

3. УЧАСТЬ :

3.1. Спеціальна пропозиція доступна для всіх повнолітніх громадян України, які бажають скористатись послугами Медичного центру «Медікавер» та проходять наступні види військової служби: строкова військова служба, військова служба за призовом під час мобілізації (на особливий період), військова служба за контрактом, які мають підтверджуючі документ про проходження військової служби в ЗСУ (перед проходженням послуги пацієнт має показати відповідні документи на реєстратурі для сканування);

3.2. Ці Офіційні правила Спеціальної пропозиції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником Спеціальної пропозиції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил Спеціальної пропозиції, фактично беручи участь в ній. Учасник бере участь в Спеціальній пропозиції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України;

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Спеціальної пропозиції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України, документ, що засвідчує проходження військової служби в ЗСУ. Опрацювання персональних даних Учасника Спеціальної пропозиції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Спеціальної пропозиції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Спеціальній пропозиції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Спеціальної пропозиції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

   

4. УМОВИ СПЕЦІАЛЬНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ:

4.1. Для участі у Спеціальній пропозиції Учасники повинні: 

Здійснити попередній запис на візит в рамках Спеціальної пропозиції «Знижка -10% для військовослужбовців» на реєстратурі відповідного підрозділу, вказаного в пункті 2.2. даних Офіційних правил спеціальної пропозиції, на відповідну послугу із знижкою 10% для військовослужбовців формування ЗСУ за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні), на офіційному сайті medicover.ua;

У визначений день та час прийти на прийом, перед візитом на реєстратурі показати підтверджуючі документи про проходження військової служби, отримати та оплатити відповідну послугу зі знижкою -10% в підрозділі ТОВ «Медікавер Україна», вказаному в пункті 2.2. згідно Офіційних правил Спеціальної пропозиції.

   

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА СПЕЦІАЛЬНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у пункті 2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна» www.medicover.ua;

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по суботу з 08:00 до 20:00 год. , неділю з 09:00 до 18:00 год.

   

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Спеціальної пропозиції в рамках діючої пропозиції, не повертаються Учасникам;

6.2. Своєю участю в Спеціальній пропозиції, зазначеній в пункті 1.3. даних Офіційних правил, кожен Учасник свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами Спеціальної пропозиції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

  

Записатися на консультацію

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ 

«ПОДБАЙ ПРО МАЙБУТНЄ» 

   

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Подбай про майбутнє» (надалі – Акція): компанія ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр, ТОВ «Медікавер Україна»).

1.2. Спеціальна пропозиція для військовослужбовців формування ЗСУ на безкоштовну кріоконсервацію сперми та зберігання кріоматеріалу на період проведення бойових дій (воєнного стану) в Україні (під безкоштовною послугою, розуміється оплата послуги за 1 (одну) гривню).

1.3. Офіційні правила акції «Подбай про майбутнє» (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення Акції, метою якої є збільшення обсягу послуг напрямку ДРТ для існуючих та первинних клієнтів ТОВ «Медікавер  Україна».

   

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: з 31.01.2024 до закінчення воєнного стану в Україні (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться наступних структурних підрозділах Товариства, а саме:

ЛДВ №1 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Антоновича 102;

Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача 17;

Філія ТОВ «Медікавер Україна» м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 9.

   

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції, що проходять наступні види військової служби: строкова військова служба, військова служба за призовом під час мобілізації (на особливий період), військова служба за контрактом, які мають підтверджуючі документ (перед проходженням послуги пацієнт має показати відповідні документи на реєстратурі);

3.2. Ці Офіційні правила акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України;

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

   

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі у Акції Учасники Акції повинні: 

Здійснити попередній запис на Акцію «Подбай про майбутнє» на реєстратурі відповідного підрозділу, вказаного в пункті 2.2. даних Офіційних правил акції, на безкоштовну послугу кріоконсервація сперми та зберігання кріоматеріалу для військовослужбовців формування ЗСУ на період проведення бойових дій (воєнного стану) в Україні за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні), на офіційному сайті medicover.ua, вказавши про участь в Акції «Подбай про майбутнє» (під безкоштовною послугою, розуміється оплата послуги за 1 (одну) гривню);

У визначений день та час прийти на прийом, перед візитом на реєстратурі показати підтверджуючі документи про проходження військової служби, отримати та оплатити відповідну послугу в підрозділі ТОВ «Медікавер Україна», вказаному в пункті 2.2. згідно Офіційних правил акції.

    

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у пункті 2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна» www.medicover.ua;

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по суботу з 08:00 до 20:00 год. 

     

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам;

6.2. Своєю участю в Акції, зазначеній в пункті 1.3. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

  

Записатися на консультацію

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ 

«БЕЗКОШТОВНА КРІОКОНСЕРВАЦІЯ ООЦИТІВ ТА ЗБЕРІГАННЯ БІОМАТЕРІАЛУ

 ДО ЗАКІНЧЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ» 

  

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Безкоштовна кріоконсервація ооцитів та зберігання біоматеріалу  до закінчення воєнного стану в Україні для військовослужбовців» (надалі – Акція): компанія ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». 

Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр, МЦ «Медікавер»);

1.2. Спеціальна пропозиція для військовослужбовців формування ЗСУ на безкоштовну кріоконсервацію ооцитів та зберігання біоматеріалу  до закінчення воєнного стану в Україні в МЦ «Медікавер» для існуючих, а також первинних клієнтів компанії ТОВ «Медікавер Україна», що проходять наступні види військової служби: строкова військова служба, військова служба за призовом під час мобілізації (на особливий період), військова служба за контрактом, які мають підтверджуючі документ (під безкоштовною послугою, розуміється оплата послуги за 1 (одну) гривню).

1.3. Офіційні правила акції «Безкоштовна кріоконсервація ооцитів та зберігання біоматеріалу  до закінчення воєнного стану в Україні для військовослужбовців» (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення Акції, метою якої є збільшення обсягу послуг напрямку ДРТ для існуючих та первинних клієнтів МЦ Медікавер.

   

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: з 21.11.2023 до закінчення воєнного стану в Україні (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться наступних структурних підрозділах Товариства, а саме:

Медичний центр  ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Антоновича, 102;

Філія ТОВ «Медікавер Україна» м. Ужгород, вул. Ковача Вілмоша,17;

Філія ТОВ «Медікавер Україна» м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 9.

    

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції, що проходять наступні види військової служби: строкова військова служба, військова служба за призовом під час мобілізації (на особливий період), військова служба за контрактом, які мають підтверджуючі документ (перед проходженням послуги пацієнт має показати відповідні документи на реєстратурі);

3.2. Ці Офіційні правила акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактичноберучи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України;

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

   

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі у Акції Учасники Акції повинні: 

Здійснити попередній запис на Акцію «Безкоштовна кріоконсервація ооцитів та зберігання біоматеріалу  до закінчення воєнного стану в Україні для військовослужбовців» на реєстратурі відповідного підрозділу, вказаного в пункті 2.2. даних Офіційних правил акції, на безкоштовну кріоконсервацію ооцитів та зберігання біоматеріалу  до закінчення воєнного стану в Україні для військовослужбовців формування ЗСУ за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні), на офіційному сайті medicover.ua, вказавши про участь в Акції «Безкоштовна кріоконсервація ооцитів та зберігання біоматеріалу  до закінчення воєнного стану в Україні для військовослужбовців» (під безкоштовною послугою, розуміється оплата послуги за 1 (одну) гривню);

У визначений день та час прийти на прийом, перед візитом на реєстратурі показати підтверджуючі документи про проходження військової служби, отримати та оплатити відповідну послугу в підрозділі ТОВ «Медікавер Україна», вказаному в пункті 2.2. згідно Офіційних правил акції.

   

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у пункті 2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна» www.medicover.ua;

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по суботу з 08:00 до 20:00 год. 

   

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам;

6.2. Своєю участю в Акції, зазначеній в пункті 1.3. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

  

Записатися на консультацію

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

АКЦІЇ «БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ РЕПРОДУКТОЛОГА»

  

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції «Безкоштовна консультація репродуктолога» (надалі – Акція): ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. В. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр).

1.2. Акція «Безкоштовна консультація репродуктолога», включає: безкоштовну консультацію репродуктолога (під безкоштовною послугою, розуміється оплата послуги пацієнтом за 1 (одну) гривню згідно прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна»). Послуга надається первинним пацієнтам ТОВ «Медікавер Україна», які вперше відвідують клініку або лікаря-репродуктолога в період з 03.01.2024 до 31.01.2024, включно.

1.3. Офіційні правила Акції (далі - Офіційні правила акції) - правила Акції, що визначають умови, строк іта порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості первинних клієнтів ТОВ «Медікавер Україна», а також соціальна активність.

  

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: 03.01.2024 до 31.01.2024, включно (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

1. ЛДВ №1 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Антоновича 102.

2. Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача 17. 

3. Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Дніпро, вул. Князя В. Великого, 9.

   

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції).

3.2. Офіційні правила Акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між ТОВ «Медікавер Україна» та Учасником Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, місце реєстрації проживання, сімейний стан, фотографія, серія та номер паспорта громадянина України, дата й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

  

4.1. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі в акції Учасник Акції протягом періоду дії Акції повинен здійснити наступні дії:

Здійснити попередній запис на безкоштовну консультацію (під безкоштовною послугою, розуміється оплата послуги пацієнтом за 1 (одну) гривню згідно прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна») до репродуктолога в Медичний центр ТОВ «Медікавер Україна» за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) або зробити реєстрацію на офіційному сайті medicover.ua або соціальних мережах. 

Послуга надається всім пацієнтам ТОВ «Медікавер Україна» в період з 03.01.2024 до 31.01.2024, включно.

У визначений день та час прийти на прийом, отримати та оплатити відповідну послугу в підрозділі ТОВ «Медікавер Україна», вказаному в пункті 2.2. згідно Офіційних правил акції. Послуга надається первинним пацієнтам ТОВ «Медікавер Україна», які вперше відвідують клініку або лікаря-репродуктолога в період з 03.01.2024 до 31.01.2024, включно.

4.2. Учасник Акції має можливість скористатись пропозицією у період з 03.01.2024 до 31.01.2024., включно.

4.3. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касі підрозділу ТОВ «Медікавер Україна», згідно п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

  

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у п.2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна»: www.medicover.ua, а також на офіційних сторінках в соціальних мережах.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 20:00 год. та у суботу з 09:00 до 20:00 год.

   

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в п.1.2. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

 

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі Акції