ЗРОБИ МАМОГРАФІЮ, БО… (ЛЬВІВ) #1

ЗРОБИ МАМОГРАФІЮ, БО… (ЛЬВІВ)

Відкладіть манікюр, зробіть мамографію!

Після 40 років кожна жінка має проходити обов’язкову щорічну мамографію.

А щоб не було страшно, приходьте з мамою або подругою та пройдіть два обстеження за ціною одного – 450 грн за двох! Спеціальна пропозиція діє з 15 травня по 12 червня в МЦ Медікавер у Львові, вул. Антоновича 102.

Мамографія у медичному центрі Медікавер проводиться на сучасному обладнанні досвідченними лікарями-рентгенологами. Жодних черг та миттєвий результат - і ви спокійні за себе та #небайдужу вам людину.

Статистика свідчить, що рак молочної залози залишається найбільш розповсюдженим онкологічним захворюванням у світі. В Україні майже 8000 українок помирають через цю хворобу. Тільки регулярні профілактичні обстеження рятують життя, адже рання стадія раку грудей виліковуються у 95% жінок.

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ «ЗРОБИ МАМОГРАФІЮ, БО…»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ та ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Організатор акції «Зроби мамографію, бо…» (надалі – Акція): Приватне підприємство «Медичний центр «Інтерсоно». Адреса місцезнаходження – м. Львів, вул. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр).

1.2. Пакет «Зроби мамографію, бо…» включає в себе мамографію молочних залоз. 1.3. Офіційні правила акції «Зроби мамографію, бо…» (далі -Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості первинних пацієнтів та соціальна активність.

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Період дії Акції: з 15.05.2019 по 12.06.2019 року (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

- ПП «Медичний центр «Інтерсоно» за адресою: м. Львів, вул. Антоновича, 102.

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1. Учасниками Акції можуть жінки-громадянки України у віці від 40, які виявили бажання взяти участь в Акції.

3.2. Ці Офіційні правила Акції — основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання Медичному центру своїх персональних даних (власником бази яких є Медичний центр), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Медичному центру право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

4. УМОВИ АКЦІЇ

4.1. Для участі у Акції Учасники Акції повинні: - здійснити попередній запис на акційну послугу, вказавши про участь в Акції «Зроби мамографію, бо…»; - у визначений день та час прийти на прийом разом з однією іншою особою (мамою чи подругою), що підпадають під умови Акції, та зробити дві мамографії, оплативши в касу Медичного центру або безготівковим шляхом дві послуги: одну за звичайною ціною 450 грн, іншу – за акційною ціною 1 грн.

4.2. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касу одного із підрозділів Медичного центру, вказаних в п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом за наступними банківським реквізитами: п/р № 26002207876, в АТ «Райффайзен банк Аваль», код банку 380805.

4.3. Учасник Акції має можливість скористатись вказаними послугами у період з 15.05.2019 по 12.06.2019 року.

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів Медичного центру, зазначених у п. 2.2. даним Офіційних правил акції та на сайті Медичного центру: www.medicover.ua.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру Медичного центру: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 19:00 год. та у суботу з 09:00 до 19:00 год.

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати пакету послуг «Зроби мамографію, бо…», кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Схожі Акції