Мамографія

Мамографія грудей є скринінговим методом дослідження, який застосовують для виявлення ранніх стадій раку грудей у жінок, у яких ще немає симптомів цього захворювання. Це дослідження може виявити навіть дрібні зміни, які не відчуваються при пальпації.

 

Мамографія молочних залоз в Medicover 

Мамографія вважається одним з найефективніших методів для виявлення раку молочної залози, особливо у жінок після 50 років. 

У Medicover, мамографія здійснюється за допомогою сучасного цифрового обладнання, що забезпечує високу якість зображення.

Перед проведенням мамографії пацієнткам рекомендується уникати використання косметики, оскільки ці засоби можуть впливати на якість зображень. Також важливо повідомити лікаря про будь-які попередні хвороби молочних залоз або симптоми, що Ви відчуваєте.

Після проведення мамографії лікар мамолог огляне отримані зображення і зробить висновки про наявність або відсутність ознак раку молочної залози. Якщо буде виявлено будь-які аномалії, Вам можуть запропонувати додаткові дослідження або консультацію з лікарем-онкологом.

Зверніться до свого лікаря, щоб дізнатися більше про те, чи потрібна Вам мамографія, і як часто Вам потрібно проводити дане обстеження.

 

Коли необхідно робити мамографію грудей

Рекомендується проводити мамографію грудей регулярно для виявлення можливих змін у тканинах молочної залози на ранній стадії, коли лікування ще ефективно.

Необхідно проводити мамографію жінкам починаючи з 40 років, і проводити її щорічно, а від 50-и років - 2 рази на рік. Проте, у разі, якщо у вас є ризик розвитку раку молочної залози або якщо виникають будь-які підозрілі симптоми (наприклад, відчуття пухлини, висипання на шкірі грудей, виділення з соска тощо), ваш лікар мамолог може порадити провести мамографію раніше.

Крім того, якщо жінка відчуває будь-які зміни у грудях, збільшення чи зменшення їх розміру, зміни форми або кольору шкіри грудей, треба звернутися до лікаря мамолога і пройти додаткове обстеження, включаючи мамографію, якщо цього вимагає ситуація.

Також, якщо ви маєте історію раку молочної залози у своїх близьких родичів, то рекомендується починати регулярно проводити мамографію у віці 40 років. Поговоріть зі своїм лікарем про індивідуальний план скринінгу раку молочної залози, який найкраще підходить саме для вас.

  

Мамографія, як записатись на обстеження 

Щоб записатись на мамографію, вам необхідно звернутися до лікаря мамолога в МЦ Медікавер, який здійснює такі обстеження та може рекомендувати проведення мамографії як перевірку на наявність новоутворень у грудях.

Записатись на прийом до мамолога можна за допомогою телефону або онлайн заповнивши форму на нашому сайті medicover.ua.

Під час запису Вам можуть запропонувати дату та час проведення обстеження, які найбільше відповідають Вашим потребам. Також, Вам можуть дати інструкції щодо підготовки до мамографії та вказівки щодо виконання процедури.

Не забувайте, що регулярні мамографії є важливим елементом профілактики раку грудей, тому важливо не зупинятись на одному обстеженні і регулярно проходити їх згідно з рекомендаціями Вашого лікаря.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі статті