Донорство яйцеклітин (донація ооцитів) у Дніпрі

  

Зміст:

1. Донорство яйцеклітин (ооцитів)

2. Як стати донором яйцеклітин в Дніпрі?

3. Які вимоги до донорів ооцитів?

4. Як проходить донація яйцеклітин?

5. Винагорода за донацію в Дніпрі

  

Донорство яйцеклітин (ооцитів)

Донація ооцитів - це процедура, коли донор надає свої яйцеклітини для використання іншій жінці з метою допомогти їй завагітніти. Основна мета донації полягає у тому, щоб надати можливість парам, які не можуть завагітніти природнім способом, мати власну дитину. 

Донація ооцитів (передача власних яйцеклітин пацієнтів) використовується в методах ДРТ (допоміжних репродуктивних технологій).

Запліднення з використанням ДРТ, допомагають людям з репродуктивними проблемами здійснити бажання -  допомогти парам стати батьками - народити здорову дитину. ДРТ використовується в таких випадках, як безплідність, відсутність або непрацездатність сперми, проблеми з яйцеклітинами, пов'язані зі структурою матки та ін.

   

Записатись на консультацію

   

Як стати донором яйцеклітин в Дніпрі?

Ось основні кроки для тих жінок які бажають стати донором яйцеклітини в клініці репродуктивної медицини Medicover в Дніпрі:

Пошук клініки: Знайдіть в інтернеті сайт нашого медичного центру у місті Дніпро. Ми знаходимось по вулиці Князя В.Великого, 9.

Вимоги до донора: Ознайомтесь з нашими критеріями щодо потенційних донорів яйцеклітин. Наші потенційні донорки - це жінки віком від 18 до 30 років, які мають дитину (дітей).

Заповнення форми заявки: Заповніть заявку на сайті medicover.ua, та очікуйте звінок консультанта, який проведе з вами попередню розмови, щодо відповідності нашим вимогам. Далі вашу заявку зареєструють за запропонують прибути в клініку.

Медичне дослідження: Після звернення до клініки ви пройдете медичний огляд в гінеколога та репродуктолога, психологічне та генетичне тестування, щоб переконатися, що ви відповідаєте вимогам.

Підписання угоди: Після проходження обстеження наша клініка запропонує вам підписати угоду - стати донором яйцеклітин.

  

Які вимоги до донорів ооцитів?

Донорами ожуть бути жінки, які відповідають певним медичним та віковим критеріям. Основні вимоги для потенційних донорів ооцитів наступні:

Вік: Щоб бути донором, вік пацієнтки має бути 18-30 років. Молодший вік забезпечує вищу якість та успішність донорських ооцитів.

Здоров'я: Потенційні донори повинні бути здоровими, без шкідливих звичок та бажано не мати зайву вагу. Необхідно пройти комплексне обстеження організму: включаючи фізичний огляд, кровних тестів, аналізів на генетичні захворювання, скринінгу на інфекції та віруси (сифіліс, гепатити, папіломавірус) та інші медичні дослідження вашого організму. 

Репродуктивна історія: Важливою є репродуктивна історію донора, зокрема вагітність без ускладнень, наявність власних здорових дітей.

Психологічний стан: В Медікавер здійснюється психологічне оцінювання потенційних донорів, щоб впевнитися у їхній готовності та здатності впоратися з емоційними аспектами процедури.

   

Записатись на консультацію

   

Як проходить донація яйцеклітин?

Жінка-донорка надає свої яйцеклітини для використання іншій жінці (матері-реципієнту) з метою допомогти завагітніти. Це надважливо для жінок, у яких самостійно не виробляються ооцити або які мають певні медичні обставини, що перешкоджають вагітності (наприклад безпліддя).

Донорство яйцеклітини включає наступні кроки:

  • Відбір донора ооцитів: Потенційні донори проходять медичний огляд та обстеження їх фізичного здоров'я, родинної та медичної історії, генетичних тестів та психологічного стану.
  • Синхронізація циклів: Якщо донор та реципієнт мають відповідні параметри, їх цикли можуть бути синхронізовані за допомогою гормональних препаратів.
  • Стимуляція: Наші лікарі призначають донору гормональні препарати для стимуляції яєчників, щоб отримати їх більше. Процес дозрівання яйцеклітин триває кілька тижнів.
  • Пункція фолікулів: Забір яйцеклітин виконується шляхом пункції яєчників під контролем УЗД. Це проводиться за допомогою тонкої голки. Процедура забору яйцеклітин проводиться під загальним знеболенням та зазвичай займає близько 20 хвилин.

Після збору яйцеклітин вони передаються у лабораторію, де проводиться процедура екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) або ін'єкції сперми безпосередньо в яйцеклітину (ІКСІ). Після цього ембріони можуть бути перенесені в матку жінки для встановлення вагітності.

Важливо зазначити, що донорство ооцитів має ряд юридичних, етичних та психологічних аспектів, які слід враховувати. Вона проводиться під суворим наглядом медичних фахівців і з врахуванням відповідних протоколів та регуляцій.

 

Винагорода за донацію в Дніпрі

За участь у програмі донації ооцитів, ми виплачуємо гарантовану винагороду, якам може становити від 25 000 грн до 60 000 грн. Розмір винагороди розраховується індивідуально і пропорційно залежить від кількості отриманих донорських яйцеклітин, які в подальшому будуть використані для запліднення, за допомогою одного чи кількох циклів екз. Також, за рекомендацію програми донації ооцитів Life for Life для своїх подруг ми виплачуємо бонуси до 7000 грн (за проведені успішні цикли). 

Якщо ви зацікавлені у донорстві в Дніпрі отримайте більше інформації про прогруму Life for Life в нашій клініці вже сьогодні. Домоможіть іншим відчути радість батьківства за допомогою участі в програмі донорства ооцитів.

Ім'я
Ваш e-mail
Номер телефону
Обрати філію
Ваш вік:
Чи є діти:
Повідомлення

Схожі послуги