Донорство яйцеклітин (ооцитів) в Івано-Франківську

   

Зміст:

1. Що таке донорство яйцеклітини (донація ооцитів)?

2. Які вимоги до донорів яйцеклітини?

3. Винагорода за донорство яйцеклітин в м. Івано-Франківськ

   

Що таке донорство яйцеклітини (донація ооцитів)?

Донорство яйцеклітин, також відоме як донація яйцеклітин, є медичною процедурою, в якій жінка добровільно надає свої яйцеклітини (ооцити) для використання в репродуктивних технологіях з метою допомогти іншим жінкам зачати та народити дитину, і яким не допомогли консервативні методи лікування безпліддя.

Цей процес є корисним для жінок, які мають проблеми із зачаттям, в тому числі через безпліддя. Жінка-донор, у цьому випадку, допомагає жінці-одержувачу за допомогою надання своїх здорових яйцеклітин.

Процедура донації ооцитів зазвичай включає стимуляцію яєчників донора за допомогою гормональних препаратів, щоб зробити його організм готовим виробляти більше яйцеклітин, ніж зазвичай. Потім ооцити вилучаються з яєчників донора за допомогою процедури пункції яєчників.

Після забору яйцеклітин вони переносяться в організм жінки-одержувача за допомогою Ін-вітро запліднення (екстракорпоральне запліднення - ЕКЗ). За допомогою ЕКЗ, ооцит з'єднується зі спермою партнера або донора в лабораторії, й згодом переноситься в матку жінки-одержувача, де призводить до успішної вагітності.

Донація яйцеклітин - це важливий спосіб допомогти парам здійснити мрію про власних здорових дітей, але це також медичний процес, який потребує ретельного планування, підготовки та згоди всіх сторін, залучених у даний процес.

  

Які вимоги до донорів яйцеклітини?

Основні критерії, які застосовуються до відбору донорів ооцитів в клініці Медікавер, включають наступне:

  • Вік: Наша клініка шукає молодих жінок-донорів, мінімальний яких 18 років, оскільки донор повинен бути повнолітнім та здатним дати письмову згоду. Максимальний вік - 30 років, оскільки зростає ризик генетичних аномалій.
  • Медична історія: Донор повинен пройти повне медичне обстеження та діагностику (в т.ч. під контролем узд) для виявлення будь-яких генетичних захворювань, інфекційних хвороб, які можуть вплинути на якість донорських яйцеклітин. Також перевіряється сімейна історія, щоб виявити можливі ризики передачі спадкових хвороб.
  • Відсутність шкідливих звичок: Жінка повинна вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватись, не мати надмірної ваги, не вживати алкоголь та наркотики, не палити.
  • Генетичні та імунологічні дослідження: Донори проходять генетичні та імунологічні дослідження для виявлення хромосомних аномалій та іншого генетичного матеріалу, який може бути переданий нащадку.
  • Психологічна оцінка: Жінка-донор також проходить психологічну оцінку, щоб зрозуміти чи підходить для процедури та готова емоційно впоратися з процесом донорства.
  • Відсутність захворювань, що забороняють донорство: Існують певні захворювання, при яких донорство ооцитів заборонено з медичних причин, наприклад, деякі хронічні захворювання.

Враховуючи ці вимоги, лікарі нашої клініки докладають всіх зусиль, щоб забезпечити максимальну безпеку та ефективність процедури донорства ооцитів для наших пацієнтів. Ви можете завжди отримати консультацію, щодо процедури донації у нашому медичному центрі Medicover.

  

Винагорода за донорство яйцеклітин в м. Івано-Франківськ

Наша програма донації допомагає безплідним парам здійснити бажання стати батьками. Однак цей процес не підходить для кожного, і його важливо розглядати з урахуванням усіх медичних, етичних і психологічних аспектів. 

Медичний центр Медікавер виплачує винагороду усім не байдужим, які вирішили стати донором та прийняти участь в програмі "Life for Life", а отже своїм вчинком подарують іншим шанс відчути радість материнства. Розмір винагороди становить від 25 000 грн до 60 000 грн, та залежить, від кількісті отриманих здорових ооцитів під час пункції. Також, кожен донор проходить повне медичне обстеження в нашому медичному центрі безкоштовно на суму до 17 000 грн. Якщо ж ви в подальшому рекомендуєте нашу програму своїм знайомим чи подругам, ми виплачуємо винагороду за кожну успішну рекомендацію - 7000 грн

Проте, завжди пам'ятайте, що стати донором яйцеклітин, повинно бути мотивоване бажанням допомогти іншим людям стати батьками, а не лише фінансовими перевагами.

Важливо пам'ятати, що донація яйцеклітин є серйозною медичною процедурою, і вона пов'язана з певними ризиками та етичними питаннями. Потенційні донорки і отримувачі яйцеклітин зазвичай повинні пройти консультування з психологом та отримати згоду перед початком процесу донорства.

Ім'я
Ваш e-mail
Номер телефону
Обрати філію
Ваш вік:
Чи є діти:
Повідомлення

Схожі послуги