Донорство яйцеклітини (ооцитів)

 

Зміст:

1. Що таке донорство яйцеклітин (ооцитів)?

2. Хто може стати донором яйцеклітин?

3. Як відбувається донорство яйцеклітини?

4. Наші переваги донації яйцеклітин

5. Ефективність методу донації ооцитів

6. Скільки коштує донорство яйцеклітини

7. Часті питання про донорство яйцеклітини

 

Що таке донорство яйцеклітин (ооцитів)?

Донорство яйцеклітин - це медична процедура, при якій жінка, зазвичай молода та здорова, добровільно надає свої донорські яйцеклітини (ооцити) іншим парам або жінкам, які не можуть самостійно зачати дитину через різні причини (для подальшої їх імплантації в матку). Це може бути зумовлено проблемами з функцією яєчників, віковими обмеженнями, генетичними аномаліями, пройденим лікуванням раку або іншими факторами.

Донація ооцитів дозволяє багатьом парам здійснити таку бажану мрію - мати здорову дитину, відчути радість материнства. За допомогою донорських яйцеклітин, донація допомагає людям з проблемами репродуктивного здоров'я та частково вирішує проблему безпліддя в Україні.

   

Записатись на консультацію

   

Хто може стати донором яйцеклітин?

Відповідно до законодавства України стати донорами ооцитів можуть жінки, які відповідають певним критеріям. 

Основні вимоги наступні:

  • Донорами ооцитів є молоді здорові жінки віком 18 до 30 років, які вже виховують власну дитину;
  • Нормальний рівень фертильності, тобто регулярні менструації та здатність до зачаття;
  • Без шкідливих звичок (алкоголізм, наркоманія тощо), в її минулому не повинно бути серйозних захворювань або важких операцій, спадкових хвороб;
  • Пройти комплексне медичне дослідження: гінекологічний огляд, дослідження крові, ЗАК та коагулограма, аналізи на критичні інфекції та ін.

Програма донації ооцитів - це відповідальне рішення та серйозний процес, який вимагатиме вашого часу. Якщо ви чи ваша подруга бажає стати донором, рекомендуємо звернутися до нашої клініки для отримання консультації стосовно вашого можливого донорства.

   

Як відбувається донорство яйцеклітини?

Основні етапи програми донорства Life for Life в МЦ Медікавер наступні:

1. Співбесіда та реєстрація донора

Наш фахівець проводить ознайомчу розмову з потенційним донором, щодо відповідності його основним вимогам та реєструє його для подальшої комунікації.

2. Запрошення в клініку

Ми здійснюємо запис та запрошуємо потенційного донора для участі в програмі у нашу клініку для проведення обстеження фізичного та психічного здоров'я та необхідних аналізів.

3. Обстеження 

На цьому етапі потенційний донор проходить безкоштовний огляд стану здоров'я організму жінки та стану яєчників, фахівці клініки з'ясовують  чи  протипоказання до донорства яйцеклітини відсутні.

4. Підписання договору з донором

З пацієнтами, що відповідають вимогам ми підписуємо договір, де зазначаємо усю необхідну особисту інформацію донора, яка гарантовано є конфіденційною. Пацієнтам - які не відповідають вимогам, ми компенсуємо транспортні витрати.

5. Комплексне обстеження в клініці

Комплексне дослідження донора є безкоштовним та відбувається під контролем наших лікарів. На цьому етапі, майбутній донор проходить весь комплекс обстежень та процедур, узд, здає генетичні тести. Отримує обов'язкову консультацію психолога.

6. Стимуляція розвитку яйцеклітин у донора

Процедура стимуляції розвитку та дозрівання яйцеклітин проводиться сертифікованим фахівцями та зазвичай включає використання гормональних препаратів, що стимулюють ріст і розвиток фолікулів у яєчниках (стимуляції яєчників). Мета стимуляції полягає в отриманні більшої кількості зрілих яйцеклітин, ніж природно.

7. Пункція донорських яйцеклітин

Пункція - один з етапів процесу забору яйцеклітин від донора для подальшого використання в методах штучного запліднення (ЕКЗ з донорськими яйцеклітинами). Процедура забору ооцитів абсолютно безболісна (проводиться під загальним наркозом). Її тривалість близько 20 хвилин.

8. Грошова винагорода за донацію та бонуси за рекомендацію

Згідно договору, донору гарантована винагорода та її розмір пропорційний кількості отриманих здорових ооцитів, і може становити від 25 000 до 60 000 грн. Також, донор, може отримати бонуси від Medicover за рекомендацію знайомій і якщо вона стане нашим донором.

  

Наші переваги донації яйцеклітин

Клініка Медікавер - спеціалізується на програмах донації для передачі їх жінкам чи парам, які мають проблеми із зачаттям. Донорська програма Медікавер має кілька переваг:

Досвід і експертиза: Медікавер - це мережа європейських клінік, що має багаторічний досвід у галузі донорських програм та працює згідно високих європейських вимог та стандартів. 

Кваліфіковані донори: Медікавер проводить ретельний відбір та обстеження потенційних донорів, що гарантує високу якість донорського матеріалу. Донори проходять медичні, генетичні, психологічні оцінки та інші обстеження.

Індивідуальний підхід: Наш медичний центр надає індивідуальне консультування і підтримку кожній жінці, яка звертається до нас для участі в програмі донорства ооцитів.

Безпека і конфіденційність: Медікавер дотримується найвищих стандартів безпеки та конфіденційності. Вони забезпечують анонімність донорів та отримувачів і ретельно контролюють усі процеси, пов'язані зі збереженням і передачею яйцеклітин.

Юридичні гарантії: Донорство закріплене в українському законодавстві - «Про затвердження Порядку застосування допоміжних репродуктивних технологій в Україні» (наказ МОЗ України № 787 від 09.09.2013).

Гарантовані виплати та бонуси: Ми виплачуємо нашим донорам до 60 000 грн винагороди, проводимо безкоштовне обстеження, компенсуємо транспортні витрати. Також, у нас доступні бонуси за рекомендацію клініки.

   

Записатись на консультацію

   

Ефективність методу донації ооцитів

Ефективність методу донації залежить від кількох факторів, включаючи якість донорських яйцеклітин, вік жінки, яка отримує донацію, та процедуру, що використовується для запліднення (екз). 

Вік є одним з найважливіших факторів, що впливають на успішність методу. За статистикою, молоді до 35 років вагітність після донації відбувається частіше, ніж у жінок старше 35 років. Саме тому, однією з основних наших вимог є вік жінки - 18-30 років.

Якість яйцеклітин донора також впливає на ефективність донації. Зазвичай, їхня якість від молодих, здорових донорів є вищою, що збільшує шанси на вагітність до 70%.

   

Скільки коштує донорство яйцеклітини

Медичний центр Медікавер висловлює вдячність усім донорам, які виявили бажання допомогти реалізації мрії сотням та тисячам пар, які бажають відчути стан батьківства.

Ми гарантуємо кожному нашому донору не тільки повну анонімність, безкоштовне медичне обстеження на суму до 17 000 грн, а також грошову винагороду, яка становить від 25 000 грн до 60 000 грн, і пропорційно залежить від кількості якісних ооцитів отриманих від донора.

Також, ми виплачуємо бонус у розмірі 7 000 грн нашим донорам за рекомендацію нашої клініки, наприклад якщо ваша подруга згодом пройшла успішно у нас процедуру донорства.

Важливо зазначити, що донація яйцеклітин в Україні регулюється законодавством, і існують певні вимоги та обмеження для донорів. Якщо ви зацікавлені у донорстві яйцеклітини, рекомендуємо звернутися до нашої клініки.

   

Часті питання про донорство яйцеклітини

  

Як стати донором яйцеклітини?

Якщо ви маєте намір бути донором (передаєте власні яйцеклітини іншим жінкам чи парам), ось кроки, які зазвичай потрібно виконати:

Перш за все, зверніться до нашого медичного центру та переконайтесь чи ви відповідаєте основним критеріям (вимогам) донора. Інформацію Ви можете отримати на нашому сайті. Просто ознайомтесь з інформацією та запишіться на візит.

Далі, Ви пройдете індивідуальну консультацію з лікарем, який розповість про донорство яйцеклітини в клініці, включаючи можливі ризики та побічні ефекти.

Вам буде запропоновано пройти медичне дослідження, яке включає фізичний огляд, аналізи (в т.ч. на групу крові) та інше. Це допоможе визначити ваше як загальне фізичне, так і репродуктивне здоров'я.

Психологічна оцінка може бути проведена, щоб переконатися, що ви розумієте усі аспекти донорської програми.

Якщо ви відповідаєте всім вимогам і пройшли успішно всі дослідження, ви підпишете угоду з нашою клінікою, де будуть вказані умови донорства, включаючи компенсацію за ваші послуги.

  

Як відбувається донорство яйцеклітини?

Приготування: Якщо ви погоджуєтесь бути донором, вам буде призначено певну медикацію для стимуляції росту більшої кількості здорових яйцеклітин. Цей процес включає прийом гормональних препаратів.

Стимуляція: Ви приймаєте гормональні препарати, які сприяють розвитку відразу декількох яйцеклітин чи якомога більшої їх кількості.

Моніторинг розміру фолікулів: Лікар проводить ультразвуковий огляд яєчників, щоб визначити розмір фолікулів, які містять яйцеклітини. 

Пункція яйцеклітин: Пункція є процедурою, під час якої здорові яйцеклітини вилучаються з яєчників під контролем кращих фахівців. Це зазвичай проводиться під місцевим наркозом. 

Відновлення після процедури: Після пункції вам може бути рекомендовано відпочивати і відновлюватися декілька годин або навіть дня. Можливі побічні ефекти включають легку дискомфортність, набряк або кровотечу. Вам надають докладні інструкції щодо догляду за собою після процедури.

  

Скільки разів можна бути донором яйцеклітини?

Зазвичай, жінка може бути донором кілька разів протягом життя, але це залежить від різних факторів, таких як вік, здоров'я та рекомендації медичних спеціалістів. В Україні на рівні законодавства закріплена максимальна кількість донорських циклів - 8 процедур.

  

Як здати яйцеклітину та стати донором ооцитів?

Якщо ви зацікавлені бути донором яйцеклітини та взяти участь у програмі донорства, ось перелік кроків, які вам потрібно зробити:

1. Ознайомтесь із вимогами до донорів: В МЦ Медікавер донором може бути здорова фізично та психологічно жінка віком 18-30 років, яка виховує дитину.

2. Зверніться до нашого медичного центру: Зв'яжіться з нашими фахівцями та запитайте про дану процедуру. З нами можна зконтактувати, заповнивши заявку на сайті medicover.ua. Вони нададуть вам детальну інформацію про вимоги, обстеження, згоду на процедуру та її вартість.

3. Проходження обстежень: Якщо ви відповідаєте вимогам, вам буде призначено ряд медичних обстежень, включаючи фізичний огляд, кровні тести, генетичні та інші дослідження. Це допоможе визначити вашу загальну здоров'я та сумісність яйцеклітин донора і реципієнта. Під час обстежень, буде виявлено чи потенційний донор відповідає основним вимогам.

  

Яка ціна в Україні донорства яйцеклітини (вартість процедури)? 

В Україні, як і в інших країнах, донор яйцеклітин отримує фінансову компенсацію за їхній час і зусилля. За участь у програмі донації ооцитів, нашій клініці ми гарантуємо оплату донорам від 25 000 грн до 60 000 грн. Оплата пропорційно залежить від кількості отриманих донорських ооцитів.

 

Ім'я
Ваш e-mail
Номер телефону
Обрати філію
Ваш вік:
Чи є діти:
Повідомлення

Схожі статті