Акція «Перевір серце» #1

Акція «Перевір серце»

Серцево-судинні захворювання є однією з найпоширеніших причин смертності у всьому світі. Та мало хто усвідомлює, що багатьох ускладнень можна уникнути, регулярно обстежуючись у кардіолога. Медікавер турбується про ваше здоров’я, тому запускає нову акцію «Перевір серце».

За умовами акції кожен бажаючий може пройти кардіологічне обстеження за спеціальною ціною. Усього за 280 грн (замість 410 грн) ви можете отримати наступні послуги:

·         консультацію досвідченого кардіолога;

·         електрокардіографічне дослідження (ЕКГ) на сучасному обладнанні клініки.

Ми радимо періодично відвідувати кардіолога з профілактичною метою, навіть якщо ви ведете здоровий спосіб життя та вас нічого не турбує – це допоможе виключити наявність прихованих недугів серцево-судинної системи. Серйозним приводом для невідкладного візиту до кардіолога є наступні симптоми:

·         періодичні локалізовані болі та відчуття дискомфорту у грудній клітці;

·         складності з диханням уві сні та під час фізичних вправ;

·         прискорений або уповільнений пульс;

·         випадки втрати свідомості;

·         підвищений або занадто низький артеріальний тиск;

·         набряки кінцівок;

·         спадковий фактор.

Акційна пропозиція діє з 27.01 по 28.02.2020 року в МЦ Медікавер в м.Ужгород. Записатись на візит можна за телефоном 0 800 305 911, залишивши заявку на сайті або на звернувшись на рецепцію клініки.

Перевір серце – радій здоровому майбутньому!

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ

«Перевір серце»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. Організатор акції «Перевір серце» (надалі – Акція): Приватне підприємство «Медичний центр «Інтерсоно». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. Антоновича, 102  (надалі – Медичний центр).

1.2. Акційна пропозиція «Перевір серце» передбачає можливість придбання пакету послуг «Консультація кардіолога» та «ЕКГ» за спеціальною ціною 280 грн. (замість 410 грн.)

1.3. Офіційні правила акції «Перевір серце» (далі -Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції,  метою якої є збільшення кількості пацієнтів.

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Період дії Акції: 27.01 – 28.02.2020 р. (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

- Філія Приватного підприємства «Медичний центр «Інтерсоно» в м. Ужгород» за адресою: м. Ужгород, вул. Ковача Вілмоша,17.

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції, а також малолітні та неповнолітні громадяни за наявності згоди законних представників (батьків, опікунів, піклувальників).

3.2. Ці Офіційні правила Акції — основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання Медичному центру своїх персональних даних (власником бази яких є Медичний центр), а саме: прізвища, ім’я, по батькові, реєстраційного номера облікової картки платника податків, місця реєстрації проживання, даних сімейного стану, свого зображення, серію та номер паспорта громадянина України, дату й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Медичному центру право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

4. УМОВИ АКЦІЇ

4.1. У Період дії Акції Учасники Акції можуть придбати та скористатись наступною акційною пропозицією:

- спеціальна ціна на пакет послуг, що включає консультацію кардіолога та ЕКГ. Вартість пакету складає 280грн. (замість 410грн.) 

4.2. Для участі в акції потрібно:

1) в період дії Акції здійснити попередній запис на прийом у відповідний підрозділ Медичного центру, передбачений у п.2.2 даних Офіційних правил акції, вказавши про участь в Акції «Перевір серце», за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) або на сайті medicover.ua;

2) у визначені дату та час з’явитись у відповідний підрозділ Медичного центру на прийом для отримання послуг та підписати необхідні документи (договір, згода тощо).

3) оплатити отримані послуги за встановленою акційною ціною.

4.3. Оплата акційних послуг може бути здійснена готівкою в касу одного із підрозділів Медичного центру, вказаних в п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом за наступними банківським реквізитами: п/р № UA853808050000000026002207876, в АТ «Райффайзен банк Аваль», код банку 380805.

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів Медичного центру, зазначених у п. 2.2. даним Офіційних правил акції та на сайті Медичного центру: www.medicover.ua.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону контакт-центру Медичного центру: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 19:00 год. та у суботу з 09:00 до 19:00 год.

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати пакету послуг  «Перевір серце» кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Схожі Акції