Огляд в гінеколога

Якщо огляд в профілактичних цілях - рекомендовано планувати візит в певні дні циклу (у період після закінчення місячних, до середини циклу,т.зв. "чистий період", коли немає жодних виділень,навіть мажучих).Також дотриматись умов підготовки до забору мазків з урогенітального тракту для жінок. Умови підготовки вказані нижче, у розділі Мазок з урогенітального тракту (чоловіки і жінки).

  

Огляд в уролога, андролога

Рекомендовано 2-3 дні статевого утримання, за 2-3 год перед візитом до лікаря не відвідувати туалет,тобто не спорожнювати сечовий міхур (щоб мазки були інформативні,якщо лікар після огляду,буде проводити їх забір) Оскільки лікар на прийомі може брати мазки необхідно дотримуватись умов підготовки, що вказані вказані нижче, у розділі Мазок з урогенытального тракту (чоловіки і жінки).

 

Прийом в дитячого гінеколога (до 18 років)

Якщо запис до дитячого гінеколога, то дитину 3-4 години до візиту не підмивати (якщо маленька, яка ще ходить в підгузнику). Якщо старша дитина, то можна помитись звечора, але не в день візиту. Для дівчаток до 18 років-обов’язкова присутність когось із батьків!

 

Огляд в проктолога

Не пізніше, ніж за 2 год до візиту поставити клізму Нормакол/Енема/Норгалакс/Мікролакс.

   

Огляд в трихолога

Рекомендовано 1-2 доби перед візитом до лікаря не мити голову.

Схоже