Відеоколоноскопія

Підготовка до процедури:

За 1 день до дослідження до 13:00 приймайте лише рідину і не вживайте твердої їжі.

За 1 день до дослідження з 16:00 до 20:00 приймайте по 1 л препарату «Форттранс» (впродовж 4-х годин по 1 склянці кожні 15 хвилин). 

Зазначений час прийому можна змінювати, але важливо пам'ятати, що прийом останньої дози Фортрансу рекомендується закінчити за 3-4 години до початку дослідження.

Двоетапна схема підготовки препаратом «Фортранс» 

(Рекомендується при проведенні дослідження після 13:00)

За 1 день до дослідження c 18:00 до 20:00 приймати 2 літри препарату (впродовж 2-х годин по 1 склянці кожні 15 хвилин, 1 літр на годину).

У день дослідження з 5:30-07:30 приймати 2 літри розчину «Фортранс» впродовж 2 годин.

Рекомендації щодо прийому препарату «Фортранс»:

Розчин готується з розрахунку 1 пакетик Фортрансу на 1 літр води. Для якісної підготовки рекомендується прийняти 4 літри розчину. Не можна зменшувати кількість рідини у якій розчиняється препарат! 

Для поліпшення смаку можна додати в розчин сік цитрусових без м'якоті і пити охолодженим. Розчин пити поступово впродовж години - по 1 склянці кожні 15 хвилин окремими ковтками. 

Приблизно через 1 годину після початку прийому розчину Фортрансу з'явиться безболісний рідкий стілець. Спорожнення кишечника завершиться виділенням прозорої або злегка забарвленої рідини через 2-3 години після прийому останньої дози Фортрансу. Під час прийому рекомендується ходити, виконувати кругові рухи корпусом і легкий масаж передньої черевної стінки. Прийом препарату необхідно закінчити за 3-4 години до початку дослідження. Якщо є схильність до закрепів, мінімум за 1 тиждень до дослідження рекомендується почати прийом проносних препаратів.

Схоже