Гінеколог Дніпро

Як вибрати найкращий медичний супровід під час вагітності? Як знайти найкращого гінеколога? Як серед всіх клінік вибрати місце, де гінекологія та акушерство на найвищому рівні? На ці запитання відповідають всі наші майбутні пацієнтки.

Гінекологія та акушерство - це дві галузі медицини, які тісно пов'язані між собою. Гінекологія орієнтована на профілактику, діагностику та лікування захворювань жіночої репродуктивної системи, а акушерство фокусується на догляді за жінками під час вагітності, пологів та впродовж післяпологового періоду.

  

Гінекологія Medicover в м. Дніпро

Жіноча консультація в Медікавер допомагає жінкам у покликанні бути мамою. Особливість розвитку напрямку акушерства і гінекології в Medicover полягає у комплексному підході, оскільки при необхідності пару проконсультує репродуктолог, ембріолог, імунолог, генетик чи андролог. Усі спеціалісти, які приймають у Медікавер, мають визнання у своїй галузі та багато професійних та наукових досягнень.

Ми намагаємось розпочати догляд за вагітною жінкою якомога раніше. У нашому медичному центрі Medicover Дніпро  майбутні мами вибирають гінеколога, який буде вести їх протягом усієї вагітності. Частота відвідувань індивідуально підлаштовується під потреби пацієнта та ступінь можливого медичного ризику. Огляд гінеколога та всі обстеження (скринінгове УЗД, гінекологічне УЗД та інші пренатальні тести) відбуваються в інтимній і дружній атмосфері. Управління вагітністю відбувається з індивідуальним підходом та урахуванням потреб та очікувань жінки.

Супровід вагітності у Медікавер відбувається в режимі 24/7. 

На що звертають увагу фахівці нашої клініки гінекології під час ведення вагітності?

Відчуття безпеки - наші лікарі будуть вести вашу вагітність відповідно до всіх рекомендацій. Лікар дасть поради щодо того, які ліки приймати у разі необхідності, щоб вони не могли нашкодити вашій дитині.

Надання детальної інформації про вагітність - надзвичайно важливо, щоб пацієнтка усвідомлювала свій стан та реакцію її організму. Саме тому наші фахівці повідомлять вас про можливі симптоми,  щоб вони не були для вас несподіванкою, а очікуваним станом.

Забезпечення правильного розвитку дитини - фахівець з нашої клініки гінекології подбає, щоб ви забезпечили своїм способом життя правильний розвиток дитини. Він порекомендує відповідну дієту, багату всіма інгредієнтами, необхідними для розвитку. Ви також дізнаєтесь, чого слід уникати, щоб не нашкодити собі та дитині.

Зниження ризику порушення розвитку дитини - швидка діагностика та протидія потенційним ускладненням (викидень, гіпоксія плода, передчасні пологи).

Ми прагнемо надавати парам інформацію на основі доказової медицини, саме тому була заснована “Школа майбутнього батьківства”, в якій впродовж десяти лекцій можна отримати вичерпні відповіді на всі запитання та розвіяти страхи про особливості періоду вагітності, пологів у акушер-гінеколога, догляду за дитиною з перших днів життя у педіатра, а також проконсультуватись у психолога, експерта з грудного вигодовування і вивчити комплекс вправ, рекомендованих фізичним терапевтом у цей особливий період.

Дуже важливо з точки зору можливості діагностики та моніторингу розвитку вагітності мати сучасне обладнання, що гарантує надійні результати (скринінгове УЗД, гінекологічне УЗД), відмінну якість прочитаних даних та комфортність проведених обстежень. Наші клініки сучасної гінекології мають обладнання, яке забезпечить найвищу якість супроводу вагітності.

 

Чим займається гінеколог

Гінеколог - це фахівець, до обов'язків якого входить надання медичної допомоги пацієнтам не тільки у дітородному віці.

До його компетенції входить:

- діагностика та лікування захворювань репродуктивних органів

- профілактика в області захворювань статевої системи

- проведення цитології, мамографії та УЗД

- ведення вагітності

- підготовка до вагітності.

 

Лікар гінеколог - це фахівець, якого слід відвідати, коли:

- жінка планує вагітність і хоче до неї підготуватися

- жінка дізналася про вагітність

- жінка народила дитину і хоче отримати консультацію впродовж післяпологового періоду.

Проблеми, з якими найчастіше звертаються жінки до акушер гінеколога є порушення менструального циклу, проблеми із настанням вагітності, запальні процеси та пухлини репродуктивних органів. Жінки також йдуть на огляд у гінеколога, щоб вибрати відповідну їм контрацепцію або, навпаки, підтвердити вагітність. Лікар гінеколог піклується про правильний перебіг всієї вагітності, пологів та післяпологового періоду.

Під час вагітності дуже важливі регулярні візити до гінеколога. Найкращий лікар гінеколог повинен постійно контактувати з пацієнткою, щоб мати можливість надавати допомогу та професійну консультацію. Вагітність може стати найкрасивішим періодом у житті жінки, тому варто вибрати правильного лікаря, який буде направляти пацієнтку протягом наступних дев’яти місяців і до народження дитини.

Візит до гінеколога схожий на стандартний огляд. Проводиться медична бесіда, гінекологічний огляд і, при необхідності, ультразвукове дослідження. При потребі гінеколог також може взяти пробу для мазка на цитологію.

Під час вагітності регулярно проводиться ультразвукове обстеження: гінекологічне УЗД та скринінгове УЗД. Якщо воно проводиться на сучасному високоякісному обладнанні, його якість зображення та впевненість у правильних показниках порадують майбутню маму точним оглядом немовляти і дозволять бути впевненими в його правильному розвитку.

 

Гінеколог, як записатись на прийом

Ви можете записатись на огляд гінеколога, скориставшись зручною системою онлайн-резервування на нашому сайті. Достатньо вибрати спеціалізацію "гінеколог" чи “акушер-гінеколог” та місто Дніпро, а потім зі списку обрати лікаря та опцію “записатись на прийом”. Про попередній запис можна домовитись також по телефону або особисто під час візиту в клініці за адресою - м. Дніпро, вул. Князя В.Великого, 9.

Читати далі Закрити опис