Донорство яйцеклітин (ооцитів) в Тернополі

 

Що таке донорство яйцеклітини?

Донорство яйцеклітини - це процес, при якому жінка надає свої яйцеклітини для використання іншій особі чи парам, які не можуть зачати дитину через різні медичні причини. Цей процес зазвичай використовується в програмах для лікування безпліддя (наприклад, екз).

Донація яйцеклітин - це процедура, що включає в себе стимуляцію яєчників у донора за допомогою гормональних препаратів, які сприяють розвитку декількох донорських яйцеклітин одночасно. Потім ооцити збираються шляхом пункції яєчників, після чого вони можуть бути запліднені за допомогою сперми чоловіка-партнера або донорської сперми.

Отримані ембріони потім можуть бути пересаджені в матку жінки-одержувача для вагітності. Донорство яйцеклітин - це можливість для пар, які не можуть мати дитину внаслідок проблем зі здоров'ям чи вродженими вадами репродуктивної системи. Донорські яйцеклітини - це чи не єдиний шанс мати здорових дітей.

  

Як стати донором яйцеклітини у Тернополі?

Якщо ви зацікавлені стати донором яйцеклітини в Тернополі, ось кілька кроків, які вам слід зробити:

 • Завітайте на наш сайт medicover.ua та залишіть заявку для отримання консультації про наші вимоги до донорів яйцеклітини. Уже невдовзі ми розглянемо вашу заявку та зателефонуємо Вам. Також, ви можете зателефонувати нам 0 800 305 911. Наша найближка клініка Medicover знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Антоновича, 102.
 • Пройдіть обстеження та консультацію: Зазвичай перед прийняттям участі в програмі донації яйцеклітин вам доведеться пройти серію обстежень та консультацій в нашій клініці Медікавер, щоб визначити вашу придатність для донорства.
 • Заповніть документи: Після того як вас затвердять як донора, вам буде потрібно заповнити документи, в яких будуть зазначені ваші права та обов'язки як донора.
 • Пройдіть процедуру: В подальшому, коли ви пройдете всі необхідні кроки, вам запропонують здійснити процедуру збирання яйцеклітин.
 • Дотримуйтесь інструкцій: Після процедури важливо дотримуватися усіх рекомендацій та інструкцій щодо догляду за собою для максимальної безпеки та успішності процесу.

Не забудьте, також ознайомитися з умовами та угодою донора, а також з питаннями конфіденційності. Будьте впевнені, що ви повністю розумієте всі аспекти процедури перед тим, як погодитися на участь у програмі донації яйцеклітин. Ми зберігаємо повну анонімність про вашу участь у програмі донорства ооцитів.

  

Записатись на консультацію

   

Які вимоги до донора?

Основні вимоги жінок, які бажають стати донорами є наступними:

 • Вік: Жінка від 18 до 30 років. Молодий вік донора забезпечує більшу ймовірність успішного запліднення та здорового розвитку ембріону.
 • Здоров'я: Донорка повиннна мати добре фізичне та психічне здоров'я. Це може включати психологічну оцінку, медичні обстеження та аналізи крові для визначення загального стану здоров'я, включаючи відсутність хронічних захворювань.
 • Генетичний аналіз: Наші лікарі проводять генетичний скринінг для визначення ризику передачі генетичних захворювань потенційній дитині.
 • Здоровий спосіб життя: Жінка-донор не повинна палити, оскільки куріння може негативно впливати на якість яйцеклітин та впливати на шанси на успішну вагітність. Також, кандидатка не має мати проблем з алкоголем та наркотиками.
 • Медична історія: Клініка може звернутися до медичної історії донора та його родини, щоб переконатися у відсутності генетичних або спадкових захворювань.

Перед тим, як подати заявку на донорство ооцитів, донори повинні детально ознайомитися з усіма умовами участі у прогамі донації ооцитів, яку пропонує медичний центр Медікавер.

  

Як відбувається донація ооцитів?

Процес донації ооцитів, або яйцеклітин, зазвичай включає наступні етапи:

 • Підготовка: Перш ніж розпочати процес донорства, донор повинен пройти медичне дослідження та консультацію з медичним фахівцем. Це може включати психологічну оцінку, фізичне обстеження, аналізи крові та інші медичні тести. Також донор може отримати інструкції щодо прийому гормональних препаратів для стимуляції яйників.
 • Гормональна стимуляція яєчників: Донор приймає гормональні препарати протягом кількох тижнів, щоб стимулювати яєчники до розвитку та дозрівання більшої кількості яйцеклітин. 
 • Моніторинг розвитку яйцеклітин: Під час стимуляції донор періодично проходить ультразвукове обстеження (узд) та вимірювання рівня гормонів в крові, щоб визначити оптимальний момент для пункції.
 • Пункція яєчників: Після досягнення оптимального стану яйцеклітин під контролем ультразвукового скану, проводиться процедура пункції яєчників. Це процес, під час якого проводиться збір яйцеклітин за допомогою тонкої голки, яка вводиться через стінку вагіни під контролем ультразвуку.
 • Отримання яйцеклітин: Після цього здійснюється вилучення та перевірка ооцитів на якість. Яйцеклітини потім можуть бути заморожені для подальшого використання або використані негайно в програмі штучного запліднення.
 • Відновлення: Після процедури донації донор може відчувати дискомфорт чи легку біль, але це зазвичай минає досить швидко. Донор отримує поради з щодо відновлення та може потребувати трохи часу для відпочинку перед поверненням до звичайних активностей.

   

Записатись на консультацію

   

Яка винагорода для донорів яйцеклітини?

Запрошуємо усіх бажаючих молодих та здорових жінок долучитись до участі в програмі донації ооцитів. Ми виплачуємо гарантовану винагороду за участь до 60 000 грн. На розмір винагороди впливає кількість та якість отриманих ооцитів від донора. Усі медичні обстеження проводимо безкоштовно.

Додатково, ви маєте можливість отримати бонуси за рекомендацію нашої донорської програми - 7 000 грн за кожну рекомендацію для ваших знайомих подруг, яка була результативною і вони стали донорами.

Сума винагороди може бути визначена на основі різних факторів, таких як вік та загальне здоров'я донора, її попередня репродуктивна історія, кількість циклів донорства, які вона провела.

  

Стань донором яйцеклітин вже сьогодні

Щоб стати донором яйцеклітин у Львові, завітайте до клініки репродуктивної медицини Медікавер або заповніть заявку онлайн на нашому сайті medicover.ua. Вже невдовзі наш фахівець зателефонує вам та повідомить як взяти участь в програмі донорства ооцитів.

Використання донорських яйцеклітин є єдиною можливістю стати батьками для пар, які не можуть народитив ласних дітей через проблеми безпліддя.

Приймаючи участь у програмі донорських ооцитів Life for Life ви даруєте можливість відчути радість материнства іншим!

Ім'я
Ваш e-mail
Номер телефону
Обрати філію
Ваш вік:
Чи є діти:
Повідомлення

Схожі послуги