Тестовий центр COVID-19 відкривається в аеропорту Мюнхена

Експрес-ПЛР-тести, проведені в Центрі "Test & Fly" в аеропорту Мюнхена - можливе рішення для відкриття громадського та культурного просторів в Баварії.  

У лабораторії "Test & Fly" в аеропорту Мюнхена вивчали новий тип ПЛР-тесту, швидкий, як аналізи на антиген, але такий же точний, як і звичайні ПЛР-тести. Пілотна програма, що фінансується Міністерством охорони здоров'я Баварії, включала тест, розроблений GNA BioSolutions. З огляду на обнадійливі результати, програма може сприяти пришвидшенню відкриття нині закритих державних і культурних установ.

Нещодавно міністр економіки Баварії Губерт Айвангер та міністр охорони здоров'я Баварії Клаус Холечек відвідали лабораторію Medicover в аеропорту Мюнхена і ознайомилися з першими результатами цього дослідження.

Результати дають надію на те, що нову платформу швидких тестувань можна буде незабаром використовувати по всій Баварії, заявив міністр охорони здоров'я Баварії Клаус Холечек. Експрес-тести ПЛР можуть бути додатковим засобом скринінгу, додав він.

Експрес-тести ПЛР скорочують тривалість виконання аналізу з чотирьох до однієї години, говорить д-р Ханнс-Георг Кляйн, медичний директор MVZ Martinsried.

Центр "Test & Fly" в аеропорту Мюнхена пропонує туристам все більше варіантів тестування: тести ПЛР, швидкі тести на антиген та антитіла. Вони призначені для тих, хто подорожує у справах або прямує у відпустку, забезпечуючи  доступ до швидких цифрових рішень для тестування методом RT-PCR на COVID-19. Мандрівники можуть замовити тест онлайн, з дому або під час подорожі, та сплатити заздалегідь своєю кредитною карткою. Після прибуття до головної будівлі (термінал 2, рівень 4) проводиться перевірка особи з подальшим відбором зразків. В обумовлений час, залежно від типу проведеного тесту, на мобільний телефон мандрівника надсилається push-повідомлення, з інформацією про готовність результатів. Повний медичний висновок можна  отримати з дотриманням усіх вимог безпеки за допомогою мобільного додатка та роздрукувати або зберегти на мобільному пристрої, щоб полегшити в'їзд у пункт призначення.

Про центр "Test & Fly"

Тестовий центр в аеропорту Мюнхена був створений і експлуатується MVZ Martinsried, частиною Medicover. MVZ Martinsried, заснована в 1998 році в місті Мартінсрід поблизу Мюнхена, є інтегрованою клінічною лабораторією, що пропонує широкий спектр діагностичних тестів, а також супутніх медичних послуг.

Схожі статті