БФ Рідні та Європейська мережа медичних закладів Медікавер об’єднують зусилля заради безпеки

На сьогодні, в Україні є два види тестів для діагностики COVID-19: експрес-тести та тест-системи.

Перший вид – метод лабораторної діагностики, що дозволяє визначати специфічні антитіла та антигени у крові пацієнта для підтвердження чи спростування можливого захворювання на коронавірус.

Завдання такого експрес – тесту – виявити, чи дійсно це коронавірус, а не інші захворювання з подібними симптомами. Тест виявляє наявність антитіл, що вироблені нашою імунною системою у відповідь на коронавірус (антиген).

Другий вид тестування, дослідження методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), проводять для остаточного підтвердження діагнозу.

Готові поділитись хорошою новиною! Разом з нашим партнером – Благодійним Фондом «Рідні» та за підтримки Львівської міської ради ми запускаємо спільний проект по безкоштовному експрес - тестуванню на коронавірус.

Перша партія вже надійшла, тож від сьогодні, всі бажаючі з первинною симптпоматикою зможуть перевіритись на COVID-19. Окрім пацієнтів обов’язкове тестування пройде і вся команда клінік Медікавер в Україні.

Для запису телефонуйте за номером 0 800 305 911 або напишіть запит в дірект на сторінці у фейсбуці: https://www.facebook.com/medicover.ukraine/ або ж на сайті medicover.ua

Наші координатори проведуть невеличке опитування по збору анамнезу ( інформація щодо вашого самопочуття) і пояснять коли можна здійснити тест.

Результат такого тесту Ви отримаєте через 15 хвилин.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі статті