Стоматологія | Медікавер (Львів)

Стоматологія

Людина отримує лише один комплект постійних зубів на все життя, тому дуже важливо регулярно проводити профілактику та лікування стоматологічних захворювань. Напевно ви розумієте цю просту істину, але вас турбує питання: кому довірити здоров’я своїх зубів? Як обрати надійну стоматологію у Львові та знайти досвідченого, небайдужого спеціаліста, який буде не просто лікувати зуби, а віддано піклуватися про їх майбутнє? Ми впевнені, що у клініці Медікавер ви знайдете саме такого лікаря, а точніше – цілу команду справжніх фахівців, здатних вирішити стоматологічні проблеми будь-якої складності.

Проблеми, які вирішує стоматологія Медікавер у Львові

  • Карієс. Стоматолог-терапевт усуває запалення та інші наслідки каріозних процесів, пломбує та реставрує уражені зуби. Для комфортного та якісного лікування під час терапевтичних маніпуляцій використовується кофердам. Процедури проводяться за допомогою комп’ютерної анестезії для безболісного введення анестетика.
  • Зубний біль. Якщо карієс перейшов у глибокі тканини, виникає потреба в ендодонтичному втручанні – чистці та пломбуванні каналів. Обробка важкодоступних місць ведеться за допомогою потужного мікроскопу. Для пломбування та герметизації каналів використовується унікальна технологія 3D обтурації розігрітою гутаперчею.
  • Зубні відкладення. Стоматолог-гігієніст проводить профілактичну чистку зубів, видаляє м’який наліт та зубний камінь. Ефективна, але дбайлива обробка проводиться за допомогою унікального німецького засобу KaVo PROPHYpearls.
  • Запалення ясен, рухливість зубів. Пародонтолог лікує захворювання тканин пародонту, вживає заходи для попередження розхитування та втрати зубів. Діагностика відбувається шляхом проведення PSR тесту, результати якого вносяться в індивідуальну пародонтологічну карту пацієнта. Такий підхід дозволяє відстежувати динаміку розвитку захворювання та своєчасно коригувати план лікування.
  • Неправильний прикус. При виявленні порушення форми зубного ряду у дітей та дорослих ортодонт обирає ефективний метод лікування за допомогою надійних брекет-систем або прозорих елайнерів. Юним пацієнтам пропонуються стильні кольорові пластинки, оформлені за індивідуальними побажаннями дитини.
  • Потреба у хірургічному втручанні. Наша клініка проводить безболісні стоматологічні операції будь-якої складності: видалення зубів (молочних, постійних, мудрості), резекцію верхівки кореня, подовження коронкової частини, пластику вуздечок губ та язика тощо. За показаннями втручання може відбуватися із введенням пацієнта в медикаментозний сон.
  • Пошкодження або відсутність зубів. Ортопед відновлює цілісність зубного ряду за допомогою коронок, вкладок, імплантів, знімних протезів. Вам не доведеться марнувати час на очікування, адже ми використовуємо систему Cerec, яка дозволяє виготовляти та встановлювати високоточні протезні елементи за один день.
  • Естетичні недоліки. Спеціаліст повертає пацієнтам привабливі посмішки, використовуючи сучасні технології встановлення вінірів. За допомогою спеціального програмного забезпечення виконується цифрове сканування ротової порожнини, створюється 3D-модель, на основі якої в автоматичному режимі виготовляються керамічні вініри.
  • Різні стоматологічні захворювання у дітей. Дитячий стоматолог клініки Медікавер у Львові легко знаходить індивідуальний підхід до малюків та лікує зубки без болю, страху і стресу. Для знеболення використовується місцева комп’ютерна анестезія або медикаментозний сон – безпечний метод загального знечулення.

Наші стоматологи – справжня гордість клініки Медікавер

Медікавер заслужено вважається однією з кращих стоматологій у Львові. У нас є все для якісної діагностики та якісного ефективного лікування: досвід фахівців, сучасне обладнання, інноваційні матеріали. Стоматологічна сфера розвивається дуже швидко, тому наші лікарі не зупиняються у своєму професійному розвитку. Вони встигають регулярно проходити курси, беруть участь у семінарах та конференціях, освоюють новітні методики та підтверджують надбані знання отриманням сертифікатів. Підтримуючи прагнення до розвитку, клініка докладає багато зусиль для обладнання кабінетів найкращим устаткуванням та інструментарієм.

Запрошуємо завітати у стоматологію Медікавер. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені: для лікування ваших зубів будуть використані тільки надсучасні технології. Приходьте всією родиною та переконайтеся у перевагах комфортного обслуговування у клініці європейського рівня!

Схожі послуги