Хірургія одного дня | Медікавер

Хірургія одного дня

Хірургія – сфера медицина, яка лікує захворювання за допомогою оперативного втручання. Як правило, до хірурга звертаються пацієнти, у яких захворювання перейшли у важку форму й не піддаються медикаментозному лікуванню.

Хірургія присутня майже в усіх областях медицини: кардіології, онкології, гінекології, гастроентерології, стоматології, ортопедії й інших. Наприклад, загальна і абдомінальна хірургія займається лікуванням органів черевної порожнини. Артроскопія застосовується при лікуванні ушкоджень колінного суглоба, а вазектомія є популярною для чоловічої стерилізації.

З розвитком сучасної медицини все більшою популярністю користується хірургія одного дня. Ці операції проводяться амбулаторно, й пацієнт того ж дня повертається додому. Вона допустима для лікування вен, гнійних утворень, видалення врослого нігтя, ліпоми й інших патологій та захворювань.

 

Зміст:

1. Симптоматика

2. Чим займається хірургія

3. Методи діагностики в хірургії

4. Лікування

5. Напрямки хірургії в Medicover

 

Симптоматика

Відкладати візит до хірурга не варто, якщо у вас з’явилися больові відчуття (наприклад, гострий біль у животі, біль і ущільнення в молочних залозах) або дискомфорт (наприклад, у колінах, тазостегнових суглобах і хребті). Крім того. До хірурга треба терміново звертатися при появі ран на тілі.

При таких симптомах треба якнайскоріше звернутися до фахівця, адже якщо хворобу виявити на ранній стадії, можливо, вдасться уникнути без хірургічного втручання.

  

Чим займається хірургія

Робота лікаря-хірурга полягає в діагностуванні й лікуванні наступних патологій:

 • доброякісні та злоякісні утворення;
 • опіки;
 • панариція, фурункули й інші запальні патології шкіри;
 • гігрома, фіброма, атерома;
 • грижі (пупкові, пахові, стегнові);
 • врослий ніготь;
 • омертвіння (некроз);
 • мастит;
 • геморой;
 • судинні зірочки;
 • вроджені патології внутрішніх органів;
 • паразитарні захворювання;
 • травми;
 • гнійні утворення на шкірі.

Окрім вищеперелічених пунктів, хірургія займається накладенням швів і пов’язок, обробкою ран і гнійних уражень, зняттям швів і контролем у післяопераційний період.

 

Методи діагностики в хірургії

Перед проведенням будь-яких хірургічних маніпуляцій фахівець використовує діагностичні методи: рентгенографію, комп’ютерну томографію, МРТ, ендоскопію, УЗД. Також залежно від передбачуваного діагнозу можуть бути призначені й інші лабораторні та інструментальні методи дослідження.

 

Лікування

Залежно від діагнозу буває ургентна хірургія (екстрена), термінова та планова. Лікар за станом пацієнта й загрозі його життю визначає, як і коли буде проведена операція.

У хірургії застосовуються такі методи лікування:

 • класичне хірургічне втручання;
 • малоінвазивне (лапароскопія, ендоскопія);
 • лазерне лікування;
 • безопераційне (накладення швів, пов’язок, шин тощо).

Завдяки сучасним методам оперативного втручання, ефективній місцевій анестезії та інтенсивній терапії після операції пацієнти повертаються до нормального ритму життя вже через лічені дні.

Досвідчені хірурги Медичного центру Medicover проведуть детальне діагностування хворого, і, якщо консервативні методи не усунуть захворювання, будуть виконані операції будь-якої складності! Не гайте часу та звертайтеся за ефективною допомогою!

 

 

Записатися на візит

  

 

Напрямки хірургії в Medicover

 

Загальна хірургія

Загальна хірургія - займається діагностикою та лікуванням захворювань, які потребують хірургічного втручання. 

У загальній хірургії використовуються різні методи та технології, зокрема: малоінвазивні операції та лапароскопію. Хірурги загальної хірургії Medicover мають широкі знання та навички, що дозволяють їм виконувати будь-які хірургічні втручання, такі як: видалення грижі, пухлин, поліпів ШКТ, гострі апендицити тощо.

 

Дитяча хірургія

Дитяча хірургія - займається хірургічним лікуванням захворювань та травм у дітей. Це можуть бути вроджені чи набуті вади, такі як аномалії серця, головного мозку або кістково-м'язової системи, а також отримані травми, такі як переломи кісток, порізи, опіки та інші травми.

Дитяча хірургія вимагає спеціальної кваліфікації та підготовки лікарів, оскільки діти відрізняються від дорослих фізіологією та реакцією на хірургічне лікування. Дитячі хірурги повинні бути досвідченими у роботі з дітьми, вміти спілкуватися з ними та надавати емоційну підтримку.

  

Судинна хірургія

Судинна хірургія включає в себе такі процедури, як видалення забруднених артерій, стентування (встановлення стентів) для покращення кровообігу, артеріальну біполярну електрокоагуляцію (випалення) для зупинки кровотечі, лікування варикозних вен та їхнє видалення, а також лікування вроджених та придбаних аномалій судин.

Судинна хірургія включає в себе багато методів діагностики, таких як ультразвукова діагностика (УЗД), ангіографія (рентгенівське дослідження судин). Наші судинні хірурги лікують, зокрема: варикоз, “судинні зірочки”, облітеруючий атеросклероз, гемангіоми та ін.

  

Пластична хірургія

Пластична хірургія може включати в себе корекцію форми обличчя, вух, носа, грудей, живота, стегон та інших частин тіла. 

Пластичні хірурги Medicover можуть виконувати різні процедури, включаючи внутрішні та зовнішні операції: хейлопластика,  лабіопластика, видалення комків Біша, блефаропластика, контурна інтимна пластика та інші. Ці процедури можуть бути виконані з медичної причини, такої як відновлення тканин після операції на рак, або з косметичної причини, як, наприклад, зменшення розміру грудей або корекція форми носа.

  

Онкохірургія

Онкохірургія - спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань: доброякісних та злоякісних пухлин, щитовидної залози, молочних залоз, прямої кишки за допомогою хірургічних методів.

Онкохірургія є важливою складовою боротьби з раком, і часто використовується в поєднанні з іншими методами лікування, такими як хіміотерапія та радіотерапія.

  

Нейрохірургія

Нейрохірургія - займається діагностикою та лікуванням захворювань центральної нервової системи та периферичних нервів. Нейрохірурги Medicover спеціалізуються на оперативному лікуванні патологій спинного мозку: грижі хребта, запаморочення, непритомність, особливо після перенесеної травми голови.

Нейрохірургічні операції можуть бути дуже складними та ризикованими, тому нейрохірурги повинні мати високий рівень кваліфікації та досвіду. Використання сучасних технологій, таких як мікроскопи, лазери та комп'ютерні навігаційні системи, допомагає нейрохірургам покращити точність та безпеку операцій.

  

Ортопедія-травматологія

Ортопеди-травматологи лікують широкий спектр захворювань, таких як переломи, розтягнення, пошкодження меніску, вивихи, артрит, остеопороз, деформації скелета та інші захворювання, які впливають на скелетно-м'язову систему людини.

Ортопед-травматолог може лікувати хворих різними способами, включаючи лікарську терапію, фізіотерапію, масаж, реабілітаційні вправи, носіння ортопедичних виробів та хірургічне втручання. Останнє може бути необхідним у випадках, коли інші методи не принесли результатів або коли хвороба є надзвичайно важкою.

 

Урологія

Урологія в Medicover - спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань сечовидільної системи і репродуктивного здоров’я чоловіків та жінок.

Урологія включає в себе лікування хвороб нирок, сечового міхура, сечоводів, простати та інших частин сечовидільної системи. Ці хвороби можуть включати такі захворювання, як інфекції сечового тракту, камені в нирках, простатит, варикоцеле, фімоз та ін.

 

Проктологія

Проктологічні захворювання можуть бути досить поширеними, зокрема такі як виразковий коліт, тріщини ануса, поліпи, парапроктит, геморой, абсцеси та інші.

Лікування проктологічних захворювань може бути консервативним, наприклад застосування ліків, дієтотерапії, фізіотерапії, або хірургічним, якщо він є показаним. Важливо вчасно звернутися до проктолога за допомогою, оскільки в деяких випадках захворювання можуть прогресувати і призвести до ускладнень.

 

Ендоскопія

Ендоскопія - це медичний процедура, яка використовується для огляду внутрішніх органів та порожнин тіла за допомогою ендоскопу. 

Ендоскопію можна використовувати для діагностики та лікування різних захворювань. Наприклад, ендоскопія шлунка та кишечника може допомогти виявити виразки, пухлини та інші аномалії. 

Загалом, ендоскопія є безпечною та ефективною процедурою, яка може допомогти виявити та лікувати захворювання внутрішніх органів та порожнин тіла.

 

Отоларингологія

Отоларингологія в Medicover спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань, пов'язаних зі верхніми дихальними шляхами та вуха.

Лікарі-отоларингологи проводять діагностику і лікування широкого спектру захворювань, таких як запальні захворювання горла, вух, носа і носових пазух, алергічні реакції, пухлини, вади слуху, порушення голосу, травми і деформації обличчя та інші захворювання, пов'язані з областю голови і шиї.

Зокрема, фахівці Medicover виконують такі втручання: ринопластика, отопластика, операції на лімфоглотковому кільці (тонзилектомія, аденотомія), слуховідновлюючі операції, реконструкції лицьового скелета при травмах та ін.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі послуги