Жіноча консультація

Для деяких жінок шлях до народження дітей проходить відносно без стресу, але для інших цей процес може бути ускладнений несподіваними поворотами. Водночас, деякі жінки можуть відмовитися від народження дітей взагалі або хочуть відкласти цей період на потім. Коли ви знаходитесь у репродуктивному віці, важливо проявляти активність і цікавитись своїм репродуктивним здоров’ям. Це стосується як тих, хто бажає завагітніти, так і тих, хто зараз не планує мати дітей. Але який би шлях ви не вибрали в житті, корисно розуміти факти про фертильність, щоб ви могли приймати обґрунтовані рішення та мудро планувати свій шлях до жіночого здоров’я наперед. Саме в цьому вам допоможуть кваліфіковані гінекологи, гінекологи-ендокринологи, акушер-гінекологи, репродуктологи та психологи в жіночій консультації Medicover.

 

Зміст:

1. Жіноча консультація в Medicover

2. Жіноча консультація та методи діагностики

3. Методи лікування в гінекології

4. Жіноча консультація, як записатись на прийом

 

Жіноча консультація в Medicover

Жіноча консультація Medicover дасть вам змогу відчути всі переваги комплексного підходу, оскільки саме тут вам допоможуть підтримати і відновити жіноче здоров’я та втілити мрію стати батьками, виносити здорову дитину із супроводом 24/7 і підготуватися до відповідальної ролі батьківства і материнства. Завдяки тому, що в нашій жіночій консультації є всі необхідні послуги і обстеження, ми не зацікавлені в «комерційних» діагнозах, а прагнемо, щоб ваше лікування проходило в дружній і приємній атмосфері, і щоб ви якнайшвидше отримали бажаний результат під наглядом кваліфікованих лікарів, які в своїй роботі використовують найновіші рекомендації міжнародних інституцій охорони здоров’я та керуються доказовою медициною. Також, при необхідності, ви одразу можете скористатись консультацією онкомамолога, онколога, хірурга або інших вузькопрофільних спеціалістів.

Жіноча консультація в Medicover дуже часто стає сімейною консультацією для пар, які стараються завагітніти, оскільки тут жінка не тільки може пройти гінекологічний огляд та мамографію, а також подбати про запис на обстеження для свого партнера, оскільки  безпліддя у чоловіків у 40% випадків є причиною невдалих спроб завагітніти. Не спішіть засмучуватись, якщо після проведеної діагностики вам чи вашому партнеру поставили діагноз «безпліддя», оскільки ви в надійних руках експертів репродуктологів та гінекологів Medicover Fertility, які переконані, що будь-яке безпліддя у жінок та чоловіків можна подолати, якщо вчасно визначити його причину.

Ваш гінеколог в Medicover - це більше, ніж просто лікар, якого ви відвідуєте раз на рік для огляду та трохи частіше впродовж вагітності. Цей лікар відіграватиме важливу роль у вашому загальному здоров’ї і стане важливим медичним ресурсом для вас протягом усього життя.

Середній вік дівчинки, яка має перший менструальний цикл, становить 12,5 років. Хоча вам не обов’язково починати відвідувати гінеколога, як тільки розпочалась менструація, проте слід подумати про призначення візиту, як тільки ви станете статево активними. З цього моменту рекомендується регулярно відвідувати лікаря-гінеколога. Протягом свого життя, ви будете обговорювати різні теми, пов'язані з вашим репродуктивним здоров'ям, включаючи контроль над народжуваністю, вагітність, менструацію та менопаузу.

Точно так, як йдеться у приказці «диму без вогню не буває», так само ваше тіло може давати вам тонкі попередження про те, що щось іде не так. Вкрай важливо регулярно відвідувати гінеколога - навіть якщо ви не вагітні, не відчуваєте порушень менструального циклу або ще не перебуваєте в менопаузі. Гінеколог також допоможе підібрати адекватну контрацепцію для уникнення непланової вагітності. Незалежно від того, чи є у вас питання про ПАП-тест або ви хочете знати більше про свої ризики щодо конкретних видів раку, ви повинні мати можливість відкрито і чесно обговорити питання з надійним лікарем. На кожному етапі свого життя ви будете розвивати нові етапи повноцінних відносин з гінекологом, а жіноча консультація Medicover допоможе у мистецтві бути жінкою.

 

Жіноча консультація та методи діагностики

Регулярний профілактичний огляд у гінеколога - це шанс виявити ранні симптоми можливих гінекологічних захворювань, що суттєво впливає на лікування та прогноз у майбутньому. Профілактика - важлива справа, не забудьте пройти своє планове обстеження та заплануйте візит на гінеколог огляд вже сьогодні.

 

Записатися на візит

 

Кожна жінка дітородного віку повинна раз на рік проходити профілактичний огляд гінеколога. Окрім звичайної процедури, можна також провести цитологічне дослідження та УЗД органів малого тазу. Будь - які виявлені зміни стануть основою для подальших обстежень, таких як кольпоскопія, лапароскопія або гістероскопія.

В сучасних гінекологічних клініках застосовуються такі методи діагностики:

- Лабораторні дослідження (наприклад,цитологія)

- УЗД (органів малого тазу, молочних залоз, плоду)

- Мамографія

- Кольпоскопія

- Лапароскопія

- Гістероскопія

- Обстеження прохідності маткових труб (гістеросальпінографія)

Гінекологічна цитологія - це мікроскопічне дослідження епітеліальних клітин у мазку, взятому з матки та каналу шийки матки. Це базовий тест для профілактики раку шийки матки, який виявляє ранні передракові зміни в органі.

У гінекології УЗД малого тазу корисне для оцінки ендометрію, виявлення новоутворених змін, дефектів у структурі репродуктивної системи і використовується при допоміжних репродуктивних методах.  Візуалізацію найчастіше проводить ваш лікар гінеколог. Тому немає необхідності довго чекати на результат, і під час першого відвідування можна поставити діагноз і призначити лікування. Ультразвук - це настільки безпечний вид діагностики, що її можна проводити навіть під час вагітності або годування груддю. 

УЗД молочних залоз - використовується для профілактики та діагностики раку молочної залози, особливо у молодих жінок, тоді як у жінок зрілого віку частіше проводять мамографію через зміну структури грудей.

Мамографія - це обстеження, яке візуалізує морфологію грудей за допомогою рентгенівського випромінювання. Цей метод з доведеною ефективністю у зниженні смертності від раку молочної залози. Як скринінговий тест, його слід проводити кожні 2 роки у віці від 40 років, а також у разі сумнівів після пальпації або ультразвукового дослідження.

Кольпоскопія - обстеження передбачає огляд вульви, піхви, шийки матки під мікроскопом під назвою кольпоскоп. Цей мікроскоп збільшує до 50 разів. Зображення, отримане в результаті цього дослідження, є тривимірним. Обстеження дає змогу оцінити колір, розташування, чіткість, малюнок кровоносних судин та структуру епітелію. Якщо зображення шийки матки неправильне або нечітке, слід зробити додаткове обстеження, наприклад, мазок на рідинну цитологію. Діагностика є точною до 97%, якщо мова йде про виявлення раку шийки матки.

Гінекологічна лапароскопія проводиться при підозрі на ектопічну вагітність, ендометріоз, міому матки, кісту яєчника, а також при тазових болях, причина яких невідома. Ця процедура також дозволяє визначити причину труднощів з настанням вагітності. Процедуру проводить фахівець, який використовує ендоскоп. Це інструмент у вигляді трубки, яка вставляється через черевну стінку в черевну порожнину. Гінекологічна лапароскопія може бути лікувальною або діагностичною і проводиться все частіше через її мінімальну інвазивність. Це означає, що на місці введення ендоскопа в черевну порожнину, залишається лише невеликий шрам.

Гістероскопія - це обстеження, яке передбачає огляд внутрішньої частини матки у збільшеному вигляді за допомогою спеціального оптичного скла, що називається гістероскопом, який вставляється через піхву в шийку матки, а потім у порожнину матки. За допомогою додаткових інструментів, введених через гістероскоп у порожнину матки, можна зібрати зразки слизової оболонки для гістологічного дослідження та провести деякі терапевтичні процедури. Гістероскопія дозволяє оцінити патологічні зміни в ендометрії та визначити ступінь цих змін. Огляд може поєднуватися з одночасним проведенням терапевтичної процедури - наприклад, з видаленням внутрішньоматкових спайок або поліпів.

Гістеросальпінографія - обстеження полягає у отриманні зображення порожнини матки та маткових труб за допомогою рентгенівського випромінювання. Зображення отримують шляхом введення контрастної речовини, яка сильно поглинає рентгенівські промені, через статеві шляхи жінки. Це обстеження дозволяє інвазивно оцінити форму порожнини матки, патологічні зміни її слизової оболонки, тобто ендометрію, а також оцінити прохідність, форму маткових труб та зміни придатків матки. 

 

Методи лікування в гінекології

У клініці Medicover доступні різні методи лікування, завдяки яким гінекологи можуть планувати індивідуальну терапію для потреб конкретної пацієнтки.

Консервативне лікування - це неінвазивне лікування, зокрема фармакотерапія, фізіотерапія та освітні програми для пацієнтів (дієта, відповідний спосіб життя). Протилежністю консервативного лікування є операція. Обидва способи лікування - консервативний та оперативний використовують у гінекології. Консервативне лікування в гінекології складається з комплексного фармакологічного лікування, профілактики та контролю ефектів терапії. Операція в гінекології полягає в поверненні здоров'я та самопочуття пацієнта, або являє собою діагностичну процедуру, що дозволяє оцінити внутрішні статеві органи. 

В нашій клініці застосовуються найсучасніші методи радіохвильової хірургії, яка є атравматичною для пацієнтів. Під дією високочастотних радіохвиль виконується розріз і коагуляція тканин без їх руйнування. Такий метод можна використовувати при лікування захворювань піхви, шийки матки та зовнішніх статевих органів, для проведення безкровної біопсії з поверхні шийки матки, конізації. Запатентована технологія Surgitron (Сургітрон) - це вдосконалений пристрій для електрохірургії, тобто він використовується під час операції для розрізання тканин та ущільнення судин. Поточна частота 4,0 МГц - це довжина радіохвилі, що гарантує низьку температуру на кінчику при контакті з тілом пацієнта, мінімізує поширення тепла в навколишніх тканинах і мінімізує їх пошкодження. Завдяки цьому біль після процедури набагато менший, ніж при використанні традиційної діатермії, загоєння проходить швидше, а рубці мінімальні. Радіохвильову хірургію в гінекології найчастіше використовують для лікування ерозії, ектопії, дисплазії, рубцевої деформації шийки матки, видалення папілом, кондилом, поліпів, невусів, при хронічному цервіциті та ендометріозі.

Сучасні гінекологічні клініки використовують лазерні технології для лікування гінекологічних захворювань. Вони є альтернативою хірургічним процедурам, уникають інвазивного втручання в організм жінки та усувають ризик ускладнень.

Лазерна терапія є найменш інвазивним і водночас найефективнішим методом лікування запалення шийки матки та видалення хворих тканин всередині неї. Лазер усуває будь-які передракові зміни, ерозії або генітальні бородавки. Тканина випаровується і згортається під впливом лазерного променя. Лазер дозволяє проводити обробку на дуже невеликих ділянках тканин з надзвичайною точністю. Лазерні процедури мають перевагу перед традиційним хірургічним видаленням уражень - вони є неінвазивними або малоінвазивними, і не мають ризику ускладнень.

Однак слід пам’ятати, що не всі види уражень підпадають під видалення лазером. Рішення про спосіб їх видалення приймається під час консультаційного візиту.

 

Жіноча консультація, як записатись на прийом

Щоб обрати свого гінеколога і записатись на візит, варто скористатись зручною системою резервування візитів на сайті. Достатньо вибрати необхідну спеціалізацію лікаря «гінеколог», «гінеколог-ендокринолог» або «акушер-гінеколог» та місто «Medicover Львів», «Medicover Ужгород» або «Medicover Дніпро». Із списку виберіть лікаря та скористайтесь опцією «записатись на прийом». Якщо ви хочете поєднати візит-консультацію із проведенням УЗД малого тазу, то виберіть лікаря із вказаною додатковою спеціалізацією «лікар ультразвукової діагностики». Адміністратор клініки зв’яжеться з вами і підбере найзручніший час для візиту. Ви також можете зробити попередній запис на консультацію безпосередньо в клініці або за телефоном гарячої лінії.

Амбулаторне спостереження вагітності та вартість пакетів

Спостереження вагітності в приватному медичному центрі «Медікавер» – це професійний підхід та турботливе ставлення на всіх етапах вагітності, індивідуальний та комплексний нагляд за здоров’ям мами та майбутньої дитини.

Програма ведення вагітності відповідає основним стандартам та рекомендаціям МОЗ України та Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), а також рекомендаціям та досвіду провідних акушерів-гінекологів, генетиків та психологів.

Для найбільшого комфорту пацієнтів у медичному центрі «Медікавер» розроблено пакетні послуги зі спостереження вагітності залежно від терміну вагітності, фізіологічних особливостей організму та медичних показників.

Послуги Львів Ужгород
Комплексна програма спостереження одноплідної вагітності
11-41 тиждень
34 250,00 29 200,00
Комплексна програма спостереження одноплідної вагітності
11-21 тиждень
17 900,00 15 685,00
Комплексна програма спостереження одноплідної вагітності
22-41 тиждень
17 900,00 14 885,00

 

Оплата послуг за амбулаторне спостереження вагітності доступна з повізитною оплатою в клініках Медікавер, за детальною інформацією звертайтесь до Вашого координатора: Оксана +38 067 615 72 08, Юлія +38 067 615 72 77.

Європейські пологи з Медікавер

Комфортні пологи майбутніх мам із мережею Медікавер в Європі

 • Пологовий будинок UJASTEK в Кракові неодноразово відзначений престижними конкурсами та рейтингами. Центр має звання «Амбулаторія року», «Газель бізнесу», «Діаманти Forbes», «Гепарди бізнесу» та численні нагороди лікарів Центру. На знак визнання діяльності на користь найменших пацієнтів UJASTEK був нагороджений сертифікатом якості «KidZone» та сертифікатом «Місце, комфортне для малюків».
 • турботливий догляд найкращих фахівців, підтримка під час пологів і в перші дні після народження дитини
 • Повна медична безпека, що відповідає найвищим акредитованим стандартам Міністерства охорони здоров'я
 • Повна конфіденційність і партнерські відносини між Вами, Вашим лікарем і акушеркою
 • Комфортні умови перебування для Вас, Вашої дитини та супроводжуючих осіб.

Перелік доступних медичних послуг у пологовому відділенні:

Обсяг медичних послуг у пологовому відділенні Безкоштовний пакет Платний пакет
Огляд акушера-гінеколога (допологова консультація) + 300 zl
УЗД + КТГ плода - 350 zl
Прийом у анестезіолога + +
Консультація неонатолога + +
Консультація з акушеркою для узгодження плану пологів + +
Госпіталізація у відділення патології вагітної за медичними показами + +
Природні пологи + +
Кесарів розтин + +
Постійний догляд акушерки під час природних пологів + +
Догляд особистого лікаря + +
Епідуральна анестезія за бажанням пацієнтки + +
Перебування мами і дитини у палаті (після пологів) 2-3 доби 2-3 доби
Перебування сім'ї в апартаментах біля лікарні перед або після пологів (доступні 17 видів апартаментів + медичний супровід) - +
Відділення інтенсивної терапії новонароджених/дорослих та неонатологія 2-3 доби 2-3 доби
Післяпологова реабілітація – вправи з фізіотерапевтом - 2-3 рази
Лактаційна консультація у відділенні + +
Контрольний післяпологовий огляд (5/7) днів після пологів + +
Ціна Безкоштовно 19800 zl

*Під безкоштовною послугою розуміється отримання PESEL, що є аналогом ідентифікаційного коду для електронної реєстрації населення в Польщі.

Щоб перебування у пологовому будинку було максимально комфортним, ми створили пакетні пропозиції, які включають сучасні апартаменти на вибір, а також деякі додаткові послуги.

Перелік пакетів:

 • Пакет квартир
 • Діамантовий пакет
 • Пакет із спеціальною акушеркою
 • Платиновий пакет
 • Пакет зі спеціальним лікарем
 • Пакет GOLD - Акушерка
 • Пакет з виділеним лікарем
 • Пакет GOLD

Послуги, які пропонуються в рамках пакетів, надаються в розкішних сімейних апартаментах.

Детальніше можна ознайомитись за посиланням:

https://pakiety.grupaneomedic.pl

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі послуги