Поліклінічні послуги | Медікавер

Поліклінічні послуги

Медичний центр Medicover у Львові надає широкий спектр послуг, серед яких: сімейна медицина, педіатрія, хірургія одного дня, офтальмологія, оториноларингологія, стоматологія, ендокринологія, ревматологія, гастроентерологія, кардіологія, дерматологія та косметологія, психологія, лабораторна й апаратна діагностика, гінекологія й урологія, проктологія тощо. У нас працює кабінет вакцинації, який отримав знак «Рекомендовано» від ГО «Батьки за вакцинацію».

Medicover першим з приватних медичних закладів Західної України з дозволу МОЗ проводить медогляди, видає листки непрацездатності («лікарняні») та обмінні карти вагітним. Та головний пріоритет Medicover – це безпека.

Кожен пацієнт може бути впевненим, що у стінах центру дбають про його здоров’я та безпеку. В маніпуляційних використовують виключно одноразові інструменти. А інструменти для операційних проходять необхідні етапи стерилізації згідно з європейськими стандартами у власній унікальній стерилізаційній.

Стандарти, за якими працює персонал Медичного центру, забезпечує пацієнтам якісне лікування та максимально комфортне перебування у клініці. Працівники медичного сервісу ретельно планують візит до центру, щоби зробити його максимально ефективним, заощадивши час й гроші пацієнта.

Головна місія Medicover – це надійне, зручне та комплексне медичне обслуговування для дорослих й дітей. Це – абсолютна якість вашого здоров’я!

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі послуги