Аналізи крові

   

Аналізи крові

Рекомендовано здавати вранці натщесерце або впродовж дня через 6-12 годин після останнього прийому їжі. У день дослідження допускається вживання невеликої кількості води. У переддень аналізу необхідно утримуватись від фізичних навантажень, прийому алкоголю, жирної їжі, вживання ліків (якщо це неможливо, слід проінформувати про це лабораторію). Лягти спати у звичний час, зранку перед аналізом  утримуватись від куріння та не проходити рентгенологічних, ендоскопічних, ректальних досліджень та фізіотерапевтичних процедур. 

Безпосередньо перед здачею крові необхідно заспокоїтись, виключити фізичне навантаження (біг, підйом сходами), емоційне збудження.

Дітей до 5 років перед здачею крові бажано напувати кип’яченою водою (порціями до 150-200 мл протягом 30 хвилин). Для дітей грудного віку витримати максимально можливу паузу між годуванням.

  

Аналіз крові на пролактин

Натще, рекомендовано здавати у перші 2 години після пробудження. Увесь цей час слід перебувати у стані спокою.

   

Аналіз крові на гормони

Рекомендовано здавати вранці натщесерце або впродовж дня через 6-12 годин після останнього прийому їжі. Краще здавати в ранкові години, оскільки протягом дня відбуваються коливання показників деяких гормонів в крові. Необхідно 2 години перед дослідженням знаходитись в стані спокою, напередодні виключити фізичне навантаження. При дослідженні показників репродуктивної панелі жінкам обов'язково слід зазначати день менструального циклу або термін вагітності з метою врахування циклічності гормональних коливань. Здаються аналізи залежно від днів менструального циклу, в певні дні, або згідно рекомендацій лікаря.

  

Аналіз крові АСТРАЯ (проводять у термін 11 тиж. 1 день – 13 тиж. 6 днів)

Натще, напередодні не вживати смажену, жирну їжу, рибу та м'ясо, а також дотриматись всіх вимог до здачі аналізі по крові. Проводиться у комплексі з УЗД: спочатку УЗД, потім аналіз. Забір крові проводиться в день УЗД або на наступний. Термін проведення 11 тиж 1 день – 13 тиж 6 днів.

Схоже