БЛИЗЬКО 55 ОПЕРАЦІЙ ЗА ТИЖДЕНЬ – АМЕРИКАНСЬКІ ПЛАСТИЧНІ ХІРУРГИ ТРЕТІЙ РІК ПОСПІЛЬ ДОПОМАГАТИМУТЬ УКРАЇНСЬКИМ ДІТЯМ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ МЕДІКАВЕР #1

БЛИЗЬКО 55 ОПЕРАЦІЙ ЗА ТИЖДЕНЬ – АМЕРИКАНСЬКІ ПЛАСТИЧНІ ХІРУРГИ ТРЕТІЙ РІК ПОСПІЛЬ ДОПОМАГАТИМУТЬ УКРАЇНСЬКИМ ДІТЯМ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ МЕДІКАВЕР

«Лікарі об'єднуються заради допомоги дітям» – під таким гаслом група американських хірургів кілька років поспіль приїжджає до Львова оперувати українських дітлахів. Останні три роки вони оглядають та оперують маленьких пацієнтів у Медичному центрі Медікавер. Батьки при цьому за перебування дитини в медичному центрі та лікування не платять жодних грошей. Американці привозять із собою матеріали та обладнання, Медікавер надає свою операційну, розхідні матеріали, виділяє фахівців, які асистують та надають усю необхідну допомогу, включно із подоланням мовного бар’єру.

Керівником Міжнародної виїзної клініки є Геннадій Фузайлов (Gennadiy Fuzaylov) – професор Гарвардської медичної школи.

Американським хірургам у Львові комфортно працюється, а українські колеги швидко переймають у них досвід та освоюють нові методики оперування.

Торік у smart-операційній Медікавер було прооперовано 56 пацієнтів. А оглянуто близько 200.

«У нас є правило: ми обираємо тільки тих пацієнтів, яким ми можемо на 90% гарантувати позитивний результат. Ми не беремося за дуже складні випадки, бо не маємо тут того, що є у нашій клініці. Крім того, ми не працюємо зі свіжими опіками, адже у таких випадках для одужання потрібен не один місяць, – каже пластичний хірург Даніель Дрісколл. – Наш принцип – щоб усе було безпечно!»

За останні 4 роки в проекті «Лікарі об'єднуються заради допомоги дітям» було прооперовано 200 дітлахів.

«Оперативні втручання, які пропонують американці, коштують кілька десятків тисяч гривень. Не кожна сім’я в Україні може дозволити собі такі витрати. Спочатку люди з недовірою ставились до проекту, боялись надавати персональні дані. Лише коли дізнались більше, почали довіряти, і зараз ми з ними перебуваємо в тісних стосунках, часто зідзвонюємось та консультуємо», – ділиться враженнями координатор проекту та головний лікар Медичного центру Медікавер Мирослава Децик.

Цього року команда американських медиків працюватиме у Львові з 15 до 21 вересня. Для них вже надійшло понад 1000 заявок. Зрозуміло, що оглянути всіх фізично не вдасться, але всі діти, так чи інакше, отримають консультацію.

Щоб збільшити кількість операцій, попередній огляд пацієнтів відбуватиметься протягом одного дня, а наступні п’ять – американські хірурги проводитимуть оперативні втручання. Smart-операційна Медичного центру Медікавер забезпечує роботу одночасно трьох бригад.

До Львова приїжджають кращі лікарі та асистенти з Америки. Вже відомий склад виїзної клініки:

  • Геннадій Фузайлов (Gennadiy Fuzaylov), доктор медицини, керівник проекту, Масачусетська загальна лікарня (MGH)
  • Даніель Дрісколл (Dan Driscoll), доктор медицини, пластичний хірург, Масачусетська загальна лікарня (MGH)
  • Бранко Бойовіч (Branko Bojovic), доктор медицини, пластичний хірург, Масачусетська загальна лікарня (MGH)
  • Джеремі Маунтджой (Jeremi Mountjoy), анестезіолог, Масачусетська загальна лікарня (MGH)
  • Шван Діамонд (Shawn Diamond), доктор медицини, пластичний хірург, Масачусетська загальна лікарня (MGH)
  • Касі Роча (Kasi Rocha), реєстраційна медсестра, Масачусетська загальна лікарня (MGH)
  • Девід Броун (David Brown), доктор медицини, пластичний хірург, Мічиганський університет
  • Рейчел Гупер (Rachel Hooper), доктор медицини, пластичний хірург-інтерн, Мічиганський університет
  • Джастін Кніттель (Justin Knittel), доктор медицини, анестезіолог у відділенні інтенсивної терапії, Університет Вашингтона в Сент-Луісі.

Вони не тільки оперуватимуть та консультуватимуть пацієнтів, але й читатимуть лекції для українських студентів й інтернів медиків. Протягом одного дня всі охочі зможуть послухати про унікальні випадки з практики американських пластичних хірургів та їхнє вирішення.

Схоже