Записатись на COVID - вакцинацію

Проведення щеплення для корпоративних клієнтів проводиться на основі поіменних списків. Для виїзду мобільної бригади кількість осіб має складати не менше 50. Дата приїзду мобільних бригад залежатиме від графіку постачання вакцини. Після заповнення форми та формування списків, напередодні вакцинації, наші координатори зателефонують вам та повідомлять усю необхідну інформацію для підготовки та проведення щеплень. 

Дорожня карта вакцинації від COVID-19:

Дорожньою картою вакцинації від COVID-19 передбачено таку послідовність вакцинації з огляду на надзвичайно високий ризик інфікування та розвиток коронавірусної хвороби певних цільових груп:

  •  на першому етапі - медичні працівники, які працюють з пацієнтами з COVID-19, працівники закладів для людей похилого віку, військовослужбовці в ООС;
  •  на другому етапі - медичні працівники, люди похилого віку 80+ та соціальні працівники;
  •  на третьому етапі - люди віком від 65 років, працівники критично важливих структур державної безпеки, вчителі та працівники сфери освіти;
  •  на четвертому етапі - люди віком від 60 років, з хронічними захворюваннями, особи, що працюють та відбувають покарання в місцях обмеження волі.
  •  на п’ятому етапі - люди віком від 18 років, які не входять до зазначених груп.

Записатись на вакцинацію

Доступні типи вакцин проти COVID-19: 

Sinovac Biotech

Вакцина китайського фармацевтичного підприємства Sinovac Biotech, що спеціалізується на виробництві вакцин проти гепатиту та грипу. Дозволена для екстреного використання в Азербайджані, Бразилії, Китаї, Чилі, Індонезії та Туреччині. Перша партія вакцини Sinovac Biotech, придбана за державні кошти, надійшла в Україну 25 березня. 9 березня вакцина зареєстрована для екстреного застосування в Україні

AstraZeneca (Covishield)

Вакцина розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca. Дозволена для екстреного використання в Європейському Союзі та інших країнах. Протягом першого півріччя Україна може отримати від 2,2 до 3,7 млн доз вакцини AstraZeneca/Oxford у межах глобальної ініціативи COVAX. Україна також уклала контракт на купівлю вакцини за кошти державного бюджету. В Індії ця вакцина випускається під назвою Covishield. 22 лютого вакцина зареєстрована для екстреного застосування в Україні

Pfizer-BioNTech

Вакцину розробила німецька біотехнологічна компанія BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Дозволена для повного використання у: Швейцарії, Королівстві Бахрейн, Саудівській Аравії. Екстрене використання, дозволене ВООЗ, діє в США, Великій Британії, Європейському Союзі, Швейцарії, Аргентині, Австралії, Канаді, Чилі, Мексиці, Об'єднаних Арабських Еміратах та в багатьох інших країнах. Найближчим часом Україна отримає вакцину Pfizer-BioNTech у межах глобальної ініціативи COVAX

Moderna

Moderna — це мРНК-вакцина, розроблена американською компанією Moderna. Має кодову назву mRNA-1273 та торговельну назву Spikevax. Схвалена ВООЗ для екстреного застосування. Необхідні дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів. Ефективність вакцини становить 94.1%.

  

Бережіть себе та будьте здорові! З турботою, ваша команда Медікавер.

Для запису на вакцинацію звертайтесь за телефоном 0 800 305 911

  

Часті питання:

Про захворювання

COVID-19 — гостра респіраторна хвороба, спричинена коронавірусом SARS-CoV-2. Тяжкість перебігу захворювання залежить від багатьох факторів. Основною групою ризику тяжкого перебігу хвороби чи смерті є літні люди та люди з хронічними захворюваннями. Захистити себе та інших від інфікування допоможуть прості й корисні звички: використовуйте захисні маски, користуйтеся дезінфектантами, мийте руки і тримайте дистанцію понад 1,5 м

Як вакцинуватися?

Для того, щоб повноцінно імунізуватися від COVID-19, необхідно отримати дві дози однієї вакцини. Отримання однієї дози вакцини - це один раунд вакцинації. Отже, кожен етап вакцинації матиме два раунди. Кожен раунд триватиме в середньому 20 днів залежно від вакцини, етапу вакцинації та способу, яким буде вакцинуватися пацієнт - у постійному пункті щеплення чи з допомогою мобільної бригади.

Як підготуватися до вакцинації?

Дотримуйтеся стандартних рекомендацій, щоб убезпечити себе від захворювання під час візиту мобільної бригади з імунізації чи відвідування пункту щеплення. Тестуватися на антитіла чи антигени до COVID-19 перед чи після щеплення від COVID-19 не потрібно.

Де проходитиме вакцинація?

В приміщенні Медичного Центру Медікавер: м. Львів, вул. Антоновича, 102, м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача 17

Коли буде проводитися?

Як тільки сформується група охочих не менше 50 осіб, ми будемо інформувати Вас про стан черги й кількість місць.

Хто може вакцинуватися?

Всі охочі, щеплення першою дозою вакцини в порядку години запису;

Чи можна вакцинуватися вакцинами одного розробника, які виготовлені в різних країнах?

Людям, яким зробили перше щеплення проти COVID-19 вакциною AstraZeneca/Covishield, виготовленою індійським Інститутом сироватки крові, можна робити друге щеплення вакциною AstraZeneca, виробленою на інших майданчиках в інших країнах. Такі рекомендації Міністерству охорони здоров’я України надала Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ). Вакцина AstraZeneca (AZD1222) індійського виробництва (Covishield) та вакцина, виготовлена південнокорейською компанією SK Bioscience Co Ltd. (AstraZeneca-SKBio), є ідентичними за складом та технологіями виготовлення, не розглядаються, як різні вакцини та є взаємозамінними, пояснили в НТГЕІ.

Чи можна вакцинуватися вакцинами різних типів?

Вакцини різних типів не є взаємозамінними. Тобто людей, які отримали першу дозу векторної вакцини AstraZeneca/Covishield, не можна щепити другою дозою вакцини іншого типу, наприклад, мРНК-вакциною Pfizer-Biontech або інактивованою вакциною CoronaVac/Sinovac, бо ці препарати використовують різні принципи роботи й мають різний склад.

Чи платна вакцинація?

Ні, це повністю безкоштовно

Як отримати 2-гу дозу вакцини від COVID-19:

Для вакцинації 2-гою дозою вас запросять телефонним дзвінком за контактом, який ви залишили після першого щеплення. Усі, хто отримав 1-шу дозу вакцини, гарантовано отримають 2-гу дозу. Це стосується всіх вакцин, які використовуються в Україні.

Чи можна отримати другу дозу раніше зазначеного для кожної вакцини інтервалу?

Бажано зробити щеплення другою дозою вакцини Comirnaty/Pfizer через 21–28 днів, вакциною CoronaVac/Sinovac через 28 днів, AstraZeneca (Covishield/SKBio) через 12 тижнів після отримання першої дози. Якщо вакцинуватися другою дозою в зазначену дату не вдалося, то слід зробити це за першої нагоди. На цей момент не визначений кінцевий найпізніший термін введення другої дози вакцини проти COVID-19. При виникненні непереборних обставин введення другою дози можна зробити на 7 днів раніше зазначеного інтервалу для вакцин CoronaVac/Sinovac та AstraZeneca (Covishield/SKBio). Для вакцини Comirnaty/Pfizer відразу зазначено «вікно», у межах якого можна зробити щеплення, — у період між 21-м та 28-м днем після введення першої дози. Друга доза вакцини проти COVID-19, введена раніше або пізніше рекомендованого інтервалу, зараховується без необхідності її повторного введення або вакцинації спочатку.

Чи можливо вакцинувати працівників компанії?

Так, компанії з понад 50 охочими вакцинуватися можуть записатися на щеплення, залишивши заявку на виїзд мобільної бригади з імунізації на локацію компанії за номером контакт-центру - 0 800 305 911. Колективи, що мають у своєму штаті до 50 осіб, охочих вакцинуватися, можуть записатись до листа очікування вакцинації від COVID-19 на сайті. Для отримання вичерпної інформації ви можете зв’язатися з менеджером по роботі з корпоративними клієнтами за номером +38 (067) 615 72 33.

Які можуть бути наслідки після COVID-19?

Кожна п’ята людина після COVID-19 стикається із наслідками, пов’язаними із психічним станом - депресія, проблеми зі сном, а також те, що називають "туман в голові". Після важкої хвороби виконання рутинних обов'язків може потребувати більше зусиль. Повільно повертайтеся до виконання обов’язків на роботі. Необхідно більше рухатись та бути фізично активними, це позитивно впливає на кровообіг, і мозок тому, що таким чином отримує достатньо кисню для відновлення мисленнєвого процесу. Відновіть піклування про свої основні потреби та не забувайте підтримувати соціальні контакти. Нажаль, іноді проблеми ментального здоров’я складно вирішити без відповідного лікування. Якщо пам’ять та мислення не покращуються, втомлюваність не минає - потрібно звернутись за медичною допомогою до свого сімейного лікаря, з яким ви уклали декларацію. За потреби він призначить додаткові обстеження або скеровує на консультацію до профільного спеціаліста.

Чи можна вакцинувати дитину під час пандемії COVID-19?

Вакцинуватися можна і дуже важливо! Чи довго триватиме ситуація з COVID-19, наразі невідомо, а призупинення вакцинації та низький рівень охоплення щепленнями загрожують спалахами інфекційних хвороб. Тож дітей украй необхідно вакцинувати згідно Національного календаря профілактичних щеплень.

Який тест дозволяє уточнити факт раніше перенесеної COVID-19?

Тестування на визначення антитіл дозволяє виявити раніше перенесену інфекцію навіть у тому випадку, якщо вона протікала безсимптомно. Такі тести також відомі під назвою серологічних досліджень , і для їх виконання, як правило, необхідні зразки крові, в яких визначають рівень антитіл, що виробляються у відповідь на зараження. У більшості людей антитіла починають вироблятися в період від кількох днів до кількох тижнів після зараження, і їх наявність може вказувати на перенесену інфекцію. Через це, тести на визначення антитіл не придатні для діагностики COVID-19 незабаром після зараження або на ранніх етапах хвороби.

Що таке експрес-тести?

Експрес-тести (також звані діагностичними експрес-тестами (ДЕТ) визначають наявність вірусних білків (так званих антигенів). Зразок матеріалу отримують з порожнини носа або з горла за допомогою тупфером. Ці тести дешевше, ніж ПЛР, і дозволяють швидше отримати результат, хоча їх точність, як правило, нижче. Результати таких тестів найбільш достовірні в умовах інтенсивної циркуляції вірусу серед населення та в тих випадках, коли зразок матеріалу береться в період найбільшого зараження носія інфекції. Позитивний результат швидкого тесту на визначення антигену має бути підтверджений ПЛР-тестом.

Як перевірити ефективність проведеної вакцинації COVID-19?

Кількісний тест на антитіла IgG (імуноглобуліни G) до S-білка коронавірусу SARS-CoV-2 дає змогу оцінити рівень нейтралізуючих антитіл до коронавірусу SARS-CoV-2, внаслідок перенесеної коронавірусної хвороби COVID-19 та/або після вакцинації проти COVID-19. Антитіла IgG доцільно виявляти з 14-го дня від початку захворювання або введення першої дози вакцини. Кількісна оцінка, на відміну від якісної, надає можливість контролювати динаміку продукції антитіл IgG проти коронавірусу SARS-CoV-2. Більшість вакцин проти COVID-19, зокрема вакцини, схвалені в Україні, стимулюють в організмі продукцію антитіл до рецептор-зв’язуючого домену (RBD) субодиниці S1 спайкового білка (англ. spike – шип) коронавірусу SARS-CoV-2, який відповідає за проникнення вірусу в клітини людини. Серед наявних на лабораторному ринку тестів на антитіла IgG переважають такі, що виявляють імуноглобуліни G проти іншого компоненту вірусу SARS-CoV-2 – N-білка (нуклеокапсидного білка), тому не можуть бути використані для кількісної оцінки імунної відповіді після щеплення такими вакцинами.

Як поводитися вагітній у період пандемії?

Наразі точно не відомо, чи передається вірус від матері дитині під час вагітності та пологів. ВООЗ і Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) рекомендують усім вагітним жінкам: • Уникайте контактів та намагайтеся за можливості отримати медичні послуги телефоном або онлайн. • Слідкуйте за самопочуттям. Телефонуйте лікарю або лікарці, якщо щось непокоїть, підвищена температура, кашель, нежить чи інші симптоми. • Звертайтеся по медичну допомогу якомога раніше, якщо належите до групи ризику. • Обговоріть з акушеркою чи лікарем/лікаркою найбезпечніше місце для пологів. • Складіть план дій, який допоможе вам почуватися впевненіше і спокійніше.

Яка різниця між Міжнародним свідоцтвом про вакцинацію та “Ковідним сертифікатом”?

Особи, щеплені двома дозами вакцини від COVID-19, вже можуть отримати в Україні Міжнародне свідоцтво про вакцинацію - документ про зроблені щеплення, який відповідає міжнародним медико-санітарним нормам (bit.ly/normy_zakon). Слід відрізняти таке свідоцтво від “ковідного сертифікату” (він же “ковідний паспорт”, “зелений сертифікат” тощо) - документу, який зараз розробляється в Україні з урахуванням вимог ЄС та ВООЗ.

Що таке міжнародне свідоцтво про вакцинацію?

- вже затверджене, його вже можна отримати, якщо ви завершили цикл імунізації від COVID-19; - свідчить про те, що людина повністю вакцинована від COVID-19; - можна отримати лише в паперовому форматі; - видається в будь-якому медичному закладі, підключеному до електронної системи охорони здоров'я; - використовуватиметься для перетину державних кордонів тих країн, які визнаватимуть це свідоцтво.

Що таке ковідний сертифікат?

- зараз розробляється в Україні за зразком Digital Green Certificate ЄС та Smart Vaccination Certificate ВООЗ, планується до запуску в липні; - міститиме інформацію не тільки про вакцинацію, але й про негативні результати ПЛР-тестів чи про одужання після COVID-19; - видаватиметься як в електронній, так і в паперовій формі, міститиме QR-код; - можна буде отримати в паперовій формі в закладах охорони здоров’я, а в електронній - через “Дію”; - планах зробити 2 версії: внутрішній - для користування всередині країни, і зовнішній - для виїзду за кордон; - через те, що міжнародні вимоги до такого сертифікату ще не затверджені, його формат може модифікуватися, щоб він відповідав вимогам ЄС та ВООЗ.

Посилання на первинне джерело інформації: https://covid19.gov.ua/chasti-pytannia-faq 
 

ЗАПИСАТИСЯ НА ВАКЦИНАЦІЮ

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Сфера діяльності
Посада
Обрати місце, в якому ви хочете вакцинуватися

Я даю свою згоду на обробку персональних даних Умови угоди

Схожі статті