Кардіологічний check-up

Щоб почуватись завжди бадьоро та здорово потрібно розуміти, що здорове серце - це одна з ключових і базових функцій нашого організму.

  

Наша рекомендація - кардіологічний чекап від Медікавер за приємною ціною.

Оплачуйте лише за консультацію кардіолога, а ЕКГ отримайте БЕЗКОШТОВНО.

Пропозиція дійсна з 15 березня по 20 квітня.

  

Скористатись акційним чекапом можна в клініках за адресами:

м. Львів, вул. Мазепи, 25-Б.

м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача, 17.

 

Ціна консультації кардіолога:

Львів - 731 грн, Ужгород - 571 грн. 

 

Потурбуйтесь про себе вже сьогодні!

   

Записатись на консультацію

   

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

Акційний чекап «Кардіологічний (ЕКГ за 1 грн)». 

  

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ:

1.1. Організатор акції - Акційний чекап «Кардіологічний (ЕКГ за 1 грн)» (надалі – Акція): компанія ТОВ «МЕДІКАВЕР УКРАЇНА». Адреса місцезнаходження: м. Львів, вул. В. Антоновича, 102 (надалі – Медичний центр);

1.2. Акція на Чекап «Кардіологічний (ЕКГ за 1 грн)» включає в себе: консультацію кардіолога за загальною вартістю від діючого прайс-листа ТОВ «Медікавер Україна» та послугу ЕКГ за 1 (одна) грн. Послуга надається всім пацієнтам ТОВ «Медікавер Україна».

1.3. Офіційні правила Акції (далі - Офіційні правила акції) - правила акції, що визначають умови, строк та порядок проведення акції, метою якої є збільшення кількості клієнтів та наданих послуг ТОВ «Медікавер Україна».

 

2. ТЕРМІН ДІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

2.1. Період дії Акції: 15.03.2024 до 20.04.2024 (надалі – Період акції).

2.2. Акція проводиться в наступних структурних підрозділах Медичного центру, а саме:

1. ЛДВ №4 Медичного центру ТОВ «Медікавер Україна», м. Львів, вул. Мазепи 25Б.

2. Філія ТОВ «Медікавер Україна» в м. Ужгород, вул. Вілмоша Ковача 17. 

 

3. УЧАСТЬ В АКЦІЇ:

3.1. Учасниками Акції можуть бути повнолітні громадяни України, які виявили бажання взяти участь у Акції.

3.2. Офіційні правила Акції - основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Медичним центром ТОВ «Медікавер Україна» та Учасником Акції. Учасник приймає умови цих Офіційних правил акції, фактично беручи участь в Акції. Учасник бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції дає згоду на надання ТОВ «Медікавер Україна» своїх персональних даних (власником бази яких є ТОВ «Медікавер Україна»), а саме: прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, місце реєстрації проживання, сімейний стан, фотографія, серія та номер паспорта громадянина України, дата й найменування органу, що видав паспорт громадянина України. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає ТОВ «Медікавер Україна» право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції. Термін використання наданих персональних даних - безстроковий. Учасник Акції гарантує й несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими.

 

4. УМОВИ АКЦІЇ:

4.1. Для участі в акції Учасник Акції протягом періоду дії Акції повинен здійснити наступні дії:

Здійснити запис на Чекап «Кардіологічний (ЕКГ за 1 грн)» за телефоном 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні), реєстратурі або зробити реєстрацію на офіційному сайті medicover.ua. Послуга надається всім пацієнтам ТОВ «Медікавер Україна».

У визначений день та час пройти консультацію лікаря в одному із структурних підрозділів ТОВ «Медікавер Україна», вказано в пункті 2.2. згідно Офіційних правил акції.

Оплатити послугу Чекап «Кардіологічний (ЕКГ за 1 грн)» в касі ТОВ «Медікавер Україна».

4.2. Учасник Акції має можливість скористатись пропозицією у період з  15.03.2024 до 20.04.2024 року, включно.

4.3. Оплата послуг може бути здійснена готівкою в касі підрозділу компанії ТОВ «Медікавер Україна», згідно п.2.2. Офіційних правил акції, або безготівковим шляхом.

 

5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

5.1. Інформування про Офіційні правила акції здійснюється шляхом їх розміщення у Кутках споживачів закладів ТОВ «Медікавер Україна», зазначених у п.2.2. даних Офіційних правил акції та на сайті ТОВ «Медікавер Україна»: www.medicover.ua, а також на офіційних сторінках в соціальних мережах.

5.2. Інформація щодо умов Акції надається за єдиним номером телефону відділу по роботі зі зверненнями клієнтів ТОВ «Медікавер Україна»: 0 800 305 911 (безкоштовно в Україні) з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 20:00 год. та у суботу з 09:00 до 18:00 год.

 

6. ІНШІ УМОВИ:

6.1. Кошти, оплачені Учасником Акції в рамках Акції, не повертаються Учасникам.

6.2. Своєю участю в Акції, а саме фактом оплати послуг, зазначених в п.1.2. даних Офіційних правил акції, кожен Учасник Акції свідчить та підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Офіційними правилами акції, буде їх дотримуватись та зобов’язується їх виконувати, а також що він ознайомлений з правилами обробки та зберігання його персональних даних.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схоже