Лазерне шліфування шкіри

Лазерне шліфування обличчя та шиї є дуже ефективним засобом, який дозволяє розгладити зморшки та омолодити шкіру. Роки, що минають, залишають слід на шкірі обличчя та шиї. Більшість з нас хотіли б уникнути цього і намагаються зробити все можливе, щоб зменшити симптоми старіння. Сучасні методи лікування в області естетичної медицини ефективно борються зі слідами часу,  у вигляді зморшок, рубців тощо.

  

Протипоказаннями до лазерного омолодження є:

вагітність і годування груддю,

свіжий загар,

деякі хронічні захворювання (наприклад, аутоімунні захворювання, псоріаз, фотодерматози, цукровий діабет),

деякі види алергії

інфекції, наприклад, активний герпес,

келоїдні тенденції,

порушення згортання крові,

прийом антикоагулянтів, 

рак,

лікування ізотретиноїном (лазерне лікування можна проводити через 6 місяців після закінчення лікування).

 

Лазерне шліфування рубців

Шліфування – це процедура, при якій на тканини впливають фракційним лазером. Його енергія викликає зміни в колагенових волокнах, що відповідають за пружність і еластичність шкіри. В результаті стан шкіри помітно покращується. Дану процедуру можна з успіхом виконувати не тільки на обличчі, але й на животі та стегнах.

Для багатьох людей лазерне видалення рубців принесло велике полегшення. Особливо коли йде мова про рубці на обличчі, які важко приховати. Вони часто стають джерелом багатьох комплексів і втрати впевненості в собі. Травми та операції стають причиною багатьох постійних слідів, але ще частіше причиною утворення рубців є юнацькі прищі. Тому лазерне шліфування рубців прекрасне рішення вирішити естетичну проблему на обличчі чи інших частинах тіла. 

Процедура, яка виконується фракційним лазером, абсолютно безпечна, тому не вимагає анестезії. Не дивно, що багато людей вибирають лазерне шліфування шкіри та рубців. Процедури використовуються для лазерного шліфування зморшок і розтяжок, а також добре працюють під час корекції навислих повік.

Шліфування рубців лазером полягає в точному направленні променя світла, який проникає глибоко в шкіру, в підшкірну клітковину і дерму, викликаючи мікропошкодження. Там відбувається фототермічна реакція і вода в тканині нагрівається й випаровується. Наслідком цього явища є активація природних процесів відновлення шкіри та стимуляція вироблення колагену, тобто речовини, що відповідає за бездоганний стан шкіри. Як відомо, зниження вироблення колагену викликає старіння шкіри, в’ялість і утворення зморшок. Фракційний лазер, руйнуючи змінену тканину, одночасно стимулює її до самовідновлення. Для досягнення задовільних результатів зазвичай слід використовувати серію таких процедур.

Навіть через кілька днів після лазерного шліфування шкіри навколо рубця, шкіра  може трохи набрякнути і почервоніти. Може бути навіть легка висипка або лущення, які зникнуть протягом наступних кількох днів. Основа догляду – використання м’яких зволожуючих кремів і вживання великої кількості негазованої мінеральної води, яка забезпечить шкірі потрібний рівень зволоження.

Після лазерного шліфування шкіри не слід приймати гарячі ванни протягом кількох днів. Забороняється відвідувати сауну та перебувати на сонці. Перед виходом з дому використовуйте креми з високим УФ-фільтром. У цей час також слід відмовитися від будь-яких пілінгів.

Особливо важливо уникати сонця, утримуватися від сонячних ванн, оскільки після процедури шкіра дуже чутлива та може виникнути серйозна зміна кольору. З цієї причини лазерне шліфування рубців необхідно проводити восени та взимку, коли сонце не становить такої великої загрози для шкіри.

Шкірі потрібно чотири-шість тижнів, щоб відновитися після лікування. Все залежить від того, наскільки глибоко були проведені зміни. Також потрібно пам’ятати, що для досягнення гарних результатів необхідно пройти цілу серію процедур.

Лазерне шліфування рубців не можна проводити людям, які страждають на рак і серйозні шкірні захворювання, такі як псоріаз або атопічний дерматит. Занадто сильний загар також є протипоказанням до цього лікування.

 

Для запису звертайтесь за телефоном 0 800 305 911.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схоже