Облік вагітних жінок в клініці Medicover

Часто жінка, яка дізналася про довгоочікувану вагітність почувається наляканою? Чому? Бо попереду невідомість і багато запитань. Що робити далі і куди звернутись, яку клініку обрати? В клініці європейського рівня  Medicover  Ви отримаєте  відповіді на всі Ваші запитання від висококваліфікованих фахівців та супровід кожного кроку Вашої вагітності. А, погодьтеся, знати , що Ви в надійних руках-половина шляху. Шляху, де наприкінці Ви триматимете на руках здорового малюка!

 

Зміст:

1. Чому саме клініка Medicover?

2. Переваги приватної клініки для обліку вагітності

3. Чому контроль перебігу вагітності -  це уникнення можливих проблем та ускладнень?

4. Багатоплідна вагітність

5. Вагітність з резус-конфліктом

6. Облік вагітності, як записатись на прийом

  

Чому саме клініка Medicover?

Ведення вагітних у Medicover дозволяє забезпечувати високий рівень якості та ефективності медичної допомоги вагітним жінкам. Крім того, у Medicover розроблені спеціальні програми та плани догляду за вагітними, що дають змогу забезпечити комплексність та індивідуальний підхід до кожної пацієнтки.

Після постановки на облік з приводу вагітності Ви перебуватимете під постійним контролем лікаря акушер-гінеколога Медікавер, який складе план ведення Вашої вагітності з врахуванням супутньої патології,  направлятиме Вас на здачу аналізів: (загальні та біохімічні аналізи крові, тесту на толерантність до глюкози, загальних аналізів сечі тощо) та проводитиме ультразвукову діагностику на сканері експертного рівня з отриманням 3D /4D-зображень високої якості, а 4D скринінг апарату дозволить побачити малечу в режимі реального часу.

 

Переваги приватної клініки для обліку вагітності

Молоді батьки часто вагаються чи ставати на облік в державній чи приватній клініці? Переваги приватної клініки очевидні:

індивідуальний супровід координатора;

відсутність черг при здачі аналізів;

швидке отримання та повна інтерпритація аналізів;

відсутній ризик контактів  з можливими інфекційними хворими;

робота на апаратурі експертного рівня та проведення  лабораторних  аналізів, що підтверджуються  необхідними сертифікатами якості.

Оптимальним терміном для постановки на облік є перший триместр, тобто перші 12 тижнів вагітності. Крім того, постановка на облік потрібна для оформлення оплачуваної відпустки по вагітності та пологах з 30 тижня вагітності.

   

Чому контроль перебігу вагітності -  це уникнення можливих проблем та ускладнень?

Контроль перебігу вагітності є важливою складовою здоров'я як майбутньої матері, так і її немовляти, оскільки допомагає уникнути можливих проблем та ускладнень. Регулярний контроль дозволяє вчасно виявляти будь-які зміни в стані здоров'я матері та плода та забезпечувати їх відповідне лікування та догляд.

Основні проблеми, які можуть виникнути під час вагітності та вимагають регулярного контролю, включають:

 

Гестоз

Гестоз - це ускладнення, яке виникає у деяких жінок під час вагітності та проявляється підвищенням артеріального тиску та протеїном у сечі. Це може призвести до проблем з плодом, включаючи затримку розвитку та передчасну доставку.

 

Діабет вагітних

Діабет вагітних - це стан, коли рівень цукру в крові підвищується під час вагітності. Це може мати вплив на здоров'я матері та плода.

 

Проблеми з плацентою

Проблеми з плацентою - це може включати передчасне відшарування плаценти або несправність плаценти, що може призвести до проблем з плодом.

 

Інфекції

Інфекції - деякі інфекції можуть бути небезпечними для матері та плода. Наприклад, цитомегаловірусна інфекція та вітряна віспа можуть викликати вроджені вади у плода.

 

Передчасні пологи

Передчасний пологи - це може відбутися з різних причин, таких як гестоз, інфекції або незрілий шийка матки. Регулярний контроль перебігу вагітності дозволяє виявити ці проблеми та надати відповідне лікування, яке допоможе уникнути уск розвиток плода та здоров'я матері протягом всієї вагітності.

 

Багатоплідна вагітність

Багатоплідна вагітність означає, що в материнському організмі розвивається більше одного плоду. Це можуть бути близнюки чи трійня. У деяких випадках, багатоплідна вагітність може відбутися без ускладнень. У багатоплідній вагітності існує підвищений ризик передчасних пологів, передчасного відшарування плаценти, прееклампсії та інших медичних ускладнень. Тому, доктор може рекомендувати регулярні огляди вагітної, щоб відстежувати розвиток плодів та вчасно виявляти будь-які ускладнення.

Багатоплідна вагітність може бути викликана як природнім шляхом, так і штучним заплідненням. Якщо вагітність відбулася в результаті штучного запліднення, доктор може також рекомендувати додаткові обстеження та процедури, щоб знизити ризик ускладнень та забезпечити успішне народження дитини (дітей).

  

Вагітність з резус-конфліктом

Резус-конфлікт - це стан, коли у вагітної жінки з негативним резус-фактором крові виникає конфлікт з кров'ю плода з позитивним резус-фактором. У такому випадку антитіла матері можуть атакувати еритроцити плода, що може привести до ускладнень для нього.

Для контролю резус-конфлікту вагітної жінки проводять спеціальні обстеження, зокрема визначення резус-фактору крові матері та плода, а також рівня антитіл в крові матері. Якщо виявлено ризик резус-конфлікту, то проводять додаткові обстеження та спостереження, щоб вчасно виявляти та лікувати можливі ускладнення для плода.

Для профілактики резус-конфлікту після народження першої дитини, якщо у матері виявлено негативний резус-фактор, їй призначають імуноглобулін анти-D, що зменшує ризик розвитку резус-конфлікту при наступних вагітностях. У разі виявлення резус-конфлікту під час вагітності, можуть проводитись процедури плазмаферезу, інтранатальної трансфузії, або лікування імуноглобулінами, щоб зменшити ризик ускладнень для плода. 

   

Облік вагітності, як записатись на прийом

Якщо ви бажаєте записатись на прийом з обліку вагітності, є кілька способів зробити це:

  • Звернутися до свого сімейного лікаря або гінеколога і записатися на прийом з обліку вагітності.
  • Зателефонувати нам 0 800 305 911 і запитати про процедуру запису на прийом з обліку вагітності.
  • Також, скористайтесь онлайн записом на прийом на нашому сайті.

Необхідність запису на облік вагітності полягає в тому, щоб забезпечити належний медичний догляд і контроль над розвитком вагітності. Це дозволить лікарю вчасно виявити будь-які можливі проблеми і вжити заходів для їх вирішення, що допоможе зберегти здоров'я матері та дитини.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схоже