Облік вагітних жінок в клініці

Часто жінка, яка дізналася про довгоочікувану вагітність почувається наляканою? Чому? Бо попереду невідомість і багато запитань. Що робити далі і куди звернутись, яку клініку обрати? В клініці європейського рівня  Medicover  Ви отримаєте  відповіді на всі Ваші запитання від висококваліфікованих фахівців та супровід кожного кроку Вашої вагітності. А, погодьтеся ,знати , що Ви в надійних руках-половина шляху. Шляху , де наприкінці Ви триматимете на руках здорового малюка!

Чому саме клініка Medicover? Після постановки на облік з приводу вагітності Ви перебуватимете під постійним контролем лікаря акушер-гінеколога , який складе план ведення Вашої вагітності з врахуванням  супутньої патології,  направлятиме Вас на здачу аналізів (загальні та біохімічні аналізи крові, тесту на толерантність до глюкози, загальних аналізів сечі тощо) та проводитиме ультразвукову діагностику на сканері експертного рівня з отриманням 3D /4D-зображень високої якості, а 4D скринінг апарату дозволить побачити малечу в режимі реального часу.

Молоді батьки часто вагаються чи ставати на облік в державній чи приватній клініці? Переваги приватної клініки очевидні:

індивідуальний супровід координатора

відсутність черг при здачі аналізів

швидке отримання та повна інтерпритація аналізів

відсутній ризик контактів  з можливими інфекційними хворими

робота на апаратурі експертного рівня та проведення  лабораторних  аналізів, що підтверджуються  необхідними сертифікатами якості 

Оптимальним терміном для постановки на облік є перший триместр, тобто перші 12 тижнів вагітності. Крім того, постановка на облік потрібна для оформлення оплачуваної відпустки по вагітності та пологах з 30 тижня вагітності.

Схоже