SOS - пакет для сяяння шкіри

Доглянута та сяюча шкіра - це фундамент жіночої краси 

Ексфоліація,або ж пілінг - це очищення поверхні шкіри від надлишку відмерлих клітин, завдяки чому покращується тон та текстура, з'являється сяяння та свіжість. А проблемна шкіра очищається.

Правильне очищення шкіри - це головний етап у її догляді. Саме від таких базових основ і залежить її стан, зволоження та блиск.

  

Чому ексфоліація так важлива для красивої шкіри? 

Наша шкіра постійно відновлюється, і в перебігу 4х тижнів нова клітина пробивається до верхнього шару шкіри. Всі ці дні в циклі, верхні зроговілі лусочки відпадають самостійно. Це природний процес ексфоліації.

Якби так було завжди, ми б виглядали краще, але,на жаль, починаючи з 14 років, хоча ми це і не помічаємо, і до 23 років, процес ексфоліації йде все більш млявими темпами. Рогові лусочки відпадають не рівно шарами і не відразу створюючи, тим самим, шорсткість. Більш того, рогові лусочки часто відчіплюються з однієї або декількох частин. 

Дітям не потрібна ексфоліація, вона у них проходить чудово і так. А ось дорослим часто потрібен додатковий догляд за шкірою . Тому допомогти відмерлим частинкам шкіри відпасти зробити це так, щоб залишковий шар був рівним - основне завдання правильної ексфоліації.

   

Що таке «правильна» ексфоліація

Більшість пілінгів зазвичай мають справу з епідермісом і пов’язані з процесом видалення старих, мертвих клітин шкіри з верхнього шару шкіри. Це називається поверхневим пілінгом.

Отже, що таке правильний пілінг:

Якщо після нашої ексфоліації будуть видалені рогові лусочки і залишений шар буде рівним і не пошкодженим, тоді це правильна ексфоліація. 

    

Способи проведення ексфоліації

Пілінг – косметична процедура, яка призводить до лущення верхніх шарів шкіри і до стимуляції регенеративних процесів в шкірі, синтезу нових волокон колагену та еластину, згладження нерівностей шкіри, покращення загального естетичного вигляду. По силі дії пілінги поділяються на поверхневі, серединні та глибокі.

По способу проведення пілінги поділяються на:

 • хімічні пілінги – гліколеві, фенолові, трихлороцтові, ретиноїдні та інші;
 • механічні пілінги – абразивні методики;
 • апаратні пілінги – лазерні, ультразвукові;
 • ензимні пілінги (ферментні);
 • натуральні пілінги (біофітопілінг, кораловий пілінг);
 • комбінований пілінг.

 Механічні пілінги 

Механічний пілінг або скраб для обличчя має гелеву чи кремову консистенцію та містить дрібні частинки (наприклад каву, цукор або сіль), які механічно видаляють відмерлі клітини. Скраб для обличчя чудово підходить не тільки для шкіри обличчя, але й для ексфоліації шкіри шиї або усунення ороговілої шкіри з ліктів чи п'яток.

 Механічний пілінг допомагає:

 • розгладжує та пом'якшує шкіру;
 • забезпечує глибоке очищення й усуває забруднення;
 • чудово готує шкіру до нанесення автозасмаги.

 Кислотні пілінги

Кислоти являють собою групу прискорювачів клітинного обороту. Принцип дії кислотних пілінгів простий: вони послаблюють клей, який скріплює клітини шкіри, і клітина відпадає самостійно.

З усіх AHA кислот (гликолевих, молочних, яблучних і т. Д.), які використовуються в пілінгу найбезпечнішою  є молочна кислота.

Молочна кислота має більшу структуру молекулярного ланцюга, що забезпечує більш м'яке проникнення і більш безпечний результат. Крім того, молочна кислота, має кращі освітлюючі властивості, а також чудову гідратацію. Відразу ж подвійний ефект  і м'який, і ефективний.

Гліколева кислота є ще однією AHA кислотою і більш широко поширена в хімічних пілінг. Гліколева кислота має коротшу структуру молекулярної ланцюга, тому вона легко подразнює шкіру. З іншого боку вона краще справляється з пігментацією, вирівнюванням тону. Проте вона є важчою кислотою для обличчя і не рекомендована власницям чутливої шкіри.

Хімічні пілінги

Останні роки хімічні пілінги набирають обертів. Такий метод часто викликає суперечки про те, що для домашнього догляду є досить небезпечним через свій більш агресивний вплив на шкіру, на відміну від кислотних пілінгів. Хімічні пілінги справді вражають шкіру глибше і при неправильному використанні та дозуванні можуть травмувати верхній шар епідермісу.  Щоб не отримати негативний досвід, рекомендуємо приходити на такі процедури тільки до спеціалістів з косметології.

Отже, відлущування відмерлих шарів шкіри здійснюється за допомогою розчину молочної, гліколевої, саліцилової або іншої кислоти. Попри величезну кількість міфів воно абсолютно безпечне. Інтенсивність і періодичність застосування залежить від першопочаткового стану шкіри та віку пацієнта.

Одним із найбільш популярних хімічних пілінгів вважається PRX-T33. Це дуже дієвий пілінг, якщо у вас є постакне, пігментація шкіри та дрібні зморшки.

  

Окрім того, пілінги PRX-T33 має ряд переваг для шкіри:

 • висока результативність проти рубців, постакне, пігментних плям тощо. На відміну від інших пілінгів, PRX-T33 повертає шкірі рівний рельєф
 • швидкість. Процедура проводиться 15 хв і вже з першого сеансу вражає сяянням та красою шкіри
 • PRX-T33  всесезонний пілінг,  його можна робити у теплу пору року, і не боятись травмувати шкіру на сонці
 • низька болючість від процедури у пацієнтів. На відміну від інших пілінгів, він не пече і не викликає неприємні відчуття. Пацієнт має можливість насолодитись процесом і отримати гарний результат

Ультразвуковий пілінг

Максимальне задоволення та користь одномоментно - це все, що варто знати про цей вид пілінгів. Виконується за допомогою апарату, який випромінює ультразвукові хвилі.  Ультразвукові пілінги підходять всім типам шкіри, особливу увагу варто звернути власницям комбінованого типу шкіри, адже дана процедура допомагає зменшити вироблення шкірного сала та зменшить появу нових висипань.

Також дерматолог Медичного центру Медікавер, Юлія Блищак, рекомендує ультразвукові пілінги спробувати кожній.  Ефект від нього помітний одразу після  першої процедури, а після курсу - шкіра зволожена та сяяча надовго. Також даний вид пілінгу підійде жінкам після 40 років, адже крім основного косметичного пливу, він має загальний омолоджуючий ефект, усуває наслідки негативного впливу сонця, сухість та лущення.

Фруктові пілінги

Одні з найпопулярніших процедур у жіночої статі займають фруктові пілінги. І це насправді недарма.  Ексфоліація відбувається за рахунок фруктових кислот, які не тільки гарно очищають шкіру, але і покращують колір шкіри, додають природній блиск, усувають запалення і нормалізують роботу сальних залоз.

Показами до проведення пілінгів є:

 • лікування вугрової хвороби
 • боротьба із пігментацією шкіри
 • рубці та постакне
 • сонячний та віковий гіперкератоз
 • корекція віковий змін
 • надмірно розширені пора та їх корекція
 • відновлення естетичного вигляду обличчю

Протипокази до проведення пілінгу:

 • герпес в активній фазі,
 • онкозахворювання,
 • індивідуальна непереносимість препаратів.

Пілінги рекомендовано проходити кожній дівчині задля забезпечення всіх функцій шкірі та покращенню її роботи. Власницям комбінованого та жирного типу шкіри лікарі Медичного центру Медікавер рекомендують проходити комплексні курси пілінгів кожні 5-6 місяців для хорошого результату.

Подаруйте своїй шкірі природне сяяння та блиск разом із Медікавер!

Для запису на послуги дерматовенеролога звертайтесь за телефоном 0 800 305 911, або залишайте заявку на сайті 

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схоже