Хто такий репродуктолог?

Це лікар який займається проблемами чоловічого та жіночого безпліддя, збереженням фертильності (здатності до розмноження), та іншими проблемами пов'язаними зі статевим дозріванням, менопаузою, контрацепцією (контроль народжуваності) та певними сексуальними розладами.

Репродуктолог відрізняється від гінеколога, тим що сфокусований на порушеннях, які можуть призводити до безпліддя. Адже це не завжди гінекологічна проблема, практично у 45-50% випадків це поєднана форма безпліддя. Репродуктолог розглядає проблеми фертильності, як проблему пари, а не лише жінки і пропозиції обстеження і лікування обговорюються для обох партнерів, що забезпечує швидкий результат.

В світовій практиці репродуктологом може бути той акушер-гінеколог, який пройшов спеціалізацію з ендокринології, ембріології та андрології. Щоб зрозуміти і своєчасно надати кваліфіковану допомогу репродуктолог має знати всі тонкощі процесу зачаття.

На жаль в Україні відсутня така спеціалізація, як репродуктологія. Щоб вільно володіти усіма сучасними методами лікування безпліддя, розуміти причини виникнення порушень репродуктивної сфери нашим спеціалістам доводиться проходити навчання в спеціалізованих клініках Європи чи США. Щорічно відвідувати міжнародні тренінги та семінари, щоб не відставати від світових колег.

За останні 10 років репродуктивна медицина зробила великий прорив в лікуванні безпліддя, і те, що колись здавалося неможливим, зараз активно втілюється в життя в клініках репродукції. Так, пацієнти з генетичними аномаліями мають шанс народити свою здорову дитину. А у чоловіків з критичними змінами сперматогенезу – є можливість отримати матеріал за допомогою біопсії і мати шанс на народження власної дитини.

Одна з найважливіших втрат – втрата часу – не гайте його даремно, звертайтеся до кваліфікованих спеціалістів, в клініки, які безпосередньо спеціалізуються на проблемі безпліддя.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схоже