Спермограма у Медікавер

Спермограма як один із важливих аналізів для кожного чоловіка.

Спермограма - це лабораторний аналіз сперми, який використовується для оцінки якості сперми і репродуктивного здоров'я чоловіка. Цей аналіз дозволяє визначити різні параметри сперми, які впливають на можливість концепції. 

Це одне із основних обстежень для встановлення такого діагнозу як чоловіче безпліддя.

Він використовується для дослідження оцінки якості сперматозоїдів, їх кількості та активності на основі стандартів ВООЗ.

     

Основні параметри, які оцінюються в спермограмі, включають:

  • Кількість сперматозоїдів у одному мілілітрі сперми. Нормальна кількість зазвичай становить більше 15 мільйонів сперматозоїдів на мілілітр.
  • Рухливість сперми (мобільність). Цей параметр вказує на те, скільки сперматозоїдів може рухатися активно і в якому напрямку. Нормально принаймні 40-50% сперматозоїдів повинні бути мобільними.
  • Форма сперми (морфологія). Аналіз морфології сперми дозволяє визначити, яка частина сперматозоїдів має нормальну форму. Нормальна морфологія зазвичай становить принаймні 4% сперми.
  • Концентрація сперми. Це загальна кількість сперматозоїдів у всій спермі. Цей параметр важливий для оцінки здатності до розведення сперми.
  • Інші параметри. До інших параметрів можуть включати розмір і об'єм сперми, pH середовища сперми та кількість білих кров'яних клітин у матеріалі.

  

Спермограма допомагає лікарю встановити, чи існують проблеми з репродуктивною функцією чоловіка, і може бути корисною при плануванні вагітності. Якщо результати спермограми виявляють відхилення від нормативних значень, лікар може рекомендувати подальші обстеження або лікування для поліпшення репродуктивного здоров'я чоловіка.

  

Не нехтуйте своїм чоловічим здоров'ям - запишіться на діагностику в Медікавер.

Для запису звертайтесь за телефоном 0 800 305 911 або залишайте заявку на сайті.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схоже