Онлайн-конференція

на тему “Де закінчується амбулаторна гінекологія і починається репродуктологія?”

Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що 9 червня 2021р. відбудеться — унікальна подія в сфері репродуктивної медицини, онлайн-конференція на тему “Де закінчується амбулаторна гінекологія і починається репродуктологія?”, яка  збере кращих практиків Медичного центру «Медікавер». 

Мета конференції — представити досягнення і новітні технології в сфері гінекології, репродукції людини, ендоскопії,  окреслити напрямки і перспективи розвитку галузі, поділитися світовим досвідом й унікальними знаннями, а також розкрити нові теоретичні та практичні підходи до підвищення ефективності лікування за рахунок дієвих методів лікування та нових технологічних баз.

Роботу конференції відкриватиме доповідь,Медвєдєвої Ольга Сергіївни, кандидата медичних наук, лікаря акушера-гінеколога та УЗД, експерта пренатальної діагностики МЦ Медікавер.

Корисну інформацію для практикуючих лікарів  розкриє доповідь кандидата медичних наук, репродуктолога, завідувача відділення допоміжних репродуктивних технологій МЦ «Медікавер», Семчишин Роксолана Олександрівна на тему «Ендометріоз через призму репродуктології, сучасні методи лікування безпліддя» 

Цю тему також продовжать розкривати доповіді експертів акушерства і гінекології Медичного Центру «Медікавер»: Жемели Наталя Ігорівна, Кожеми Ірина Ярославівна.

Запрошеним гостем на конференції стала кандидат медичних наук, практикуючий лікар акушер-гінеколог - Жемела Олена Михайлівна, яка розкриє тему “Менеджмент вагітності після ДРТ”.

Завершить програму конференції  Буйнової Вікторії Анатоліївни, лікар акушер-гінеколог та УЗД, генетик, спеціаліст з пренатальної діагностики, медичний директор МЦ Медікавер-Україна. Її доповідь матиме характер майстер-класу, адже лікар говоритиме про діагностику складних випадків генетичної патології та їх виявлення на ранніх стадіях вагітності,згідно з проведеними аналізами на базі даних медичного центру «Медікавер».

У рамках заходу провідні експерти Медичного центру «Медікавер» висвітлять і обговорять такі важливі теми:

Наша ціль - розказати про сучасні напрямки розвитку  репродукції і сприяти створенню мотивувальної арени та популяризації культури лікування безпліддя у жінок та чоловіків.

                                             

      

          

Схожі новини