Гінекологічні процедури

Гінекологічні процедури можуть бути діагностичними або лікувально-терапевтичними. Більшість з них зосереджені на діагностиці уражень, які вимагають більш новочесних методів, ніж традиційне УЗД. А лікувальні процедури спрямовані на видалення уражень хірургічним шляхом. Одноденні процедури переважно виконуються лапароскопічно.

 

Гінекологічні процедури в Medicover

Маючи найсучасніше діагностичне та лікувальне обладнання, ми пропонуємо нашим пацієнтам комплексну гінекологічну допомогу - від діагностичних обстежень до хірургічного лікування. Окрім загальновідомих процедур, таких як діагностична гістероскопія матки, кольпоскопія шийки матки чи введення внутріматкової спіралі, ми також виконуємо класичні гінекологічні операції. Будучи однією з небагатьох клінік, ми проводимо сучасні процедури, такі як лазерне вагінальне омолодження, плазмоліфтинг в гінекології, поліпектомія, кріодеструкція.

Наша пропозиція в області профілактики, діагностики та лікування спрямована на жінок різного віку. Добре обладнані операційні дозволяють проводити хірургічне лікування захворювань сечостатевих органів за допомогою малоінвазивних методів, таких як лапароскопія або гістероскопія матки, що дозволяє пацієнтам швидше одужати. Команда гінекологів складається з видатних фахівців у галузі, зокрема, хірургічної гінекології, репродуктивної медицини, онкогінекології, естетичної гінекології, дитячої гінекології та захворювань молочної залози. У нас панує атмосфера, що забезпечує інтимність, що особливо цінують наші пацієнтки.

Пацієнтам, зацікавленим у проведенні даних процедур в клініці Medicover Львів, Medicover Дніпро чи Medicover Ужгорож пропонуємо ознайомитися з нашою пропозицією гінекологічних процедур та записатись на консультацію провідних лікарів.

  

Види гінекологічних процедур

Умовно всі гінекологічні процедури можна поділити на гінекологічні операції, естетичну гінекологію, урогінекологію та діагностику безпліддя. 

Ми виконуємо всі гінекологічні операції, починаючи від невеликих процедур, таких як діатермоконізація шийки матки, до повного видалення репродуктивних органів. Ми приділяємо особливу увагу використанню сучасних малоінвазивних хірургічних методів, таких як лапароскопія та гістероскопія. Це лікування проводиться через невеликі (5 мм) розрізи на поверхні черевної стінки, що забезпечує чудовий косметичний ефект (майже непомітні шрами). Така процедура мінімізує післяопераційний біль, дає можливість швидше одужати та повернутися до фізичної активності. До гінекологічних операцій належать:

  • Лапароскопія - видалення кіст або пухлин яєчників, міоми матки, ендометріозу або повне видалення матки з придатками чи без,
  • Гістероскопія - видалення міоми, поліпів і вроджених вад матки (маткової перегородки), вишкрібання порожнини матки,
  • Лапаротомія - видалення пухлин яєчників, міоми матки та  придатків,
  • Дрібні гінекологічні процедури: інтимні хірургічні процедури, такі як лабіопластика, перинеопластика, конізація, операція з приводу абсцесу бартолінієвої залози чи пірсинг бартолінієвої залози при хронічному бартолініті  або вагінальній кісті

Онкологічна гінекологія займається лікуванням злоякісних новоутворень репродуктивних органів і молочних залоз. В рамках онкологічного лікування ми проводимо повну діагностику та необхідні операційні процедури. Ми надаємо допомогу жінкам із вперше виявленими новоутвореннями, а також проводимо комплексну профілактику та спостереження після завершення процесу лікування. Ми надаємо всім нашим пацієнтам доступ до психолога, який після лікування допомагає їм знайти впевненість у собі та втрачену жіночність. Ми також працюємо з жінками з високим ризиком захворюваності на рак яєчників, ендометрія, шийки матки та колоректальний рак.

  

Естетична гінекологія

Наша місія — повернути жінкам комфорт сексуального життя шляхом корекції зовнішнього вигляду статевих органів. Наша пропозиція адресована жінкам, зацікавленим у покращенні анатомічних структур інтимних місць, а також тим, хто хоче позбутися супутніх недуг, комплексів та психологічних бар’єрів. Усі процедури проводяться під місцевою або загальною анестезією, і при виборі методики лікування ми насамперед керуємося уподобаннями самих жінок та можливостями, які пропонує кожен із методів. В рамках естетичної гінекології проводиться пластика рубців в промежині, а також рубців шкіри живота після кесаревого розтину, вагінальна пластика, зміна форми та розміру малих статевих губ і їх збільшення (лабіопластика), розрізання дівочої пліви (гіменотомія), відновлення дівочої пліви (гіменопластика).

Також популярними серед пацієнтів є інтимний пілінг та плазмоліфтинг. Багата тромбоцитами плазма є аутологічним препаратом, тобто надходить від самої пацієнтки. Це робить його використання безпечним, не викликає алергії та побічних ефектів. Плазмоліфтинг покращує якість шкіри та слизових оболонок, зокрема, активізуючи оновлення клітин епідермісу та слизових оболонок, стимулюючи вироблення колагену, гіалуронової кислоти та утворення нових кровоносних судин. Все це робить стінки піхви омолодженими, міцними та краще зволоженими.

  

Урогінекологія

Проблема нетримання сечі за статистикою стосується кожної третьої жінки. Ми лікуємо всі форми нетримання сечі, зокрема, використовуємо лазерне лікування стресового нетримання сечі. Через складність проблеми лікування проводиться міждисциплінарно. На практиці це означає, що пацієнтами опікуються фахівці з різних галузей медицини: гінеколог, уролог, хірург, невролог, терапевт та інші спеціалісти, наприклад, психолог чи психіатр.

 

Діагностика безпліддя

Лікуванню безпліддя завжди повинна передувати детальна діагностика, яка дозволяє оцінити вихідну ситуацію, що є основою для початку ефективного лікувального процесу. На підставі результатів призначених обстежень лікуючий лікар розробляє індивідуальну процедуру з урахуванням конкретного випадку. Ми пропонуємо комплексний набір аналізів, що дозволяє точно визначити проблему запліднення, а потім за допомогою фармакотерапії та лікування ми намагаємося максимально відновити природну фертильність жінки. Діагноз заснований на ультразвуковому моніторингу овуляції, а також моніторингу прохідності маткових труб під час діагностичної лапароскопії.

 

Найпоширеніші види гінекологічних процедур

Гістероскопія (ендоскопія матки) - дозволяє точно визначити розміри, кількість, локалізацію і характер патологічних змін слизової оболонки матки (ендометрію). Спеціаліст може виявити навіть дуже маленькі поліпи, фіброми, спайки та новоутворення, а також взяти зразки тканин. Під час процедури гістероскоп підключається до монітора, який передає зображення, записане камерою. Завдяки цьому, маніпулюючи приладом, фахівець може дуже уважно оглянути кожен фрагмент порожнини матки. Через втулку приладу можна також вставити мікроінструменти, за допомогою яких гінеколог може видалити поліпи (гістероскопія поліпа в матці), перегородку, зрости або взяти зразки слизової оболонки для гістопатологічного дослідження.

Кольпоскопія шийки матки – це дослідження, яке розглядає поверхню шийки матки за допомогою оптичного пристрою, який називається кольпоскопом. Фотокольпоскопія – сучасний метод діагностики, який дозволяє виявити передпухлинні та неопластичні зміни шийки матки, характеристики ВПЛ-інфекції (які сприяють утворенню раку шийки матки), інші аномалії, наприклад, ерозії, поліпи, запалення або зміни, спричинені вагітністю. Кольпоскопія шийки матки також дає можливість оцінити розташування підозрілих змін, з яких можна взяти біопсію для гістопатологічного дослідження (гістологія шийки матки). Це дозволяє поставити точний діагноз уражень і спланувати подальше лікування. Кольпоскопію гінекологія може використовувати й при лазерних процедурах як спосіб точної візуалізації зони лікування.

Біопсія шийки матки - виконується, коли є порушення результатів цитології. Вона полягає у взятті одного або кількох зразків із шийки матки. Зразки відбираються цілеспрямовано, тобто з підозрілих місць, видимих на кольпоскопічному зображенні шийки матки. Біопсія шийки матки може виявити передракові клітини або рак шийки матки. Біопсія шийки матки проводиться під місцевою анестезією. Після процедури пацієнтка може повернутися до нормальної діяльності. Зібраний під час біопсії шийки матки матеріал направляються на гістопатологічний аналіз.

Ектопія шийки матки (ерозія) в більшості випадків виявляється випадково при гінекологічному огляді. Лікування необхідне лише у випадку порушень в результатах цитологічного дослідження, вагінальних кровотечах або кров’янистих виділень, а також у разі постійних, рецидивуючих інфекцій. Лікування ерозії шийки матки планується індивідуально, залежно від планів жінки мати дітей, стану шийки матки та результату цитології. Електрокоагуляцію при ектопії шийки матки, яку колись проводили дуже часто, не слід проводити, особливо молодим жінкам, оскільки це може призвести до утворення великих твердих рубців на шийці матки. В даний час найбільш популярними методами є кріодеструкція (заморожування), лазерний метод і фотокоагуляція. Кріодеструкція ерозії шийки матки, тобто заморожування неправильних клітин слизової оболонки даного органу рідким азотом (з часом на їх місці з’являється нормальний епітелій), є цілком безболісною і нетривалою - займає близько 6 хвилин. У жінок літнього віку, з обширними ураженнями або у пацієнток з відхиленнями в результатах цитології, ерозія шийки матки може потребувати хірургічного лікування.

Видалення папілом на статевих органах. Поширені статеві ураження включають інфекцію вірусу папіломи людини (ВПЛ). Найчастіше захворювання проявляється генітальними бородавками. Кондиломи і бородавки, що з’являються в інтимних місцях (вульва, піхва, анальна зона), зазвичай не викликають болю, але в деяких випадках можуть викликати свербіж, кровотечу або дискомфорт. Якщо їх не лікувати, вони можуть бути небезпечними для вашого здоров’я. Важливо, що наявність деяких їх видів несе ризик розвитку пухлинних змін в області статевих органів. Бажане видалення кондилом і бородавок з метою попередження ускладнень за висновком лікаря.

Якщо жінка шукає надійного методу контрацепції, серед багатьох варіантів вона може розглянути введення внутрішньоматкової спіралі.  Спіралі жіночі забезпечують тривалий ефект - контрацептивну дію до 5 років після застосування. Вони знижують рухливість сперматозоїдів і радикально утрудняють їм доступ до яйцеклітини. Сучасні спіралі жіночі виготовляються з пластику з додаванням міді або срібла. Існують також прогестеронові внутрішньоматкові спіралі, які поступово вивільняють гормон в матку. Прогестерон згущує слиз у шийці матки і блокує проникнення сперматозоїдів до маткових труб. У клініці Медікавер можливе встановлення спіралі з гормональним компонетом – Мірена. Перед встановленням спіралі жінка повинна пройти гінекологічний огляд. Видалення спіралі від вагітності можна зробити в будь-який час. Після зняття спіралі фертильність відновлюється майже миттєво і не викликає ніяких ускладнень при вагітності після її видалення.

   

Гінекологічні процедури, як записатись на прийом

Запрошуємо Вас, записатись на прийом до провідних фахівців з проведення гінекологічних процедур в клініках Medicover Львів, Medicover Ужгород та Medicover Дніпро. Для цього оберіть свого лікаря на сайті через пошук за спеціальністю «гінеколог» або «акушер-гінеколог», вказавши місто. Список лікарів з описом їх досвіду і професійних досягнень допоможе з вибором правильного фахівця, а скориставшись опцією «записатись на прийом», Ви швидко зможете призначити візит у зручний для Вас час. Записатись на консультацію гінеколога можна як безпосередньо в клініці так і за телефоном гарячої лінії 0 800 305 911.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі статті