Школа майбутнього батьківства

Погодьтеся, пологи -  процес, перебіг якого неможливо передбачити. Не важливо, скільки книг про вагітність, грудне вигодовування та розвиток дитини ви читаєте, скільки порад отримуєте і скільки відео в Інтернеті переглядаєте. Ви можете бути впевнені, що станеться те, чого ви не очікували. На 100% підготуватися до пологів чи догляду за дитиною неможливо. Однак це не означає, що потрібно приймати всі ризики. Вам буде комфортніше заздалегідь дізнатися, чого очікувати. Бо навіть якщо вас щось зовсім здивує, трапиться ще й багато речей, до яких ви будете добре підготовлені – завдяки кусам для майбутніх мам і татусів.

Школа майбутнього батьківства дає можливість отримати систематизовану лікарями інформацію, на лекціях акушерів-гінекологів та інших спеціалістів з багаторічним досвідом. Це також унікальна можливість отримати практичні навички, такі як пеленання чи купання малюка, фізичні вправи на дихання. Варто взяти в них участь також людині, яка має намір підтримувати майбутню маму в процесі пологів, оскільки частина курсу розрахована на роз’яснення про партнерські пологи. Безпосередній зв'язок з фахівцями дає можливість отримати відповіді на питання, які для вас особливо важливі. Для багатьох батьків ця пряма інформація є більш надійною, ніж несистематизовані знання з інших джерел.

  

Школа майбутнього батьківства в Medicover

Курси підготовки до пологів Medicover – чудова ідея як для тих хто планує вагітність, для вагітних, які вперше стануть мамами, і для тих, хто вже має досвід. Програма ретельно підготовлена професіоналами, щоб майбутні батьки якомога більше дізналися про те як підготуватися до вагітності та про її перебіг, харчування вагітних, підготовку до пологів, розвиток дитини, догляд за немовлям, грудне вигодовування та правильне прикладання до грудей.  Лекції проводяться акушерами-гінекологами за участю суміжних спеціалістів: лактолог, психолог, педіатр, фізичний терапевт, психодієтолог. Курс школи майбутнього батьківства складається з десяти лекцій та практичних вправ. Тематика лекцій включає інформацію про:

все, що потрібно знати про вагітність (зокрема, психологія харчування вагітних, фізичні вправи до і після вагітності, гігієна вагітних),

особливості пологів та післяпологового періоду,

налагодження грудного вигодовування,

спілкування з дитиною під час вагітності та після народження,

догляд за малюком,

календар вакцинації.

Лекції передбачають формат діалогу, де ви зможете отримати відповіді на запитання які вас турбують. Зазвичай, лекція триває 1,5-2 год.

Участь у заняттях – це можливість зближення між партнерами. Знання про певні типи поведінки або емоції дозволяє вам краще зрозуміти іншу сторону. Це спільні старання батьків для своєї дитини. Пари спільно беруть участь у цих заняттях в основному, щоб краще піклуватися про свою дитину. Майбутній тато має можливість переконатися, наскільки важлива його роль і підтримка в щоденних негараздах і турботах під час вагітності. Окрім того, все більше майбутніх татусів беруть участь у пологах і їхня допомога тут також неоціненна. Лекція про партнерські пологи, що потрібно знати – це також можливість отримати практичні знання про те, як допомогти породіллі.

Лекції в школі батьківства в клініках Medicover Львів, Medicover Дніпро та Medicover Ужгород проводяться в комфортній атмосфері. Прямий особистий контакт між доповідачами та учасниками дуже важливий. Він не менше, ніж набуті знання та вміння, викликає у батьків відчуття впевненості. Атмосфера в школі батьківства також дозволяє звикнути до нової ситуації. Перебуваючи з іншими батьками, які відчувають подібні занепокоєння і задають ті самі запитання, ви відчуваєте підтримку.

Для зручності, лекції доступні і в онлайн-форматі. А за умов погіршення епідемічної ситуації, всі лекції проводяться онлайн.

   

Все від підготовки до зачаття до догляду за малюком

Відвідування школи батьківства має багато переваг, особливо коли батьки очікують першу дитину. Але різні страхи опинитися в новій ситуації можуть з’явитися і при наступних вагітностях. Тому наші акушери-гінекологи активно заохочують до участі всіх вагітних і їхніх партнерів, оскільки усвідомлюють, скільки знань і навичок можуть отримати мама і тато.

Такі курси – це передусім велика доза систематизованих знань. Під час лекцій майбутні батьки дізнаються все необхідне: від того як проходить підготовка до пологів, зокрема партнерські пологи, до догляду за новонародженою дитиною. Ця інформація підкріплена найновішими медичними знаннями, а також багаторічним досвідом лікарів, які ведуть лекції. Знання закріплюються під час виконання практичних вправ.

Курси майбутніх мам варто відвідувати, щоб зменшити стрес, пов’язаний з пологами та новими обов’язками. Мами бояться різного: болю, відсутності підтримки, одужання після кесаревого розтину, проблем з лактацією і правильним прикладанням до грудей, доглядом за новонародженим, захворювань дитини. Наявність знань і підготовка до різних ситуацій дозволяє заспокоїтися і зняти стрес. 

Курси для майбутніх мам не є обов’язковими, і багато матерів дуже добре справляються з пологами та доглядають за новонародженим без попередньої підготовки. Проте, спростереження лікарів-акушерів свідчать, що пари, які брали участь у заняттях, особливо про партнерські пологи, що потрібно знати, краще співпрацюють під час і після пологів, використовуючи вправи, засвоєні на заняттях.

Пам’ятайте, що чим більше ви знаєте, тим легше вам буде проходити всі ці етапи і тим легше буде в новій ролі батьків. Коли ви зустрінете інші пари, які так само, як і ви, відчувають стрес, пов’язаний з майбутнім батьківством, і мають подібні дилеми, невпевненість і страх не будуть такими великими.

У будь якому разі будуть ситуації, в яких ваші знання та інтуїція будуть працювати чудово, а також ситуації, коли ви відчуєте, що не все виходить так, як ви хотіли. Пам’ятайте, що для малюка теплі почуття набагато важливіші за вправність, з якою ви виконуєте процедури догляду за ним.

  

Школа майбутнього батьківства, як записатись

Багато майбутніх мам цікавляться, коли найкращий час, щоб відвідувати школу батьківства. Насправді, лекції будуть корисними навіть для тих, хто тільки планує стати батьками. 

Найкращий час вагітним для цього - другий триместр (з 21 тижня вагітності). Зазвичай саме в цей час вагітна почувається найкраще, неприємні відчуття більше не турбують, а до пологів ще багато тижнів. Щоб у вас була можливість ознайомитися з усім матеріалом, вам слід прийти на перше заняття не пізніше 30-го тижня вагітності.

Також варто розказати вашому партнеру про участь в школі батьківства, щоб він мав можливість завчасно спланувати відвідування занять. Спільна участь принесе користь не тільки вашій дитині, а й вашим стосункам. Майбутній тато усвідомить важливість його підтримки, навчиться правильно доглядати за дитиною, а також дізнається, як допомогти мамі впоратися із труднощами пологів.

Щоб дізнатися більше та записатися до школи майбутнього батьківства в клініках Медікавер у Львові, Ужгороді чи Дніпрі, достатньо зателефонувати на номер гарячої лінії 0 800 305 911 чи слідкуйте за нашими новинами. Якщо ви ведете вагітність у лікарів наших клінік, то також можете уточнити в них всі деталі. Інформація про школу батьківства у форматі відео регулярно публікується на наших сторінках у соцмережах Instagram та Facebook, тому підписуйтесь і будьте в курсі подій.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі статті