Естетична гінекологія

Естетична гінекологія - це галузь медицини, яка займається покращенням зовнішнього вигляду статевих органів та відновленням функцій після пологів, застосуванням інтимної гігієни, а також покращенням якості інтимного життя жінок.

Важливо зазначити, що ці процедури виконуються кваліфікованими медичними працівниками та забезпечують безпеку та ефективність. Жінки можуть бути впевнені, що після проведення естетичної гінекології їхнє самопочуття та якість життя значно покращаться.

  

Естетична гінекологія в Medicover

Медичний центр Medicover пропонує повний спектр послуг естетичної гінекології, включаючи вагінальне відновлення, лабіопластику, кліторальну редукцію, інтимну пластику та багато іншого. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи в цій галузі та застосовують найсучасніші методи та технології.

Ми розуміємо, що естетична гінекологія є чутливим питанням, тому наші лікарі підходять до кожного клієнта індивідуально, з увагою до всіх їх потреб і бажань. Ми гарантуємо конфіденційність та безпеку кожного відвідувача нашого медичного центру.

Наші кваліфіковані фахівці з естетичної гінекології здійснюють процедури з використанням новітніх технологій та обладнання, щоб забезпечити найкращі результати. Ми пропонуємо послуги, такі як вагінальне омолодження (плазмоліфтинг), контурна інтимна пластика, лікування сухості та дисгармонії, біоревіталізація інтимних зон, а також корекцію вульви та губ.

В Medicover ми розуміємо, що естетична гінекологія є особливою галуззю, тому ми гарантуємо конфіденційність та безпеку наших пацієнток.

Звертайтеся до Medicover для найкращої естетичної гінекології. Наші фахівці готові допомогти вам з усіма питаннями щодо вашого здоров'я та краси. Запишіться на консультацію вже сьогодні!

  

Які інтимні проблеми вирішує естетична гінекологія?

Естетична гінекологія - спеціалізується на розв'язанні різних проблем, пов'язаних зі здоров'ям та естетикою жіночих органів. До інтимних проблем, які можуть вирішуватися за допомогою естетичної гінекології, належать:

  • Вагінальна реабілітація: відновлення тонусу та еластичності стінок вагіни після пологів або через вікові зміни.
  • Лабіопластика: це хірургічне втручання для зміни форми та розміру вульви.
  • Гіменопластика: це хірургічне втручання для зміни розміру вхідних ділянок вагіни для поліпшення сексуального задоволення.
  • Відновлення після раку: відновлення вульви та вагіни після лікування раку.
  • Передача зразків для відбудови більш точної карти здоров'я жінки.
  • Лікування статево передаваних інфекцій.
  • Вагінальна реконструкція: це хірургічне втручання для відновлення форми та функції вагіни (в т.ч. асиметрія статевих губ), яка може бути пошкоджена внаслідок травми або інших причин.
  • Збільшення точки G: це хірургічне втручання для підвищення сексуального задоволення через корекцію точки G.

Естетична гінекологія може бути корисною для жінок, які стикаються зі зниженням сексуальної довіри, дискомфортом, неприємними відчуттями, травмами або проблемами зі здоров'ям.

Естетична гінекологія, як записатись на прийом

Щоб записатись на прийом до естетичного гінеколога в Медікавер, вам потрібно звернутися до нас за телефоном або через онлайн-форму на веб-сайті medicover.ua.

Ви можете заповнити онлайн-форму, вказати свої контактні дані та зручну дату та час для візиту, і клініка зв'яжеться з вами, щоб підтвердити дату та час зустрічі.

Також, ви можете зателефонувати на рецепцію клініки Medicover Львів чи Medicover Ужгород для запису на прийом. Наш консультант надасть інформацію про доступні години для візиту та допоможе вам забронювати прийом.

Незалежно від того, який метод ви оберете, не забудьте підтвердити свій прийом заздалегідь і, якщо ви не зможете прийти на зустріч, повідомити клініку про це заздалегідь.

Також слід пам'ятати, що послуга є платною, тому слід уточнити вартість прийому та можливість оплати за допомогою різних способів.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі статті