Дерматологія

Дерматологія в Medicover

Шкіра є природним бар’єром нашого організму від зовнішніх факторів. Через те, що вона піддається впливу багатьох чинників, то може бути схильною до захворювань і запалень.

Дерматологічні консультації користуються все більшим попитом, в т.ч. через збільшення кількості пацієнтів з алергією, що проявляється шкірними висипаннями або захворюваннями, такими як атопічний дерматит, псоріаз, акне.

Дерматолог – це спеціаліст, який займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри, а також волосся та нігтів. Спеціалізація з дерматології також включає знання та навички в області венерології (діагностика та лікування венеричних захворювань), багато дерматологів займаються також естетичною медициною та косметологією. Варто пам’ятати, що різні проблеми зі шкірою та її придатками можуть бути наслідком не тільки типових дерматологічних проблем, а й інфекційних захворювань, алергії або гормональних порушень.

Для того щоб оцінити проблему, стадію захворювання та провести відповідне лікування, необхідна консультація дерматолога. У медичному центрі Medicover кваліфікований персонал використовує сучасне медичне обладнання, що дає можливість проводити всі необхідні обстеження на місці. Лікарі-дерматологи Medicover займаються діагностикою та лікуванням захворювань шкіри, волосся, нігтів, уражень і наростів шкіри. 

Найпоширенішою причиною звернення до цього фахівця є зміни шкіри, що спостерігаються на обличчі і тілі. Тому наші лікарі дерматологи приймають пацієнтів з різними видами висипу, кропив’янки, екземи, родимок, зміни пігментації, еритеми та багатьох інших недуг. У рамках своєї діяльності дерматолог діагностує та лікує, серед іншого:

 • акне,
 • еритема,
 • псоріаз,
 • мікози (грибкові захворювання),
 • воші,
 • себорейний дерматит,
 • короста,
 • атопічний дерматит,
 • екзема,
 • висипання,
 • бородавки та багато інших.

Крім того, дерматологія займається родимками для визначення їх природи. За допомогою дерматоскопії лікар може сказати, як відрізнити звичайну родимку від меланоми та інших видів раку шкіри.

    

Діагностика та лікування захворювань шкіри

Для того щоб діагностувати проблеми зі шкірою (дерматити у дорослих та дітей, висипи на шкірі,  псоріаз на тілі та ін.) , лікар дерматолог зазвичай проводить дерматоскопічний огляд. Це обстеження безболісне та неінвазивне. Наш медичний центр має сучасні дерматоскопи та радіохвильовий коагулятор для видалення новоутворів.

Регулярні консультації у дерматолога можуть позбавити вас серйозних ускладнень шкірних захворювань. Необхідно відвідувати дерматолога щоразу, коли помічаєте будь-які тривожні симптоми у вигляді та функціонуванні шкіри. Діагностувати зміни зовнішніх статевих органів, викликані інфекційними венеричними захворюваннями, як у жінок, так і у чоловіків, допоможе лікар дерматовенеролог. Також варто відвідати дерматолога, якщо у нас виникли проблеми з вибором правильної косметики для щоденного догляду за шкірою, а також для профілактики раку шкіри.

Звертатися до дерматолога необхідно з наступними симптомами:

 • надмірна сухість шкіри,
 • надмірна жирність шкіри,
 • лущення шкіри,
 • свербіж і печіння шкіри,
 • акне,
 • різні види екземи та шкірних висипань,
 • почервоніння шкіри,
 • розтріскування шкіри,
 • лупа,
 • надмірне випадіння волосся,
 • підвищена жирність волосся,
 • зміна кольору і структури нігтів,
 • зміни шкіри в інтимних зонах.

 

Дерматологи Medicover займаються багатьма шкірними захворюваннями. Професійний підхід, а також знання наших фахівців гарантують точну діагностику проблеми, а також підбір ефективного лікування. Ми займаємося, серед іншого, лікуванням наступних захворювань:

 

Атопічний дерматит.

Це генетичне захворювання, яке проявляється місцевим запаленням шкіри (сухість, почервоніння, подразнення). Хороший дерматолог може діагностувати атопічний дерматит на основі спостережуваних симптомів.

Різні види шкірних захворювань, наприклад, акне, розацеа, псоріаз, дерматит, імпетиго, вітіліго, гіпергідроз. Кожен випадок розглядається індивідуально, а дерматологічні процедури підбираються з урахуванням потреб і переваг для пацієнта. У нашій клініці ми проводимо чистку обличчя, хімічні пілінги, процедури для зволоження шкіри, лазерну епіляцію.

 

Мікоз шкіри та нігтів.

Залежно від ступеня та прогресу захворювання дерматолог може призначити відповідні пероральні препарати та підтримати процес лікування, наприклад, за допомогою лазерної терапії.

 

Мікоз стопи.

Хороший дерматолог може розпізнати (за допомогою відповідних тестів) тип грибка, який вразив ваші ноги. Завдяки цьому він надає конкретні рекомендації та призначає ефективні препарати для боротьби з хворобою. Лікування, залежно від індивідуальних уподобань організму, може тривати від кількох до кільканадцяти днів.

 

Псоріаз.

Це хронічне захворювання, яке характеризується схильністю до рецидивів. Лікування псоріазу утруднено через те, що точні причини його виникнення невідомі. Наші дерматологи після ретельного опитування пацієнта підбирають індивідуальний метод лікування.

 

Зміна кольору та зміни шкіри.

Під час першої дерматологічної консультації фахівці нашої клініки перевірять тип змін і знайдуть причину зміни кольору. Тільки правильний діагноз дозволить підібрати ефективні методи терапії.

Під час першого візиту пацієнта, дерматолог перш за все проводить детальну бесіду та уважно оглядає зміни шкіри. Для цього він використовує як неозброєне око, так і спеціальний прилад – дерматоскоп. Це не що інше, як різновид збільшувального скла з вбудованим джерелом світла, що дозволяє розглянути зміни набагато ретельніше. Часто дерматолог практично відразу може поставити діагноз і призначити відповідне лікування. Іноді, однак, необхідно провести додаткові дослідження - наприклад, мікробіологічні дослідження у разі підозри на грибкову інфекцію або мазок, коли є підозра, що ураження мають бактеріальне походження. Крім того, він або вона може направити вас до алерголога чи ендокринолога (або на гормональні аналізи чи тести на алергію).

Після відвідування дерматолога слід суворо дотримуватися його рекомендацій. Він може призначити місцеві ліки з поверхневим ефектом – різні види мазей, гелів, лосьйонів, шампунів. Іноді доводиться використовувати загальні медикаменти або відвідувати амбулаторну процедуру в певний час: кюретаж, коагуляцію.

Хронічні шкірні захворювання, такі як акне, псоріаз, атопічний дерматит, підлягають регулярним відвідуванням дерматолога, завдяки чому ви можете контролювати їх перебіг і змінювати метод лікування. 

    

Дерматологія, як записатись на прийом

Для постановки відповідного діагнозу необхідно комплексно оцінити стан здоров’я пацієнта та наявні ураження. Більшість проблем зі шкірою є хронічними та рецидивуючими, а лікування часто є тривалим і вимагає регулярного контролю. 

Ми рекомендуємо вам записатися на консультацію дерматолога онлайн на нашому сайті. Також ви можете це зробити особисто, по телефону або звернувшись на рецепцію наших медичних центрів Medicover Львів чи Medicover Ужгород. Ми пропонуємо консультацію фахівця без черг та професійне обслуговування на кожному етапі користування послугами нашого медичного центру.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі статті