Мезотерапія

Мезотерапія – це передова безопераційна методика омолодження шкіри, яка дозволяє їй повернути красивий, здоровий вигляд. Це одна з найпопулярніших й ефективних відновлювальних процедур.

 

Мезотерапія в Medicover 

Шкіра є відмінним бар’єром, який захищає від потрапляння в організм шкідливих речовин і хвороботворних мікроорганізмів. З цієї причини проникнення будь-яких сполук в шкіру незначне. Що робити, якщо ми хочемо ефективно доставити потрібні інгредієнти всередину?

У сучасній косметології ін'єкційні процедури досить ефективні, проходять швидко і не потребують тривалої підготовки та суворої реабілітації. Особливо популярні такі процедури, як біоревіталізація обличчя та мезотерапія. І біоревіталізація, і мезотерапія мають на увазі введення препаратів у шкіру пацієнта через ін'єкцію:

мезотерапія - введення певного "коктейлю" для вирішення тієї чи іншої проблеми шкіри,

біоревіталізація – процедура введення препаратів на основі гіалуронової кислоти (наприклад, біоревіталізація навколо очей).

Мезотерапія є однією з найбільш поширених процедур естетичної медицини. Полягає у внутрішньошкірному або підшкірному введенні харчового препарату, наприклад, вітаміну що містить плазму крові, фібрин, гіалуронову кислоту, пептиди, амінокислоти, колаген або коензими в місцях, де шкіра має бути гладкою та пружною.

В медичному центрі Medicover найчастіше пацієнтам проводять мезотерапію обличчя (наприклад, мезотерапія навколо очей), шиї, декольте і волосистої частини голови (мезотерапія шкіри голови), але її можна проводити практично на всьому тілі. Багато пацієнток наважуються на процедуру після вагітності, коли шкіра на животі втрачає пружність і потребує допомоги зсередини. Завдяки підшкірному введенню активні речовини можна вводити в обхід епідермісу, через який більшість косметичних засобів зазвичай не проникає. Додатковою перевагою мезотерапії є стимуляція шкіри через проколи до регенерації та вироблення колагену та еластину. Кожен з нас хоче відчувати себе привабливим, і в цьому нам може допомогти мезотерапія.

Також за допомогою мезотерапії можна живити шкіру зсередини, стимулювати синтез нових колагенових волокон, забезпечувати факторами росту, отриманими з плазми крові, і навіть доповнювати її амінокислотами. Фахівці медичного центру Medicover підбирають препарати для кожного пацієнта індивідуально, що гарантує задовільний результат після наших процедур.

Однак перед проведенням мезотерапії ми запросимо вас проконсультуватися з нашими фахівцями, які проведуть комплексну діагностику вашої проблеми та підберуть індивідуальний план естетичних процедур. Нам буде приємно, якщо ви оціните наш детальний підхід до вашої проблеми і відчуєте, що питання догляду за вашою шкірою для нас так само важливе, як і для вас.

 

Проводячи мезотерапію обличчя та тіла, наші пацієнти отримують:

зменшення ознак старіння, зменшення глибоких зморшок і зникнення менш помітних,

сяючу шкіру завдяки поліпшенню мікроциркуляції,

підвищення еластичності, пружності та зволоження,

розгладження, омолоджування, оздоровлення шкіри обличчя, шиї, декольте, рук або інших частин тіла,

заповнення дефіциту вітамінів, мікроелементів і мінералів,

покращення самопочуття та підвищення самооцінки.

  

Мезотерапія та омолодження шкіри

Мезотерапія рекомендована для всіх вікових груп – її можна вносити в календар лікування після 25 років. Це ідеальний час, щоб почати проводити профілактичні заходи, зміцнюючи структури шкіри. Мезотерапія після 35 років дає вражаючий ефект омолодження, а в наступні десятиліття життя її рекомендують як ефективний спосіб зменшення неглибоких зморшок і  видимості глибоких зморшок. Більше того, мезотерапія підтримує обличчя підтягнутим і запобігає ефекту в’ялої і млявої шкіри – проблеми, з якою стикаються багато  жінок.

 

Голкова мезотерапія

Процедура голкової мезотерапії - ідеальний вибір для людей, які хочуть позбутися зморшок і підтягнути шкіру безпечним способом. Тож якщо ви шукаєте спосіб омолодити шкіру, цей метод для вас! Лікування можна проводити при перших видимих ознак старіння шкіри.

Під час процедури голкової мезотерапії фахівець проколює шкіру тонкою голкою з відповідними інтервалами. Для цього використовується шприц або спеціалізований пістолет під назвою «мезогун». Під час ін’єкції в шкіру вводиться лікарський засіб, що складається з речовин, що відповідають потребам шкіри клієнта. Найчастіше це препарат зі зволожуючою, оздоровлюючою та регенеруючою дією. Найпопулярніший засіб проти старіння містить гіалуронову кислоту, коензим Q10, вітамін С, пептиди і природний колаген.

Голкова мезотерапія – це процедура, яка також застосовується у разі проблеми випадіння волосся. Кілька процедур вже призводять до появи нового волосся і поліпшення стану шкіри голови.

Голкова мезотерапія є практично безболісною  процедурою. Фахівець може місцево знеболити шкіру перед процедурою. Варто знати, що рівень болючості процедури залежить від щільності використовуваного продукту (чим густіша його консистенція, тим відчутніший дискомфорт)  і больового порогу. Після процедури шкіру масажують, щоб препарат рівномірно розподілився по тканинах.

 

Переваги процедури голкової мезотерапії:

швидке і безболісне лікування, яке не вимагає тривалого відновлення,

перші ефекти помітні відразу після лікування,

лікування безпечне - використовуються харчові коктейлі - це суміші, які повністю перевірені,

ви отримуєте більше впевненості в собі і краще самопочуття.

 

Показання до голкової мезотерапії лиця і тіла:

втрата еластичності і пружності шкіри,

зневоднена, гіпоксична, втомлена шкіра,

темні кола та мішки під очима,

зморшки на шиї, обличчі та декольте,

видимий целюліт.

 

Перші ефекти голкової мезотерапії зазвичай помічаються після процедури і з часом вони посилюються. При правильному догляді за шкірою помітний ефект триває від кількох місяців до навіть 2 років.

 

Безголкова мезотерапія

Безголкова мезотерапія – це різновид мезотерапії, який не порушує цілісність тканин шкіри. Для його проведення використовується прилад, який випромінює струм високої частоти. Завдяки йому т. зв гідрофільні канали, через які сироватка, яка використовується під час лікування, може проникати глибоко в шкіру. Це явище називається електропорацією. Варто знати, що безголкова мезотерапія набагато менш ефективна, ніж голкова, оскільки активні речовини препарату не проникають так глибоко, як під час ін’єкції. Однак це не змінює того факту, що це хороший спосіб введення діючих речовин – більш ефективний, ніж місцеве поверхневе застосування.

  

Мікроголкова мезотерапія

Третій вид мезотерапії — мікроголкова мезотерапія. Вона проводиться за допомогою приладу, який називається дермапен або мезороллер. Обидва апарати працюють схожим чином: їх головки покриті мікроголками. У дермапені це голка, а у мезореолятора – валок. Проводячи їх по шкірі, відбувається серія мікропроколів глибиною до 2,5 мм. Однак слід зазначити, що таке глибоке проникнення в тканини рекомендується тільки в кабінеті лікаря, в умовах, контрольованих фахівцем! Домашні апарати для мезотерапії не повинні викликати проколів глибше 0,5 мм.

 

Догляд за шкірою після лікування

Хоча ефект мезотерапії може бути вражаючим, багато що залежить від того, як клієнтка доглядає за своєю шкірою щодня. Ефективність мезотерапії найбільша, коли в якості профілактики використовується якісна косметика, шкіра правильно зволожена і не піддається впливу шкідливих факторів, таких як УФ-промені або сигаретний дим. Протягом кількох годин після обробки голками - незалежно від методу - може виникнути локальне почервоніння шкіри, яке зникає само собою. Протягом кількох днів після мезотерапії небажано відвідувати сауну та басейн.

  

Мезотерапія, як записатись на прийом

У медичних центрах  Medicover Львів та Medicover Ужгород перед початком процедур мезотерапії проводиться діагностика шкіри та консультація  косметолога. Індивідуальна діагностика дозволяє оптимально підібрати метод взаємодії для потреб кожної шкіри.

Відвідайте наш медичний центр після запису на прийом по телефону. Також ви можете записатись на консультацію до наших фахівців з дерматології онлайн - заповнивши заявку на нашому сайті medicover.ua.

Прізвище та ім'я
Номер телефону
Ваш e-mail
Обрати філію
Текст повідомлення

Схожі статті